poster

Dracula 3000 (TV film)

 • Německo

  Dracula 3000

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Režie:

Darrell Roodt

Scénář:

Darrell Roodt

Kamera:

Giulio Biccari
(další profese)
 • jojinecko
  **

  "Shit factory" Lions Gate opäť nesklamali a hodili do sveta túto lahôdku:) Parádna posádka, jeden lepší týpek ako druhý, Gróf Dracula sa prebudil v budúcnosti a bažiac po krvi behá po vesmírnej lodi, ktorej interiéry sa natáčali v nejakej starej továrni (čo tam sakra robila stará sovietska socialistická vlajka na stene???:))). Na také "banality" ako herecké výkony, zmysluplný scenár alebo dej zabudnite, toto treba brať len ako maximálne stupidný "odvaz"!!! Ide skrátka o úlet so všetkým čo k tomu patrí a ktorý sa skvele pozerá ...s neustálym úsmevom na perách samozrejme:) Hoci niekedy je ten absurdity až príliš...Objektívne hodnotenie by bolo jednoznačne odpad, ale čo už keď som sa pri tom skvelo zabával:)))(18.5.2006)

 • Isherwood
  *

  S radostí a razancí natočená zhovadilost, která by při nasazení standardních kritických měřítek ani nesměla spatřit světlo světa. Ale na druhou stranu, taková megasračka, jak se všude šušká, to zase není. Je to laciné céčko, kterému o nic nejde, jenže je tak žalostně nudné i přesto, že Coolio toužící prohnat hlavou metrák trávy denně, sype jednu hlášku za druhou, Casper Van Dien si i nadále buduje vlastní piedestal krále braku a rozkošná záchranářka Pobřežní hlídky Erika Eleniak je i po tolika letech, kdy opustila červené plavky, stále k sežrání. Škoda toho, že Darrellu Roodtovi chybí správná dávka nadhledu, jíž kdyby okořenil svůj zápal, bylo by jeho dílo geniální. Takhle je to jenom standardní ultralaciný paskvil, u kterého ač celou dobu nechápavě kroutíte hlavou, stejně se při ní budete pobaveně usmívat. Jsou tuny horších a zábavnějších.(20.8.2006)

 • Johny_fork
  *

  Nažeňte 7 herců do haly nějaké plynárny, nechte 80 minut běhat po chodbách, přidejte Draculu a Van helsinga, každému do ruky céčkový scénář a de se točit scífko:). Ale i největších sračkách se dají nalézt pozivita, nebo ne pozitiva, ale místa, kde se můžete zlomyslně chcechtat. Zde jsou to fatální nelogičnosti děje, chování upírů (upíří černoch pobíhá kolem stolu, dělá dřepy a koulí oči. Skoro jako kdysi Bela Lugosi v Bride of Monster. Do kolen mě poté dostávaly prakticky všechny dialogy.(29.4.2010)

 • Andersis
  odpad!

  Tenhle skurvený hnus nemá s Draculou co dělat. Totálně...... achhhhhh, škoda písmen.(24.2.2008)

 • maxxxim
  odpad!

  Film je mŕtvy, film zostáva mŕtvy, vy NEMCI ste ho zabili. Ako sa utešíme?(30.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace