poster

Dracula 3000 (TV film)

 • Německo

  Dracula 3000

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Režie:

Darrell Roodt

Scénář:

Darrell Roodt

Kamera:

Giulio Biccari
(další profese)
 • Hitman_47
  ****

  Opravdu velký paradox, že televizní sequel je lepší než první díl, na který měli tvůrci více peněz a lepší obsazení. Nenechte se zmást, je to sračka jako svině, ale je to dobře nahláškované a navíc se tu bortí některá klišé... prostě tvůrci to uměli vzít za správný konec... jedna hvězda dolů kvůli tomu, že Erika nepředvedla v závěrečném klimaxu trochu více svého "talentu" na plátně :))(2.10.2009)

 • maxxxim
  odpad!

  Film je mŕtvy, film zostáva mŕtvy, vy NEMCI ste ho zabili. Ako sa utešíme?(30.10.2010)

 • Fingon
  *

  Zajímavé je, že na rozdíl od děl Uwe Bolla se to dá dokoukat... od naprostého dna film zachraňuje především kamera (i když... zoom, zoom, zoom)... A hudbu dělal Michael Hoenig, skladatel soundtracku pro Baldur's gate. PS, před pár dny jsem viděl Draculu 2000... Upíří kápo z tohoto filmu mu suveréně ukradl titul nejméně charismatického představitele... To už i Leslie Nielsen z Drákulovin měl něco do sebe:-)(3.1.2009)

 • Pet
  odpad!

  IQ -3000.(20.2.2007)

 • klerik
  *****

  Po skvelom JASON X, ktorý mal len o pár percent viac, som si konečne pozrel aj túto kultovku. A bavil som sa. Dracula 3000 je totiž film, ktorý nemôžete brať vážne. Ak aj niekto počas tých osemdesiatich minút zapochybuje či sa nepozerá na niečo aspoň trochu kvalitné, finále ho určite vráti do reality, pretože sa jedná o najnezabudnutelnejší koniec Draculu v histórii. Darrell Roodt sa stal legendou – stvoril film, ktorý navždy ostane dementný a nesmrteľný, rovnako ako jeho gróf z Transylvánie. A zarytým fanatykom odporúčam počkať aj po záverečných titulkoch...(1.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace