poster

Boogeyman

 • USA

  Boogeyman

 • Německo

  Boogeyman - Der schwarze Mann

 • Slovensko

  Boogeyman

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Nový Zéland / Německo, 2005, 86 min

Režie:

Stephen Kay

Kamera:

Bobby Bukowski

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Robert Gillies

Kostýmy:

Jane Holland
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  **

  Když vezmu to, co jsem viděla v okamžicích, kdy jsem zrovna nehnípala, vychází mi podprůměrný horor o bubácích ve skříni, dětských hrůzách a dospěláckých fóbiích. Sem-tam nechyběl náznak atmosféry, herci spíše horší, ale čumitelní, triky celkem úsměvné. Jako program k usínání dokonalé. 40%(27.3.2011)

 • Fanucci
  **

  Toto se moc nepovedlo, ale párkrát jsem se aspoň lekl.(12.2.2007)

 • Jimmi
  *

  Tento film by sa dal pouzit ako dokaz teorie relativity. Jeho minutaz je kratka ale cas pri nom ide strasne strasne pomaly. Jedine co stoji za zmienku je celkom dobra kamera a par lakacich scen.Ale za tent dementny a strasne nudny pribeh bez stipky atmosfery nemozem dat viac ako jednu hviezdu...(27.11.2005)

 • blackrain
  **

  Bojíte se v noci po tmě? Usínáte při rozvsvícené lampičce? Díváte se před spaním pod postel, jestli tam nečíhá bubák? Co když na vás číhá v pootevřené skříni? Jestli vaše odpověď na všechny položené otázky zní ano, pak se právě zhmotnila vaše nejčernější noční můra. Timovi, když byl malý kluk, zabil jeden takový bubák ze skříně otce přímo před jeho očima. Nikdo mu to nechtěl věřit. Sám si pak začal myslet, že jeho táta prostě odešel. Tim už dospěl, ale jeho vzpomínky nikam nezmizely, pořád se vracejí a trápí ho. Psycholog mu poradí, aby odjel do rodného města a vypořádal se tak se svou minulostí. Musí se strachu podívat přímo do očí. Tvůrci se snažili o reklamní tah na branku v podobě herečky Lucy Lawles, který jim příliš nevyšel. Kdybych si její jméno nepřečetla v závěrečných titulkách, tak ji ani nepoznám. Asi ji pořád vidím jako neohroženou bojovnici Xenu. Hrála Timovu matku.(18.3.2010)

 • Smok
  *

  Yes Sir, I can boogie, but I need a certain song.(8.11.2009)

 • - Natáčelo se na Novém Zélandě v lokalitách Auckland a Waikato. Část příběhu se natáčela také v USA ve státě Georgia. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace