Zom100: Co chceš stihnout, než tě sejme zombie

• Japonsko ゾン100〜ゾンビになるまでにしたい100のこと (více)

Maká od rána do večera a šéf se po něm ještě vozí? Taková korporátní klasika. Naštěstí vypukne zombie apokalypsa a on může konečně začít pořádně žít. (Netflix)

DavHav

Předpokládám, že z pohledu Japonců jde o sžíravou kritiku korporátní mentality ukrytou v zombie komedii. Z mého středoevropského pohledu jde o prázdnou nudu s nesympatickými, divně se chovajícími postavami, roztahaným dějem a nekonzistentními pravidly. Závěrečný souboj digižralok vs power ranger film dále sráží svou demencí pod úroveň Sharknada. ()

mp5991

Tenhle film je...naprostá šílenost :D Ujetá komedie, která se na pozadí snaží budovat společenské drama aby skončila něčím, co bych neironicky očekával v Sharknadu. A já mám šílenosti docela rád, takže tomu ty 4* dopřeju, i když je to už na spodní hranici. ()

zikacek

Ale jo, na to, na to že nejsem cílovka japonské kinematografie, film byl nakonec super. Buď to bylo proto, že jsem se trochu ztotožnila s hlavním hrdinou, a nebo pro bláznivost filmu, prostě dávám 4* a film doporučuji všem, co se chtějí zasmát. ()