Bývalý losangeleský drogový dealer se snaží napravit, ale minulost a vztahy s podsvětím mu zajistí místo v hledáčku protidrogové policie, mexických agentů i mexických drogových kartelů. (Filmbox)

Ceberus

Meh, celkem průměrné drama, kde napětí mezi dvěma hlavními hrdiny nedosahuje takových kvalit jako třeba v Nelítostném souboji. Popravdě, na film jsem se chtěl podívat jen proto, abych viděl Gibsona, Russella a Pfeifferovou v počátcích jejich kariér, ale neobjevil jsem nic zvláštního. Tak mám tedy akorát zápočet, že jsem tenhle film, obsazený třemi hvězdnými jmény mé generace, zhlédl až do konce. ()

TheRay97

Jediné, co mi utkvělo v hlavě a stále nad tím přemýšlím, je scénka se západem slunce. To bylo panečku magický. Není divu, že byl film nominován za nejlepší kameru. V tomto ohledu si člověk vůbec nemůže stěžovat. Jenže Tequilový úsvit zůstává na mysli pouze do jeho západu, poté už si horko těžko vzpomenete, o čem to vlastně bylo. ()

Petus

Škoda, že nejde dávat půlhvězdy, protože tohle je přesně ten případ. V podstatě ten film má všechny předpoklady uspět - sympatické hridny, na odlišných stranách barikády a mezi nimi krásnou ženu - a přesto nefunguje tak jak by mohl a měl. Zkrátka další lehce nadprůměrný film, po kterém vám zbude jen vzdálená mlhavá vzpomínka a pocit, že měl na víc. ()

Danulinda

Tento romanticko-akční film nabízí příjemnou hudbu, perfektní herecké osazení s očekávanými a do puntíku splněnými přesvědčivými výkony, solidní scénář, a tak je pro mě s podivem, že spousta recenzentů hodnotila pouhými třemi body. Neočekával jsem od tohoto snímku bůhvíjaké šokující scény a akčnost za každou cenu, a právě proto jsem byl mile překvapený, že je zde vše, co má správné dílko mít - legraci, napětí i romantiku. Pohodový film, který mě bavil. ()

Sekel

Velmi koukatelny film s civilnim Gibsonem, slizkym Russellem a rostackym Juliou. Slecna Pfeifferova zdatne sekunduje. ()

Wade W.

Myslel som si že to bude običajný akčný 80 kový film s Gibsonom(čiže niečo ako smrtonosná zbraň) kvôli tunajšiemu hodnoteniu a pritom to bol prekvapivo scenáristicky inteligentný romantický thriller s prvkami komédie. Zaujímavé je, že Michelle Pfeiffer tu vzruší človeka len tým že číta menu v reštaurácii. ()

p.a.douch

Pohodová kriminálka konce 80-tých let. Casting perfektní. Dvojka přátel v podání Mela Gibsona a Kurta Russella k sobě sedne. Jejich femme fatale představovaná Michelle Pfeiffer je v nejlepší formě. A všechno to perfektně završí Raul Julia. Robert Towne je podle mě lepší scénárista než režisér, ale tenhle film se mu povedl. Kdykoli mám možnost, tak tenhle film shlédnu. 62 % je podle mě podhodnocené. Za mně je to 80 %. ()

Tomulka

Film nepatří mezi nejlepší filmy hlavních aktérů, ale rozhodně je příjemnou akční podívanou s dobrou dávkou napětí a romantiky. Strávil jsem příjemných cca 100minut při koukání na tento film. ()

lepinla792

Film soustředil mé oblíbené herce a poskytl mě zajímavou a velice příjemnou krimi i romantickou zápletku. Bavil jsem se od začátku a napjatý jsem byl až do konce. Některá hodnocení typu nuda, nevýrazní herci, ničím nezajímavý atd., jsou se mnou dost v kontrastu, nebo spíše já s nimi, protože hodnotím později, ale protože i někteří jiní hodnotili celkem slušně, doporučoval bych pro neznalé, aby nezavrhovali a zkusili. ()

Pythonator

Nezáživná kriminálka s hereckou špičkou té doby. Michelle byla zamlada opravdu kočka. Hotová kočičí žena. Tato tequila mi začala chutnat až na konci na té lodi, když nepočítám erotiku s Michelle. ()