Dohola

Über kurz oder lang

Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Tvůrcům se podařilo natočit svěží film, který má spád, výborný scénář a může se chlubit velmi kvalitními hereckými výkony, jimž vévodí duo Rickman – Nighy. Povedlo se prostě namíchat směs, která má chuť a říz.(30.6.2005)

Už od prvních minut je vám jasné, jak to všechno dopadne. Ikdyž v tomto případě se nejedná o závažný problém, protože po většinu času se budete bavit. A to především díky skvělému hereckému obsazení, které musím jedině pochválit. Díky krátké stopáži je konec dříve, než se stihnete ostříhat, takže zbyde trochu času pro inspiraci...:-) Co třeba model Sandra? :-) 70%(1.11.2008)

Bill Nighy je borec, v tomhle filmu nad ostatníma tak výrazně vyčnívá, až mi to rvalo oči. Hlavně díky němu dávám tomuto snímku nadprůměr. [TOP 19/6 65%](25.11.2006)

obyčajne ale mohlo to byť aj horšie(1.1.2008)

Nápadem zajímavé, herecky zvládnuté ale že bych se vyloženě bavil, to se říct nedá.(12.8.2012)