Dohola

Über kurz oder lang

Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

obyčajne ale mohlo to byť aj horšie(1.1.2008)

Lehce nadprůměrná komedie o kadeřnických závodech. Co hlavně oceňuji je origální námět, který sráží nevyrovnaný scénář. Obsazení Alana Rickmana a Joshe Hartnetta byla výborná volba. Překrásnou Rachael Leigh Cook beru jako třešničku na dortu :). Pokud si chcete oddychnout při pohodové komedii, tak tohle je téměř ideální volba........(21.5.2008)

Poměrně pohodová komedie. Řekl bych, že dívky mají super hezouna a my kluci zas máme super kočku - na což se příjemně dívá :) Ti tak nějak obstarávají tu romantickou složku. Jinak ale spíš potěší zkušenější herci jako Alan Rickman a Bill Nighy v komediální poloze, která jim velmi sluší :) (6/10)(12.7.2006)

Milá komedie o kadeřnické soutěži, kde jsou k vidění i obarvené ovce, modelka Heidi Klum, tetování na chodidle Alana Rickmana, bizarní střihy nejen vlasů a parádní "look" Rachel Griffiths.(18.9.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $637,769Tržby Celosvetovo $828,769/40%/(25.11.2005)