Final Cut

• Česko Konečný sestřih (více)

Příběh se odehrává v době, ve které je možné celý život nahrávat pomocí speciálního očního implantátu. Po smrti se tyto údaje sestříhají a vzniká tak záznam o životě každého člověka. Alan Hakman pracuje právě jako takový "střihač životů", práce ho nesmírně baví a ve svém oboru je opravdový odborník, neboť dokáže i z toho největšího zločince pomocí správného sestřihu udělat nejčistšího světce. Všechno jde hladce, dokud Alan ve své další zakázce neobjeví člověka z vlastních chmurných vzpomínek, který měl být dávno mrtvý... (oficiální text distributora)

Rathe

Abych pravdu řekl, tak film jsem musel zhlédnout dvakrát, protože po prvé jsem tomu nevěnoval takovou pozornost a pak mi došlo, že vůbec nevím o co jde. Po druhé už jsem musel mít oči na šťopkách a zjistil jsem, že nápad je to hodně zajímavý. Ale provedení si myslím, že mohlo být mnohem lepší. Nicméně Robin Williams to zahrál výborně a díky němu to neskončilo propadákem. ()

TylerD.

Tyhle scifi asi nemusím a nebo jsem zatím nenarazil na to správné. Celé je to povrchní a snobské, hlavně RW, až to nudí. ()