Traf to!

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2023, 40 min

Účinkují:

Juraj Šoko Tabaček (moderátor)

Nový zábavno-vedomostný súťažný cyklus, v ktorom dva trojčlenné tímy, pod vedením populárneho  moderátora Juraja Šoka Tabačka - triafajú nesprávne odpovede na tie najzaujímavejšie otázky a tvrdenia. (RTVS)

Aljak

Keď zrušili populárne 5 proti 5, tak som čakal, že náhrada bude adekvátna. Na jednu stranu ma potešilo, že na obrazovky prichádza vedomostná súťaž, ale keď som videl, kto to bude moderovať, tak ma hneď radosť prešla. Navyše, aj ten formát súťaže s "vyraďovačkou" nesprávnych odpovedí je zbytočným naťahovaním času. Tabaček ako moderátor je otrasný, afektovaný, infantílny a neustále za každú cenu "vtipný" (aj keď vo výsledku je skôr trápny!). Najlepšie zo všetkého sú napokon tie vedomostné medailóny, ktorými sa ozrejmuje správna odpoveď, tak aspoň za to 1 hviezda. ()

Martyr.blood odpad!

Juraj "Kokot" Tabaček - to je meno primitívnej netalentovanej nevtipnej bzdochy ktorá moderuje tento nestráviteľný odvar odvaru, ktorý som sa vrámci objektivity pokúsil zhliadnuť, no nedalo sa. Okrem totálnej nezáživnosti, pre tento typ programu typický, bol najrušivejší element práve spomínaný "Kokot" a jeho kŕčovité pokusy o humor. Tento nekomik si síce mysĺí že požral všetku múdrosť sveta, no vec sa má tak že je to len všivavý orangutan, vyprdnutá placenta ktorá zázrakom ožila, výtok z kurvinej piče a jedno plesnivé hovno. Ty multiretardovaný turbokokot, až ti raz jebne na hlavu tehla ako si to právom zaslúžiš tak ti možno IQ stúpne aspoň na 60 a dovtípiš sa aký si nepotrebný krepý pokokotenec. Tabaček blbeček daj si sava hrneček! A traf to! Traf to okno! Dúfam že bývaš na vysokom poschodí! ()

Dale

Samotný formát súťaže nie je vhodne zvolený. Aj keď niekto vie hneď na začiatku správnu odpoveď, nemôže ju povedať, ale musí po jednom vyradzovať nesprávne odpovede, čo je totálna blbosť a navyše sa ani nemusí dostať k tomu, že bude jeho tým mať tú poslednú možnosť. Ale táto súťaž vôbec nie je o vedomostiach, no to nebola ani 5 proti 5, no táto je navyše vďaka tomu neustálemu vyraďovaniu nezaujímavá a nudná. Navyše Šoko, aj keď ho ako stand-up celkom môžem, tak tu sa totálne nehodí. Nejde o to, že nepozná správne odpovede, nie každý je encyklopédia ako Merčiak, no on nepozná ani mená a slová, ktoré sú v možnostiach a často ich skomolí a to svedčí o nie veľkom rozhľade a takýto človek by nemal moderovať žiadnu (ani polo) vedomostnú súťaž. Inak som si myslel, že moderátori by sa na tie otázky mali dopredu pripraviť a aspoň si prejsť tie odpovede, aby potom nemuseli koktať, neviem... ()

Arsenal83

Tak to vyzerá, keď sa do roly šéfa RTVS dostane skrachovanec, ktorý už položil známe rádio, teraz je v osobnom bankrote a odrazu ide šéfovať, lebo on vraj na to má. Proste výber pozbierancov z ulice, čo nám teraz vládne. Osvedčený formát 5 proti 5, ktorý 14 či 15 rokov bol jednou z top sledovaných relácií televízie sa pochoval a namiesto toho pustili takúto trápnu náhradu. Tabaček sa snaží vtipkovať, niečo mu aj vyjde, zvyšok je skutočne mizerný, čo začína už samotným štúdiom, ktoré má parametre tak na diskusnú reláciu pre retarda Havrana. Súťaž je mimoriadne nezaujímavá, formát úplne mimo, nejaké fakty sa človek dozvie, ale aj tak z nich väčšinu buď vedel, alebo vôbec nepotreboval vedieť. ()

Generi

Toto je nejaká road movie pre moderátora? Lebo nič iné tam nevnímame, len ako chudák Šoko šprintuje z jednej strany na druhú a trepe pritom 2 na 3. Stále sa tam veľmi vtipkuje, kecá, takže divák ani nemá šancu si všimnúť, kedy sa vlastne súťaží. A Gertruda a to ukazovanie na otázky??? Katastrofa celý tento formát. Bolo by to normálne úplne bez moderátora. Mužstvá by stláčali tlačidlá, kto by bol skôr, ten by odpovedal, počítač by rátal body a niekto v pozadí by komentoval ako Gertrúda. Možno by sa to dalo pozerať. Dávam 1* za to, že mi to trochu pripomína súťaž na Markíze bizárnosťou otázok. ()