poster

Dracula 3000 (TV film)

 • Německo

  Dracula 3000

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Režie:

Darrell Roodt

Scénář:

Darrell Roodt

Kamera:

Giulio Biccari
(další profese)
 • George Stobbart
  **

  Toto bola taká somarina, až to muselo byť zámerom tvorcov:-) Názov Dracula je v tomto prípade (ne)podareným vtipom, ktorý korunuje samotná pochybná postava Draculu, smiešne vesmírne prostredie, C-čkové spracovanie, "špeciálne efekty", vzduchoprázdny dej a herci, ktorí pravdepodobne ani nedostali scenár. Všetko je tu proste tak zlé, až sa na tom dá zabaviť, len škoda že zvyšok je nuda. Takže, film je vhodný hlavne pre trpezlivých ľudí obľubujúcich hororové či vesmírne braky a disponujúcich značným nadhľadom. Pre ostatných je to strata času.(5.8.2010)

 • Rogue
  *****

  Coolio, Casper Van Dien, Erika Eleniak a jihoafrická invence.(27.1.2006)

 • Fingon
  *

  Zajímavé je, že na rozdíl od děl Uwe Bolla se to dá dokoukat... od naprostého dna film zachraňuje především kamera (i když... zoom, zoom, zoom)... A hudbu dělal Michael Hoenig, skladatel soundtracku pro Baldur's gate. PS, před pár dny jsem viděl Draculu 2000... Upíří kápo z tohoto filmu mu suveréně ukradl titul nejméně charismatického představitele... To už i Leslie Nielsen z Drákulovin měl něco do sebe:-)(3.1.2009)

 • Terva
  *

  Lehce jsem se pobavil, vypnul a zapoměl, že někdy někdo něco takového natočil.(23.6.2013)

 • Hrabka
  *

  Ujetá pakárna. Sem tam je něco zdařilé, ale je toho hrozně málo. Jinak je to šílenost, která nemá s kvalitním filmem nic společnýho. 15%(25.12.2007)

 • Udo Kier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace