Ethan (Garrett Hedlund), žiadaný učiteľ pre vysokú elitu z východného pobrežia, dostane hodnotne platenú úlohu vyučovať syna miliardára Jacksona (Noah Schnapp) na odľahlom nábreží v New Yorku. Ethan si takmer okamžite uvedomí, že záujem jeho študenta o jeho život hraničí s posadnutosťou. (Arsenal83)

dannyyy

Mám rád tyhle psychologické ždímačky, kdy si hraje jeden s tím druhým a vy nevíte, která bije. Tohle nebylo vůbec špatné, ale ždímat se mohlo o hodně více. Bylo to takové slaboučké, takové moc "televizní". Garrett Hedlund s tou jeho bradkou a hlasem mně velmi připomínal Joel Kinnaman (nar. 1979, Švédsko) ()

Arsenal83

Doučovať sa neoplatí. Hlavne nie rozmaznaných frackov, ktorých aj tak nič nenaučíte a ešte na vás pripravia kulehu. Film dobre začína a snaží sa prekvapiť, to mu nemožno uprieť. Ale treba uznať, že je dosť pritiahnutý za vlasy a nie všetky kúsky skladačky pasujú do seba tak, ako by mali. Takže dosť chyba scenára. Popcorn žrútom bez ambície rozmýšľať to ale môže stačiť. ()

Marze

Staromodni nizkonakladovy thriller typu psychopat/stalker vyzdobeny dvema hluboce nesympatickymi postavami. Zacinalo to slibne, ale pak to zapadlo do podivneho uspavajiciho rytmu, zmatku, diram v zapletce a k hloupemu neuspokojujicimu nasilnemu  konci. Tvurci potrebuji kurs, jak natocit dobry film. ()

• Natočené v Birminghame v Alabame v apríli 2022. (Arsenal83)