Bod varu

Boiling Point

Bod varu

Akční / Drama

USA / Francie / Japonsko, 1993, 92 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,058,318Tržby Celosvetovo $-(13.12.2008)

Síce priemerná, ale absolútne pohodová neonoir-ovka. Do našej distribúcie bola uvedená v čase, keď Snipes zahajoval kariéru akčnej hviezdy a distribútor fanúšikov "podfúkol" falošným prísľubom akčnej pecky, ktorý sa samozrejme absolútne nenaplnil. Tempo je voľné a nepopieram, že snímka by zniesla oveľa svižnejší strih. No Mortensen rozhodne nie je tragický, naopak svojho psychopatického "floutka" na malom priestore vystrihol perfektne. (5.1.2016)(5.1.2016)

• mzss1

Film je tak nudný, tak nezáživný, nic se skoro neděje. Střílení téměř žádné. Souboj se tu nenajde. Nezaujal mě tu vůbec Snipes, ale spíš Hooper, ten mě lehce zaujal. Nic víc teda. U tohoto filmu rozhodně usnete. 20% = *(18.10.2012)

• bassator

Drama? Spíše komedie... Musel jsem se tomu smát... Nejvíce Viggu Mortensenovi - ten byl jako zabiják tak důvěryhodný jako naše vláda... - 21. 5. 2011 - 20%(22.5.2011)

První komentář a zrovna můj.. Heč. škoda jen, že u naprosto průměrného filmu, který nenabízí vůbec nic nového. Snipes je tragický jako vždy, Mortensen překvapivě trapný a tak se mi nejvíce líbil celý film od odpadu zachraňující záporák v podání Dennise Hoppera. Průměr.(4.1.2006)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)