Sám v temnotě

• slovenský

Sám v temnote

Horor / Thriller / Akční

Kanada / Německo / USA, 2005, 96 min

Nebudu tu jako ostatni mavat odpadem ze dvou duvodu. Hru sem nehral, ani poradne nevim, o cem je, tudiz jestli to je verna adaptace nebo to hru kurvi fakt netusim. A ze tu je jako reziser Boll sice znamena jistou ostrazitost, ale nemam vymyslenej desne vtipnej komentar, jak to zase Uwe zmrdal uz pred zacatkem filmu, jako nejspis vetsina lidi tady. Me to proste prislo jako docela solidni akcne-hororovy becko, kde se akce rozjede prakticky ze zacatku a i kdyz to nejdriv neni nic moc, postupne se z toho stane docela solidni rezba. Urcita atmosfera se tomu neda uprit, na becko v pohode pribeh, triky na uchazejici urovni a herci sice nic moc nehrajici, ale Slater docela sympatickej frajer. Proste tech 90 minut jsem se vcelku bavil a o spouste scen bych rek, ze jsou natoceny dost dobre.(26.9.2009)

• dr.horrible

Ďaleko za hranicou sebeparódie,keď už to nie je ani smiešne,iba what the fuck.Jeden z najhorších a najzbytočnejších pokusov o film,ktoré kedy vznikli,s najzbytočnejšou vedľajšou postavou (Tara Reid) a najzbytočnejšou erotickou scénou ever http://www.youtube.com/watch?v=avH_QdL3sfQ. Sorry Uwe.Nebavil som sa(12.1.2013)

• hirnlego

Chvílemi trochu nudná, ale celkově normálně koukatelná směšná blbina - přestaňte se při těch ohraných pózách tak prsit.(3.5.2009)

Není to tak špatná adaptace počítačové hry, jak je patrno ze zdejšího hodnocení. Uwe Boll je solidní v akčních scénách a hlavně druhá polovina je velmi dynamická. Trochu dramaturgické vyváženosti by neškodilo a herci se zrovna nijak nepředvedli. Slater s Dorffem tradičně nesympatičtí a zástupkyně něžného pohlaví Tara Reid je zde jen na ozdobu. Nenudilo mě to a jsem zvědavý na druhé pokračování. 60%(22.1.2009)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $5,178,569Tržby Celosvetovo $10,442,808(22.11.2008)

• - Německá nahrávací společnost Nuclear Blast zaplatila 30 000 amerických dolarů, aby se její kapely mohly podílet na filmovém soundtracku. (Dreadd)

• - Snímek se umístil na 21. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Natáčení probíhalo v Kanadě, konkrétně v Québecu, Britské Kolumbii, Novém Skotsku a ve filmovém studiu ve Vancouveru. (Terva)