Bobu Wiley je případ nad kterým už mnoho psychiatrů zlomilo hůl. Přesto se doktor Leo Marvin, který je na vrcholu své kariéry rozhodne mu pomoct. Brzy však pozná, že Bob není pacient jako ostatní. Jeho problémy by se daly popsat slovy "notorický blázen", který hledá společnost psychiatra jen aby nebyl sám. Když doktor Leo Marvin odjede na dovolenou, netuší ještě, že jeho nový pacient Bob za ním přijede a nedá mu pokoj ani na dovolené. Brzy začne Bobova přítomnost doktorovi přímo pít krev, zato vlezlý pacient si získá přízeň celého městečka a hlavně Leovy rodiny, což doktora vytáčí až do nepříčetnosti. Co se ale stane, když Bob pokazí doktorův tolik očekávaný televizní debut a prezentaci jeho nové knížky Dětské krůčky? (ic)

Bilky

To lepšie o vzťahu cvokár-pacient. Osobne pre mňa pozerateľnejšie ako séria ANALYSE THIS s DeNIROm. Aj keď zo začiatku som bol z hereckých kreácií môjho obľúbenca MURRAYho trošku v pomykove a zdalo sa mi to celé príliš prepálené. Zato DREYFUSSov samoľúby cvokár a jeho premena boli famózne. Ostatné postavy boli len do počtu a aj preto sa z tohto filmu nestal žiaden trhák. 4* si však určite zaslúži. PS: Rybička Gill v autobuse nemala chybu :) ()

Sidon odpad!

Nesnáším komedie, v nichž jedinou formu humoru představuje trapný, otravný a vtíravý idiot. A tahle mezi ně stoprocentně patří. ()

Manas50

Skvělá komedie o pacientovi, který nakonec dožene svého doktora k tomu, aby se sám stal pacientem. Bill Murray zahrál blázna výborně a Richard Dreyfuss mu zdatně sekundoval jako hodný a trpělivý doktor, i jako blázen na konci. 70% ()

Kindernay

Tohle byla super komedie, s Bobem mám hodně společnýho :D Mám rád filmy ,kde se můžu ztotožnit s nějakou postavou, a tenhle mezi ně patřil. ()

VeraF

Olala :-) ...naprosto osvěžující film, který mi vždy způsobí příjemné culení. Bob Billa Murraye je magor tak trochu na pěst a tak trochu k pomilování, ale Murray je v tom výkonu tak vytrvalej a dobrej, že je to odzbrojující komedie. Film má mírně konejšivé účinky nedělního filmu. Definici ;-) nedělního filmu naleznete v mém komentáři k filmu Kráva. ()

kolodej1

film hodně stojí na výkonu Billa Murrayho, skutečnost, že ten je výborný, dává i filmu dostatečnou šťávu. Už od začátku se objevují vtipné momenty a postupem času jich přibývá, nejvtipnější je pak hlavně poslední část filmu, ta se hodně povedla. U většiny filmu to bývá opačně, zkraje řada fórků, ale postupně humoru spíš ubývá. Nadprůměrný snímek, ideální oddychovka, která vykouzlí dobrou náladu ()

gizi

Excelující Bill Murray. Zase jsem se jednou dobře pobavil, a bavil jsem se skoro od začátku až do konce. Jednoduchý scénář, skvěle podané. 90%. Opět jsem se kouknul 18.11.11 a zůstávám u 90%, i když bych možná dal nyní 4*. Každopádně téměř celý film jsou mé obličejové svaly neustále roztažené. ()

Tomulka

Dokonale napsaná role na tělo Billovi M. , který předvedl svůj obvikle vtipný výkon. Richarda Dreyfusse jsem snad ještě nikdy neviděl v komediální roli takže jeho výkon byl také famozně zahrán. Ostatní mi tak něják přišlo jen přicmrdávali. ()

Moonwalker

To je tak, když se pacient upne na svého psychiatra, a ten mu dělá ze života přímo peklo na zemi. Ale kdo je ve skutečnosti bláznem? Humorný snímek s Billem Murrayem v hlavní roli. Je zvláštní že jsem na snímek nenarazil dříve, tím že mám Billa ve veliké oblibě. Za mě čistý průměr, ale pobaví. ()

RoyBatty444

Was ist mit Bob? Neurózami zmietaný pacoš so silným odhodlaním pranasledovať svojich psychoušov. Zábavné to je tak na hrane. To, že Boba všetci okrem jeho prenasledovaných obetí žere som filmu nežral. Veľa situácií nedáva zmysel. A hlavne Bob klame. ()

LůCZa

Lahůdka pro studenty a zájemce o psychologii. Skvělé na procvičení psychopatologie. A navíc parádní komedie s úžasně nasraným Richardem Dreyfussem! ()

Turtle

Bill Muray umí rozesmát takovým smutně veselým způsobem jako nikdo jiný. Po neslaném nemastném začátku jsem se většinu filmu smál protože role labilního podivína Boba co slovo "ne" prostě nemá ve slovníku je zpracována perfektně. ()