poster

Dracula 3000 (TV film)

 • Německo

  Dracula 3000

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Režie:

Darrell Roodt

Scénář:

Darrell Roodt

Kamera:

Giulio Biccari
(další profese)
 • George Stobbart
  **

  Toto bola taká somarina, až to muselo byť zámerom tvorcov:-) Názov Dracula je v tomto prípade (ne)podareným vtipom, ktorý korunuje samotná pochybná postava Draculu, smiešne vesmírne prostredie, C-čkové spracovanie, "špeciálne efekty", vzduchoprázdny dej a herci, ktorí pravdepodobne ani nedostali scenár. Všetko je tu proste tak zlé, až sa na tom dá zabaviť, len škoda že zvyšok je nuda. Takže, film je vhodný hlavne pre trpezlivých ľudí obľubujúcich hororové či vesmírne braky a disponujúcich značným nadhľadom. Pre ostatných je to strata času.(5.8.2010)

 • Hrabka
  *

  Ujetá pakárna. Sem tam je něco zdařilé, ale je toho hrozně málo. Jinak je to šílenost, která nemá s kvalitním filmem nic společnýho. 15%(25.12.2007)

 • hirnlego
  *

  Občas si opravdu připadám jak dost drsná masochistka - samozřejmě jsem to zkoukla kvůli Udovi, ale byla jsem i trochu zvědavá, jak až moc strašnej tenhle film vlastně může bejt (já na tu svoji zvědavost jednou dojedu!). I když zas tak tragický to ještě nebylo - sice teď v paměti marně pátrám po nějakém horším mnou shlédnutém (zahraničním) filmu, ale snad bych nějaký našla...no, snad. Víc nelogičností jsem asi nikde jinde neviděla - jasně, šílená/ulítlá nelogičnost proč ne - ale tady je to samá naprosto idiotská nelogičnost vedle vypatlaný blbosti. Navíc herci jsou tu totálně mimo (snad až na 3 výjimky - vcelku solidní chytrolín na vozejku, vykulený chudák kapitán Udo a hlavně pro mě největší překvapení - Coolio - ten si to vyloženě užíval a já mu toho moc vytknout nemůžu). Učůrávala jsem smíchy při těch jejich neuvěřitelných kreacích - hromotluk s mozkem jepice po lobotomii, blondýna jak vystřižená z nějakýho blonďatýho vtipu a nekonečně nudní Van Dying Helsing s "Draculou"...ále co - sranda musí bejt! Za pro mě "zadostiučiňující" konec (tu nevtipnou zbytečnost po titulkách nepočítám - jako by nebyla!) je tak 1/8*, za Coolia 1/8*, Udo má 1/4*, ať nežeru - a celkově za optimistickou atmosféru (hehe) celého snímku (pár "hlášek" by se snad našlo: "What will we do with this leatherface?" nebo třeba "Who is God?" - to sice nemá bejt hláška, ale mě to pobavilo) spolu se strašnými hereckými výkony, které ve mně vyvolávaly téměř záchvaty smíchu, taktéž 1/8* - takže to nám dá 5/8*, což je naprostá blbost, takže pro srandu to zaokrouhlíme pěkně na zářivou jednu* !(12.4.2006)

 • Rogue
  *****

  Coolio, Casper Van Dien, Erika Eleniak a jihoafrická invence.(27.1.2006)

 • Kordus
  *****

  Tohle je presne ten film, u ktereho neni poznat, zda jsou autori genialni nebo naprosto dementni. Casper hraje presne tak, jak se od nej ocekava, Coolio je megacool a zbytek posadky tvori klasicky "beckovy mismas", ktery tentokrat neslouzi pouze jako potrava.(31.7.2006)

 • Coolio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace