• český

Richard Sylbert

Kostýmy:

Julie Weiss
  • klerik

Rozhodne najzaújimavejší Gibsonov film! Perfektné obsadenie, zložité postavy... ohviezdičkujem až po ďaľšom pozretí...(16.3.2006)

Gibson vs. Russel to slibovalo akční jízdu olbřímích rozměrů. A vono ne! Prachobyčejná kriminálka o dvou kámoších na odlišných stranách zákona, co se navíc přetahujou o babu. Kolikrát jsem tohle už viděl, a líp? Abych nekřivdil, tak je to celkem koukatelné.(26.12.2007)

Oscar 1 nominace: Kamera(9.4.2004)

Príjemný bol pre mňa akurát ten návrat s týmto filmom do osemdesitaych rokov a herecké obsadenie. V podstate sa jedná o veľmi obyčajný film, možno v niektorých momentoch zúfalo nudný a nezáživný. Film je zameraný hlavne na vzťahy medzi hlavnými predstaviteľmi. Nie vždy bol nudný, veď kto by sa nudil pri pohľade na tridsaťročnú Michelle Pfeiffer.(16.8.2007)

Rozpočet $23miliónovTržby USA $41,292,551Tržby Celosvetovo $42,000,000║ Pohodový film s výborným Melom Gibsonom a dobre vygradovaným dejom, z nejakou tou slušnou príbehovou prešmyčkou, či odľahčením a milostným iskrením. /70%/(4.10.2009)