Bod varu

Bod varu

Akční / Drama

USA / Francie / Japonsko, 1993, 92 min

• nash.

Stále si říkám, vykašli se na ty starý béčka, nebo se z toho jednou ukoušeš nudou. Nedám si říct, nedám, a jednou se z toho asi fakt ukoušu nudou. U tohoto už jsem měl opravdu namále. Nuda obsahem i formou. Mizerný scénář, režie bez nápadu, herecké výkony vlažné. Ztráta času.(21.3.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,058,318Tržby Celosvetovo $-(13.12.2008)

• bassator

Drama? Spíše komedie... Musel jsem se tomu smát... Nejvíce Viggu Mortensenovi - ten byl jako zabiják tak důvěryhodný jako naše vláda... - 21. 5. 2011 - 20%(22.5.2011)

První komentář a zrovna můj.. Heč. škoda jen, že u naprosto průměrného filmu, který nenabízí vůbec nic nového. Snipes je tragický jako vždy, Mortensen překvapivě trapný a tak se mi nejvíce líbil celý film od odpadu zachraňující záporák v podání Dennise Hoppera. Průměr.(4.1.2006)

Síce priemerná, ale absolútne pohodová neonoir-ovka. Do našej distribúcie bola uvedená v čase, keď Snipes zahajoval kariéru akčnej hviezdy a distribútor fanúšikov "podfúkol" falošným prísľubom akčnej pecky, ktorý sa samozrejme absolútne nenaplnil. Tempo je voľné a nepopieram, že snímka by zniesla oveľa svižnejší strih. No Mortensen rozhodne nie je tragický, naopak svojho psychopatického "floutka" na malom priestore vystrihol perfektne. (5.1.2016)(5.1.2016)