Alan s Waldenem musí čelit návštěvě ženy, která tvrdí, že je Charlieho dcera Jenny. Dívka chce poznat, jaký život vedl její otec před svou smrtí. Brzy se o tom dozví i Evelyn, která má velkou radost z toho, že má vnučku. Okamžitě chce dohnat čas, který s ní nemohla strávit. (TV Nova)

Tommassi3

"Tvůj bratranec Jake je na vojně v Japonsku !!" - "To je úžasný !!" - "Kvůli časovýmu posunu si myslí, že žije v budoucnosti.." - "Tak mu zavoláme a zeptáme se ho, kdy mě přejde ta kocovina !!" ;) ()

Dusty56

Tak tohle je fakt smutný. Jakoby tvůrcům došlo, že seriál s Charliem byl jiná liga, tak se rozhodli mu "vytvořit" dceru. Ale to fakt nefunguje. Zatímco do teď si seriál furt nevedl špatně (viz začátek dílu s asistentem), tak tenhle díl je hrozný. Celý to vzpomínání na Charlieho je o ničem a btw on prostě žádnou dceru (min. takhle starou) nemohl mít, to by ji zmínil ve svých sériích. A nejdůležitější ze všeho - Amber Tamblyn ani náhodou nedosahuje jeho úrovně! ()

• Když Walden (Ashton Kutcher) řídí, tak si všimněme, že volič převodových stupňů je v poloze parkování. (SONY_)