Epizody(6)

Svérázný detektiv je kvůli svému přístupu k práci dočasně mimo službu. Najde si proto posilu, se kterou se na vlastní pěst pustí do vyšetřování série brutálních vražd. (Netflix)

Denny23

Oceňuji. My u nás bychom něco takového snad ani natočit nedokázali. Je pravda, že samotný děj nebyl tolik propracovaný a bylo možné hned uhodnout vraha, ale dávám hvězdu navíc za atmosféru i herce. Já ten skandinávský styl prostě můžu. ()

lineker

Bulvární seroš od našich severních sousedů. Vše je tak stokrát přehnané a proto i těžce nedůvěryhodné. Snaha za každou cenu šokovat je někdy na škodu. Může se z toho stát i satira. ()

hindator

Mám rád polské seriály i filmy. Ale to neznamená, že jim budu sázet hvězdy zadarmo ;-) Tady jsem naštěstí přišel jen o dvě, protože tento pokus sfúzovat asi deset severských seriálů do jednoho a posolit to "temnou" regionální minulostí si ani o víc neřekl. A ten parádní konec...nikdo nic neví, nikdo nic neřeší, Forst se sám vyhodí z okna a potom běží několik desítek kilometrů domů, zatímco vraha odváží Olga vstříc druhé sérii...? Prosím, už ne. ()

mdf

Mě to až taková bomba nepříjde,zvláště,když  po pár dílech víte,kdo to je a ostatní je jenom guláš okolo.Možná,kdyby se to seklo na dvě hodiny,tak je to slušný thriller. ()

NoirSurBlanc

Velmi příjemný seriál odehrávající se v nevšedních – na poměry netflixovské produkce – kulisách Tater. Prostředí a scénografie je na Forstovi vlastně asi to nejlepší. Překvapilo mě, že se – coby polský počin – nevyhýbá sexu a zobrazuje jej poměrně přímo. ()

ClassyBitch

Překombinované. Absolutně mě to nechytilo, furt jsem čekala, kdy mě to pohltí, a místo toho jsem před koncem usnula. Takže nevím, jak to dopadlo, a nemám žádné nutkání to zjišťovat. Velký množství bezúčelných sex.scén vlastně tak bezúčelný nebylo, protože to bylo nejzajímavější na celým seriálu. Ale orgasmus jsem ani při jedný nestihla, takže palec dolů. Kamera v přírodě je za mě skvělá, měli místo kriminálky natočit dokument o Tatrách a bylo by to super. ()

kolotroch odpad!

V každom dieli som na pár minút získal pocit, že teraz to už bude dobré, no vždy to zabil ďalší a ďalší nezmysel, zbytočnosť, snaha šokovať namiesto prepracovaného scenára. Prvých 5 dielov to vyzeralo na 1* a potom prišiel záver a bolo vymaľované. Stupídne, prázdne, povrchné a tuctové. ()

Thamilka

Dávám dvě hvězdičky, už v půlce jsem se začala ztrácet. Takový mišmaš prostě... zase detektiv, který není úplně normální a je nejlepší na světě, pořád dokola to samé. Zde působily hory až odpudivě. ()

KarlN

Seriál o naprosto nesympatické ústřední dvojici, rádoby policajt (zneužívající absolutně všechny pravomoci...navíc lhaní, podvody, vloupání...) a ještě horší rádoby drsná investigativní sufražetka, která by dříve nebo později dostala kvůli svému chování takovou nálož facek od zainteresovaných, že by nechodila ještě týden. Tohle se fakt nedá...vypínám po druhém dílu a nehodnotím. ()

Lukeso

Vzhledem k recenzím jsem čekal sragoru. Opak je pravdou, temná atmo, skvělé herecké výkony, jde se až na dřeň, žádný patos. ()