Bod varu

Bod varu

Akční / Drama

USA / Francie / Japonsko, 1993, 92 min

• genetique

Snipesove počiatky boli veľmi ťažké, čo dokazuje aj tento film. Čakal som viac, hlavne od sľubného obsadenia. Priemerný klišovitý thriller, navyše bez akéhokoľvek prekvapenia alebo napätia. 50%.(7.6.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,058,318Tržby Celosvetovo $-(13.12.2008)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $10,058,318(10.12.2006)

• mzss1

Film je tak nudný, tak nezáživný, nic se skoro neděje. Střílení téměř žádné. Souboj se tu nenajde. Nezaujal mě tu vůbec Snipes, ale spíš Hooper, ten mě lehce zaujal. Nic víc teda. U tohoto filmu rozhodně usnete. 20% = *(18.10.2012)

Síce priemerná, ale absolútne pohodová neonoir-ovka. Do našej distribúcie bola uvedená v čase, keď Snipes zahajoval kariéru akčnej hviezdy a distribútor fanúšikov "podfúkol" falošným prísľubom akčnej pecky, ktorý sa samozrejme absolútne nenaplnil. Tempo je voľné a nepopieram, že snímka by zniesla oveľa svižnejší strih. No Mortensen rozhodne nie je tragický, naopak svojho psychopatického "floutka" na malom priestore vystrihol perfektne. (5.1.2016)(5.1.2016)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)