• Německo

Robert Gillies

Kostýmy:

Jane Holland
  • mandes

rozpočet : $20 million tržby celosvetovo : $67,192,859(14.4.2007)

• hladass

Pitomý děj, špatné herecké výkony (i po dvou litrech Jagermeistera bych to zahrál líp), katarstrofální triky... Snad i na osmibitovkách by to vypadalo líp... A z té točící se kamery jsem málem dostal závrať...(26.9.2008)

• paascha

Ani dobrý ani špatný, takovej slabší průměr nebo lepší podprůměr.(12.2.2007)

Niekto spomínal atmosferický úvod. Podľa mňa nielen úvod, skaza prišla až pred koncom. Ak ten digitálny hnus niečo zabil, tak najskorej vlastný film. Na Tv dosť, na kino málo; Nazvime ho guilty pleasure(16.1.2015)

• Mr.Apache

Zatímco Session 9, Dead End, Haute Tension a The Others patří k absolutní kvalitativní špičce mezi horrory 21.století, Boogeyman představuje pravý opak. Do odpadu jsem tohohle bubáka nehodil jen proto, že je tu přece jen jeden moment, který má něco do sebe. Ovšem přetrpět tu bídu za to asi nestojí.(30.5.2007)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 17. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Natáčelo se na Novém Zélandě v lokalitách Auckland a Waikato. Část příběhu se natáčela také v USA ve státě Georgia. (Terva)