poster

Dohola

 • USA

  Blow Dry

 • Německo

  Über kurz oder lang

 • Slovensko

  Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nancy
  ***

  Celkově spíš tak 3/4*. Velice zajímavá a zároveň romantická komedie se skvělým obsazením. Rozhodně zajímavé byly různorodé účesy a jejich rozmanité barvy nebo všemožné styly různých kadeřnických salónů. Nikdy bych netušila, že lze natočit tak dobrý film o česání vlasů.(15.2.2005)

 • castor
  ***

  Umoulané britské městečko, prestižní kadeřnický šampionát!! Originální nápad snímku pomalu otupuje standardní scénář a značně rutinní režie. Největším průšvihem jsou poté emocionální scény, které by v případě jiného obsazení vyšuměly do vod trapnosti.. Herci totiž v tomhle malém milém snímku zachraňují, co se dá - zejména moji oblíbenci, charismatičtí Bill Nighy a Alan Rickman, v rolích nesmiřitelných vlasových mágů!! Mužskému oku pak lahodí civilní Rachael Leigh Cook.. 90 minut bylo tak akorát a poctivé tři * zrovna tak!!(25.11.2006)

 • HoneyBunny
  ***

  Po skončení filmu jsem měla pocit "nedořečenosti". Můžou za to ne úplně povedené emocionální scény. Celou dobu jsem čekala na tu jednu velkou, silnou, pocity nadupanou scénu Rickmana a Richardsonovou - a ono nic.(17.2.2005)

 • Renton
  ****

  Scénář: Simon Beaufoy .. Velmi příjemná podívaná se spoustou známých a dobrých herců v čele s okouzlující Rachel Griffiths a Rachael Leigh Cook. Psát něco k mistru vlasového střihu (boží Alan Rickman) je snad zbytečné.. 70%.(28.2.2005)

 • genetique
  ****

  Scenár bol maličký, no s veľkým potenciálom, ktorý tvorcovia rozvili, čo to dalo. Samozrejme zabralo to, že s podobnou témou sa vo filmovom priemysle tak často nestretávame, no a samozrejme obsadenie. Určite to nebola komédia, od ktorej by ma išlo roztrhnúť, naopak milý, príjemný filmík, ktorého línia drámy robila svoje. Naozaj dokonalá oddychovka. A Bill Nighy už nemôže povedať, že deti, ktoré sa hrajú pred jeho domom ho nevideli hrať v žiadnom filme (odkaz na horrorovú sériu Underwolrd). 80%.(23.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace