Sám v temnotě

• slovenský

Sám v temnote

Horor / Thriller / Akční

Kanada / Německo / USA, 2005, 96 min

Nebudu tu jako ostatni mavat odpadem ze dvou duvodu. Hru sem nehral, ani poradne nevim, o cem je, tudiz jestli to je verna adaptace nebo to hru kurvi fakt netusim. A ze tu je jako reziser Boll sice znamena jistou ostrazitost, ale nemam vymyslenej desne vtipnej komentar, jak to zase Uwe zmrdal uz pred zacatkem filmu, jako nejspis vetsina lidi tady. Me to proste prislo jako docela solidni akcne-hororovy becko, kde se akce rozjede prakticky ze zacatku a i kdyz to nejdriv neni nic moc, postupne se z toho stane docela solidni rezba. Urcita atmosfera se tomu neda uprit, na becko v pohode pribeh, triky na uchazejici urovni a herci sice nic moc nehrajici, ale Slater docela sympatickej frajer. Proste tech 90 minut jsem se vcelku bavil a o spouste scen bych rek, ze jsou natoceny dost dobre.(26.9.2009)

• Pilda17

Takové filmy by se měli přestat točit nadobro. Zakázal bych to, aby někomu nepřeskočilo... 1/10 = 10%(8.3.2011)

• 666teen

Kdybych znal hru, možná bych se i bavil. Jenže jí neznám, takže tenhle film mě bavil asi jako tetris s kuličkama.(3.3.2010)

• BadoXXII

Riadna pičovina. 5%(13.3.2008)

A já říkám, že tomuhle filmu všichni křivdí jenom kvůli jeho režisérovi.(12.5.2009)