Španělsko je země mnoha krás, Barcelona je město kultury, umění a architektury, kde jen trochu vnímavý člověk může čerpat tuny inspirace... Jenže co je to všechno platné, když o S Clubu tady zřejmě nikdy nikdo neslyšel! A může je jejich nový manažer Lyall jak chce ujišťovat, že jsou tu "mega grande" slavní, naše sedmička si dobře uvědomuje, že po vší té několikaleté dřině na cestě ke slávě jsou zase na úplném začátku...Třináctidílný seriál BBC o jedné z nejpopulárnějších mladých hudebních skupin. (Ta se ovšem dnes již nemůže jmenovat S Club 7 jako dřív, neboť jeden z jejích členů, Paul, se rozhodl jít svou vlastní cestou...) (oficiální text distributora)

willis odpad!

Vše s S Clubem je vrcholná ukázka komerčního marasmu a balastu, kterému se máloco vyrovná. Snad jenom Děda Mládek Illegal band může být konkurencí. (30.8.2005) ()

Klárka

Když mi bylo 13, tak jsem je milovala, měla jsem všude jejich plakáty a písničky znala nazpaměť. Nemohla jsem na ten seriál koukat, protože jsem v tu dobu byla na tréninku, tak jsem vstávala o půlnoci! kdy to opakovali a koukala na to. Proto 3 hvězdičky - z nostalgie. :) ()

Ramone11 odpad!

Neeeeeee - odpad, odpad, odpad, jedne z nejhorsich a nejostudnejchsich kapel hudebniho sveta. Bod navic se neda udelit ani za ty pekne a vyvinute zpevacky. Ach jooo... ()

bagetka007

Jednu hvězdičku za to, že jsem to na začátku vysílání docela vítala jako osvěžující (nj, dobou se můj vkus docela změnil) seriál... ()

topi80 odpad!

Jsem dostatečně úchylný na to, abych sledoval stupidní seriály pro teenagery a ještě jim dal kladné hodnocení. Ale i tento můj pro kdekoho nepochopitelný rys narazil v tomto případě na své hranice. ()

viruscrack

Seriál stál úplně za h___o, lépe řečeno to ani moc rozvádět nebudu. Jediné, co mě tak nutkalo, dát mu * je to, že během děje tam občas zazpívali nějakou jejich hezkou písničku. O to víc to bylo lepší, že to nejsou už takové odrhovačky z rádia, jako dříve. ()

Lady Grey odpad!

Hlavně ať shnije S Club! Naštěstí tento "plod" britské produkce začal zapáchat docela rychle, i když doby, kdy se držel na výsluní, byly neúnosné. To si pak vaší spolužáci štěbetali jenom o tom, jak je tohle úžasné, a jak je to cool, aniž by tušili, o jaké zlo se jedná. Byl to naprostý výsměch všeho, čeho se jen i okrajově tento seriál dotkl. Hlavně pak hudby... ta utrpěla hodně velkou ránu, kterou si v podobě vřískajících teenagerů jistě nezasloužila. ()