Terry Griff (Billy Wirth) strávil polovinu svého života ve vězení. Nyní se ve svých 29 letech ocitá na svobodě. Není to pro něho jednoduché, poté co se vězeňský systém snažil rozložit jeho osobnost. Po návštěvě rodiny svého přítele Dela (Paul Benjamin), který zemřel ve vězení na předávkování drogami, zjišťuje, že proniknout do normálního života bude obtížnější, než si představoval. Sblíží se s krásnou Delovou sestrou Jackie (Erica Gimpel) a nachází u ní nepoznanou lásku a pochopení. Tento ideální, pro Terryho absolutně nový, stav však netrvá dlouho. Terryho život začíná být narušován zájmy lidí, kteří snaží těžit z jeho minulosti. (Five Stars Entertainment)

Zetwenka

Sledujeme osud Terryho. Ve věznici  má  přítele Restona, který mu trochu nahrazuje  porušený otcovký vztah ale ten zase má dluhy o kápa věznice. Terry se mu snaží pomáhat ale  Reston umře. Terry je propuštěn na podmínku a pod dohledem kurátora má začít "napravený  a normální" život ve společnosti.  Navštíví  Restonovu rodinu a snaží se ji pomáhat. Kurátor mu sežene práci tzv. ihned a Tery pracuje, při výplatě zjištuje, že je obírán a chce se domoci své plné mzdy, nepochodí, napadne parazitujícího kurátora, uteče a je na ulici. Najde zlodějíčka/překupníka a přítelkyňi, do toho všeho ještě vstoupí kápo z věznice, které také je z vězení venku a už se to  veze a tak dál... No a záběr na Terryho, fotku, na "plot  mezi světy" a konstatování  dvou mužů směrující do práce,  zanechalo na mě dojem. Proč ne,  ***** protože mi chybělo,  co bylo s jeho matkou, zemřela nebo proč Terryho nenavštěvovala i po propuštění ? ()