poster

Dracula 3000 (TV film)

 • Německo

  Dracula 3000

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Režie:

Darrell Roodt

Scénář:

Darrell Roodt

Kamera:

Giulio Biccari
(další profese)
 • Pet
  odpad!

  IQ -3000.(20.2.2007)

 • Isherwood
  *

  S radostí a razancí natočená zhovadilost, která by při nasazení standardních kritických měřítek ani nesměla spatřit světlo světa. Ale na druhou stranu, taková megasračka, jak se všude šušká, to zase není. Je to laciné céčko, kterému o nic nejde, jenže je tak žalostně nudné i přesto, že Coolio toužící prohnat hlavou metrák trávy denně, sype jednu hlášku za druhou, Casper Van Dien si i nadále buduje vlastní piedestal krále braku a rozkošná záchranářka Pobřežní hlídky Erika Eleniak je i po tolika letech, kdy opustila červené plavky, stále k sežrání. Škoda toho, že Darrellu Roodtovi chybí správná dávka nadhledu, jíž kdyby okořenil svůj zápal, bylo by jeho dílo geniální. Takhle je to jenom standardní ultralaciný paskvil, u kterého ač celou dobu nechápavě kroutíte hlavou, stejně se při ní budete pobaveně usmívat. Jsou tuny horších a zábavnějších.(20.8.2006)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Toto nie je nič iné ako len neuveriteľne lacný, naivný, trápny a takmer nepozerateľný škvár. Rok 3000? Vesmírna loď? Vamp-horror? Tak to ani náhodou! Chudobná produkcia, herecké výkony na úrovni pomocnej školy, idiotský scenár plný nejastností a dier, tak to je Dracula 3000. Bram Stoker sa musí obracať v hrobe, ak vidí ako jebú jeho upírskeho grófa z Transilvánie. Veď je to zhovadilosť najvyššieho stupňa, spájať takéto zvratky s menom Dracula. Odpad!(25.2.2008)

 • hladass
  odpad!

  Hodně dlouho jsem uvažoval jestli dám Draculovi 3000 pět bodíků nebo odpad... Pak jsem si hodil mincí a padl odpad...(24.3.2008)

 • Hrabka
  *

  Ujetá pakárna. Sem tam je něco zdařilé, ale je toho hrozně málo. Jinak je to šílenost, která nemá s kvalitním filmem nic společnýho. 15%(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace