• Německo

Robert Gillies

Kostýmy:

Jane Holland
  • Jimmi

Tento film by sa dal pouzit ako dokaz teorie relativity. Jeho minutaz je kratka ale cas pri nom ide strasne strasne pomaly. Jedine co stoji za zmienku je celkom dobra kamera a par lakacich scen.Ale za tent dementny a strasne nudny pribeh bez stipky atmosfery nemozem dat viac ako jednu hviezdu...(27.11.2005)

• Fanucci

Toto se moc nepovedlo, ale párkrát jsem se aspoň lekl.(12.2.2007)

• SOLOM.

Boogeyman mě hodně zklamal. Těšil jsem se na něj opravdu hodně, ale postupem času jsem se nemohl dočkat závěrečných titulek. Najde se zde sice několik světlejších okamžiků, ale těch je opravdu žalostně málo na to, aby z toho byl alespoň průměrný film. Dám tomu hodně slabých 40% za zhruba patnáct minut, které se mi z celého filmu líbily a úvodní scénu.(10.3.2010)

A jsou tu další předvídatelné lekačky. Hlavní hrdina neusále vyděšeně kouká a pomalu se plíží k zavřeným dveřím...a baf...škubne to s vámi. Žádné veledílo v rámci žánru. Spíš jen další z průměrných filmů, který měl na víc.(31.12.2010)

• EvilPhoEniX

Tohle bylo Opravdu strašidlo jak Svině!! Neuvěřitelná TragiPtákovina!..(6.5.2012)