Dracula 3000 (TV film)

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Darrell Roodt

Darrell Roodt

Giulio Biccari

Opravdu velký paradox, že televizní sequel je lepší než první díl, na který měli tvůrci více peněz a lepší obsazení. Nenechte se zmást, je to sračka jako svině, ale je to dobře nahláškované a navíc se tu bortí některá klišé... prostě tvůrci to uměli vzít za správný konec... jedna hvězda dolů kvůli tomu, že Erika nepředvedla v závěrečném klimaxu trochu více svého "talentu" na plátně :))(2.10.2009)

• maxxxim

Film je mŕtvy, film zostáva mŕtvy, vy NEMCI ste ho zabili. Ako sa utešíme?(30.10.2010)

• George Stobbart

Toto bola taká somarina, až to muselo byť zámerom tvorcov:-) Názov Dracula je v tomto prípade (ne)podareným vtipom, ktorý korunuje samotná pochybná postava Draculu, smiešne vesmírne prostredie, C-čkové spracovanie, "špeciálne efekty", vzduchoprázdny dej a herci, ktorí pravdepodobne ani nedostali scenár. Všetko je tu proste tak zlé, až sa na tom dá zabaviť, len škoda že zvyšok je nuda. Takže, film je vhodný hlavne pre trpezlivých ľudí obľubujúcich hororové či vesmírne braky a disponujúcich značným nadhľadom. Pre ostatných je to strata času.(5.8.2010)

• Nach

Kdysi jsem tomu byl ochoten dát hvězdičku, maximálně dvě. Ale jak šel čas a mé zkušenosti s filmy rostly, zjistil jsem o jaký odpad se jedná. Tohle už vícekrát ne! I když je to tak blbé, že se tomu musím někdy smát.(5.9.2010)

Casper Van Dien, Erika Eleniak, Coolio (ve své životní roli), Udo Kier. Kosmonaut Van Helsing, Karpatská hvězdná soustava... Cítíte to? Ten závan vědomí, že to bude tak strašné, až dokonalé a vy zvoláte radostné: Kurva, jo!? Tak přesně k tomu, navzdory šílenému Cooliovi, geniálnímu nápadu vysvětlit Eričinu sešlost (ano, věk se zastavit nedá a ani ona nemůže být pořád tím koťátkem z Pobřežní hlídky - ale alespoň nacpali její zadek do kůže) tím, že z ní udělají robota, občas naprosto ujetým dialogům a hláškám a naprosto masakrálnímu závěru, filmu chybí malý, ale přesto důležitý kousek. Na tuto laťku film jen pošilhává, přesto ty ostatní filmy hloupé tak, že jsou prostě jen hloupé nechává za svými zády. Ten krok byl našlápnut, ale nedošlápnut, což je škoda, toho prostotu a možností tam bylo hodně. A já bych hrozně rád tomu ten plný počet napálil...(18.1.2014)