Alej zatracení

Po jaderném výbuchu se dva týmy vojenských specialistů vydávají ve zvláštních vozidlech hledat zbytky přeživších obyvatel USA. Jejich misi ztěžuje fakt, že po explozi na zemi nic nefunguje a na posádky útočí zmutovaní tvorové. Nakonec se jeden z týmů dostane k větší skupině zachráněných obyvatel a pokouší se znovu nastolit pořádek na zdevastované Zemi. Nejznámějším jménem filmu pro české diváky je jistě Jan Michael Vincent díky jinému filmu Muž v kamionu, ale v Aleji Prokletých je jednoznačně zastíněn George Peppardem. (Robbi)

Grid

Tak jsem se na to musel podívat z nostalgie, kdy jsem to viděl jako malý kluk. Byl to nezapomenutelný film, především, jak ohlodaly černochovi kosti švábi. Jedno vám ale řeknu, nikdy se nedívejte na filmy z dětství. Je mnohem hezčí se je pamatovat tak jak byly. Za nostalgii **. ()

TylerD.

Perektní první patnáctiminutovka = jak by taková událost asi reálně vypadala. Následná scéna mezi štíry naopak působí přiblble, i když je vtipně zakončená, no a zbytek filmu bych označil za průměrné až lepší postapo. Každý v souvislosti s tímhle filmem mluví Hvězdných válkách, no tak tohle se mi líbilo mnohem, mnohem víc. U Star wars jsem se těšil kdy už to skončí, efekty byly trapný a samoúčelný, vlastně jako celý film. ()