Spojka

Oko za oko (E06)

(epizoda)
  • Polsko Oko za oko (více)

Události vrcholí v londýnském ústředí Antropy, kde Alison s Gabrielem čelí novému nebezpečí. (Apple TV+)

warrenur

"I will work with anyone who best serves the interests of this country. And I will eliminate them when they don't. It's pretty simple. History of the british f*cking empire really." Uf, tomu sa povie power move. Hoci prisiel uplne z cista jasna bez indicii a teda tak trochu ako podvod na divaka, ktory nemohol tusit. Nemam rad, ked filmari nepracuju so scenarom tak, ze sa nemate moc coho chytit a len v zavere vyrukuju s niecim vlastnym. Je to lahke a lacne. Ale teda, napriek par "skratkam" a zjednoduseniam zabavna zaverecne epizoda. Na rozdiel od posledneho Bourne-filmu mi v tomto serial rozhodne Cassel posobil autentickejsie. Vyborny herec. Evicka je v tychto vypatych a emocnych rolach tradicne skvela. ()

kenkaku odpad!

Sorry ale ne. Zelená se chová jako debil (a tváří se ještě hůř - prakticky non-stop výraz uraženého spratka). Scénář přijde s nejdebilnější kličkou (jasně… před pár epizodami ji nutí podepsat dohodu a najednou byl vlastně proti… a proč?). Logika celého závěru totálně odpad. Samozřejmě drony soukromé společnosti létají i nad Londýnem a hlavně… hlavně tu máme romanticky happyend. ()