poster

Sám v temnotě

 • Kanada

  Alone in the Dark

 • slovenský

  Sám v temnote

Horor / Thriller / Akční

Kanada / Německo / USA, 2005, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  *

  To, čo asi malo pripomenúť hru, je natočené katastrofálne... a ten zbytok o trochu lepšie. Stupidita a režisérska neschopnosť srší z celého filmu, ale normálne som mal pocit, že ten námet by sa dal využiť... Nie však v Uweho rukách...(24.1.2006)

 • Deimos
  **

  DVD/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +Tara Raid, zpracování počítačové hry Alone in the Dark, atmosféra -zdlouhavý úvod, složitý příběh, vykrádačka jiných filmů/// Druhý viděný film mistra Uwe Bolla (první by kdysy House of the Dead). Docela jsem se těšil, hlavně proto, že to je zpracování počítačové hry a to je z velké části věc, která pro mě hodně znamená. Nadruhou stranu jsem se moc netěšil, protože tenhle film tady má hodně záporné komentáře. Já osobně s hrou Alone in the Dark moc společného nemám, nový díl(2001) jsem nehrál, ale mám doma orig. Nejnovější díl(2007), na ten se teprve chystám. Ve výsledku jsem si jen zahrál starší díly z 90tých let. Ale ty jsem si jen oťukal. Takže srdcovka to není, přesto hru trochu znám. Samotný film má strašně zdlouhavý úvod kdy se vysvětluje příběh. První půlhodina je tak docela nudná a jen připravuje půdu pro to co příjde později. Potom příjde pořádná akce a masakr, nutno říct, že masakr nepřehledný. Ale co už, potom je to klasická naháněcí střílečka. Docela zajímavá a koukatelná. Čeho si však nelze nevšimnou, a to možná vý každý: Boll strašně vykrádá. Film se hodně podobá Residen Evilu (jsou tam zombíci), filmu Alien vs. Predátor 3(na lidi útočí vetřelci) Doom (jsou tam vojáci) a taky 28 dní poté(evakuované město). Je tohle účel nebo způsob jak natočit film? Na to jsem zatím nepřišel. Každopádně špatný film to není, rozhodně ho nemůžu hodit do odpadu a i když pořádně nevím kolik toho má film společného s hrou(jestli tedy vůbec něco kromě jmen), tak film nezahazuji jen proto že to natočil Boll. Ve výsledku je to mírně nadprůměrné (asi mi ke spokojenosti stačí málo) a docela to bylo zajímavé i koukatelné. Moc moc moc se těším na Dungeon Siege./// Celkem 36%/// PS: Djkoma má s tou Tarou Raid docela pravdu.(1.8.2008)

 • Matty
  odpad!

  Je v Německu legální trest smrti? 10% Zajímavé komentáře: Isherwood, obitus, Lhurgoyf, Lateef, de_FACTO(26.2.2005)

 • Hellblazer
  **

  Tak Uwe skutočne nie je dobrý režisér. Ako je už zvykom scenár nám chýba, čo by až tak nevadilo keby to bolo zábavné, lenže nie je a je to skôr nuda. Ale uvidíte vrtuľníky, hummere a príšery ktoré sa nepodobajú ničomu čo ste doteraz videli ( nuž originalitou zrovna neoplývajú ). Dať ale odpad je absolútne nelogické, ale rozumiem módnej vlne, Uwe si však zaslúži aspoň dve. Keby bol film kratší tak neváham ani chvíľu a dávam viac.(23.5.2006)

 • BadoXXII
  odpad!

  Riadna pičovina. 5%(13.3.2008)

 • - V původním scénáři byl jiný konec příběhu. Uwe Boll však prohlásil, že byl až moc jednoznačný. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Kanadě, konkrétně v Québecu, Britské Kolumbii, Novém Skotsku a ve filmovém studiu ve Vancouveru. (Terva)

 • - Scény z filmu použila kapela Nightwish ve videoklipu ke své skladbě "Wish I Had an Angel". (Mandalorian)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace