Sám v temnotě

Sám v temnote

Horor / Thriller / Akční

Kanada / Německo / USA, 2005, 96 min

• Sobis87

Jako většinu Bollových filmů jsem tuhle sra*ku nedokázal dokoukat do konce a jsem si jistý, že jsem o nic nepřišel. Je to asi tak stejná zábava, jako když jsem se jako dítě díval kamarádovi přes rameno, když na pouti hrál nějakou automatovou mlátičku - primitivním příběhem jsme se vždycky rychle proklikali, abysme co nejdřív mohli zrubat nějakýho toho zmetka, oproti tomuhle filmu nás tenkrát ta rubanice ale dost bavila. 10%(27.4.2009)

• BadoXXII

Riadna pičovina. 5%(13.3.2008)

• Hellblazer

Tak Uwe skutočne nie je dobrý režisér. Ako je už zvykom scenár nám chýba, čo by až tak nevadilo keby to bolo zábavné, lenže nie je a je to skôr nuda. Ale uvidíte vrtuľníky, hummere a príšery ktoré sa nepodobajú ničomu čo ste doteraz videli ( nuž originalitou zrovna neoplývajú ). Dať ale odpad je absolútne nelogické, ale rozumiem módnej vlne, Uwe si však zaslúži aspoň dve. Keby bol film kratší tak neváham ani chvíľu a dávam viac.(23.5.2006)

• Ruut

Absolutně nesouhlasím s komentáři většiny lidí kolem sebe. Snad všichni srovnávají Alone in the Dark pouze s House of the Dead a všichni hážou oba filmy do jednoho pytle. To si AitD nezaslouží. Oproti Uweho začátkum je tento film podstatně vyzrálejší, mnohem akčnější s míň vatou. Má i slušný příběh a nesrovnatelně lepší rozpočet. Dokonce i ti herci občas hrají. Bohužel se panu režiserovi stále nedaří budovat napětí a chvílemi ani udržet pozornost diváků. S hororem nemá AitD nic společného a na akční béčkovou řežbu ve stylu Resident Evilu ještě Boll nemá.(28.4.2007)

• 666teen

Kdybych znal hru, možná bych se i bavil. Jenže jí neznám, takže tenhle film mě bavil asi jako tetris s kuličkama.(3.3.2010)