Bod varu

Bod varu

Akční / Drama

USA / Francie / Japonsko, 1993, 92 min

• nash.

Stále si říkám, vykašli se na ty starý béčka, nebo se z toho jednou ukoušeš nudou. Nedám si říct, nedám, a jednou se z toho asi fakt ukoušu nudou. U tohoto už jsem měl opravdu namále. Nuda obsahem i formou. Mizerný scénář, režie bez nápadu, herecké výkony vlažné. Ztráta času.(21.3.2012)

• bassator

Drama? Spíše komedie... Musel jsem se tomu smát... Nejvíce Viggu Mortensenovi - ten byl jako zabiják tak důvěryhodný jako naše vláda... - 21. 5. 2011 - 20%(22.5.2011)

• kingik

V závěru své kariéry natočil režisér Harris podprůměrný thriller se Snipesem a Hopperem v hlavních rolích. Jenže v jeho posledním hraném filmu téměř nic nefunguje. Policista mstí smrt svého zavražděného kolegy tak nudným, rutinním stylem, až se tomu ani nechce věřit. Herci do svých rolích nedali víc, než požadoval scénář a zcela podprůměrná režie nenabídne nic, co by stálo za zapamatování. Hodnotím kladně jen relativně solidní herecké obsazení, které vlezlo do rutinně natočeného filmu se slibným námětem, ale to je asi tak všechno. 40%(17.6.2012)

• mzss1

Film je tak nudný, tak nezáživný, nic se skoro neděje. Střílení téměř žádné. Souboj se tu nenajde. Nezaujal mě tu vůbec Snipes, ale spíš Hooper, ten mě lehce zaujal. Nic víc teda. U tohoto filmu rozhodně usnete. 20% = *(18.10.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,058,318Tržby Celosvetovo $-(13.12.2008)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)