Bod varu

Bod varu

Akční / Drama

USA / Francie / Japonsko, 1993, 92 min

• genetique

Snipesove počiatky boli veľmi ťažké, čo dokazuje aj tento film. Čakal som viac, hlavne od sľubného obsadenia. Priemerný klišovitý thriller, navyše bez akéhokoľvek prekvapenia alebo napätia. 50%.(7.6.2006)

První komentář a zrovna můj.. Heč. škoda jen, že u naprosto průměrného filmu, který nenabízí vůbec nic nového. Snipes je tragický jako vždy, Mortensen překvapivě trapný a tak se mi nejvíce líbil celý film od odpadu zachraňující záporák v podání Dennise Hoppera. Průměr.(4.1.2006)

• kingik

V závěru své kariéry natočil režisér Harris podprůměrný thriller se Snipesem a Hopperem v hlavních rolích. Jenže v jeho posledním hraném filmu téměř nic nefunguje. Policista mstí smrt svého zavražděného kolegy tak nudným, rutinním stylem, až se tomu ani nechce věřit. Herci do svých rolích nedali víc, než požadoval scénář a zcela podprůměrná režie nenabídne nic, co by stálo za zapamatování. Hodnotím kladně jen relativně solidní herecké obsazení, které vlezlo do rutinně natočeného filmu se slibným námětem, ale to je asi tak všechno. 40%(17.6.2012)

• nash.

Stále si říkám, vykašli se na ty starý béčka, nebo se z toho jednou ukoušeš nudou. Nedám si říct, nedám, a jednou se z toho asi fakt ukoušu nudou. U tohoto už jsem měl opravdu namále. Nuda obsahem i formou. Mizerný scénář, režie bez nápadu, herecké výkony vlažné. Ztráta času.(21.3.2012)

• bassator

Drama? Spíše komedie... Musel jsem se tomu smát... Nejvíce Viggu Mortensenovi - ten byl jako zabiják tak důvěryhodný jako naše vláda... - 21. 5. 2011 - 20%(22.5.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)