foto

Noah Schnapp

  • nar. 3.10.2004 (15 let)
    Scarsdale, New York, USA

Biografie

Noah Cameron Schnapp je americký herec. Má sestru dvojče jménem Chloe. Noah je Žid. Jeho rodina pochází z Montrealu, Quebecu v Kanadě, a proto má kanadské občanství. Noahova touha po hraní začala, když mu bylo asi 5 let poté, co sledoval Broadwayovu produkci „Annie“. Hrál herecké role ve školních a různých společenských hrách. Když mu bylo osm let, jeho herecký učitel navrhl, aby šel hrát profesionálně. Jeho rodiče Mitchell Schnapp a Karine Schnapp ho zapsali do hereckého programu na Westchester's Star Kidz, kde vystupoval s Alysonem Isbrandtsenem, a později se dostal na MKS & D Talent Management.

Je známý pro svou roli Willa Byerse v Netflix sci-fi hororovém seriálu Stranger Things. Také namluvil postavu Charlie Browna v animovaném filmu Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu a zahrál si postavu Rogera Donovana v historickém dramatickém filmu Stevena Spielberga Most špiónů, spolu s Tomem Hanksem.

Za jednu epizodu v seriálu Stranger Things si vydělal 250 000 amerických dolarů. On a spolu-hvězdy Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo a Caleb McLaughlin soutěžili proti sobě v pořadu Spike's Lip Sync Battle v roce 2017. Noah si také zahrál v hudebním klipu LA Devotee od Panic!

Získal cenu SAG Award za svou roli v seriálu Stranger Things. Je také držitelem ceny Variety's Youth Impact Award.

Hojiko

Host

TV pořady

2019 2019 MTV Movie & TV Awards (TV pořad)
E! People’s Choice Awards 2019 (TV pořad)
2018 MTV Movie & TV Awards 2018 (TV pořad)
2017 Beyond Stranger Things (TV pořad)
MTV Movie & TV Awards 2017 (TV pořad)
2015 Bitva playbacků (TV pořad)
2013 Ok! TV (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(22)