poster

Tequila Sunrise

 • český

  Tequila koktejl

 • český

  Tequilový úsvit

 • USA

  Tequila Sunrise

 • slovenský

  Tequila Sunrise

Akční / Romantický / Krimi / Thriller

USA, 1988, 111 min

Režie:

Robert Towne

Kamera:

Conrad L. Hall

Hudba:

Dave Grusin

Producenti:

Thom Mount

Střih:

Claire Simpson

Scénografie:

Richard Sylbert

Kostýmy:

Julie Weiss
(další profese)
 • BioGrower
  ***

  Príjemný bol pre mňa akurát ten návrat s týmto filmom do osemdesitaych rokov a herecké obsadenie. V podstate sa jedná o veľmi obyčajný film, možno v niektorých momentoch zúfalo nudný a nezáživný. Film je zameraný hlavne na vzťahy medzi hlavnými predstaviteľmi. Nie vždy bol nudný, veď kto by sa nudil pri pohľade na tridsaťročnú Michelle Pfeiffer.(16.8.2007)

 • Malarkey
  ****

  Neuvěřitelně fajnový Mel Gibson a Kurt Russell. Typická osmdesátková zápletka a v ní třetí, ženská, role - Michelle Pfeiffer. Co víc chtít? Neuvěřitelná pohoda a naprosto pohodový film, který si rád, i několikrát, zopakuju.(30.10.2012)

 • klerik

  Rozhodne najzaújimavejší Gibsonov film! Perfektné obsadenie, zložité postavy... ohviezdičkujem až po ďaľšom pozretí...(16.3.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  No tohle, příjemné překvapení. Film Tequila Sunrise jsem poprvé objevil deset minut před vysíláním a po shlédnutí zdejší vlny kritiky očekával další průměrnou taškařici, kde o klišé není nouze a herecký výkon aby tu člověk pohledal. Ale ono ne. Je to přesně naopak. Z průměrné taškařice se vyklubal docela slušný thriller, říznutý romantikou a pár akčními scénami. Klišé jsem sice nějaké zahlédl, ale na celovečerní film je ho sakra málo - další plus. A herecké výkony jsem nakonec hledat nemusel, ty prostě září ve tmě a jsou to právě ony herecké výkony, které zvedají film ze zdejšího průměrného hodnocení. Gibson snad poprvé herecky poražen, a to ženou! Michelle Pfeiffer vytřela oběma mužským představitelům zrak a ukradla si film pro sebe. Škoda že tak učinila zrovna tady, v nepříliš známém a opěvovaném thrilleru.(31.12.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Dave Grusin: 1. Surrender To Me - Ann Wilson & Robin Zander ,2. Do You Believe In Shame? - Duran Duran ,3. Recurring Dream - Crowded House ,4. Give A Little Love - Ziggy Marley & The Melody Makers ,5. Don't Worry Baby - The Everly Brothers & The Beach Boys ,6. Dead On The Money - Andy Taylor ,7. Unsubstantiated - The Church ,8. Beyond The Sea - Bobby Darin ,9. Tequila Dreams - Dave Grusin ,10. Jo Ann's Song - Dave Grusin(9.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace