poster

Boogeyman

 • USA

  Boogeyman

 • Německo

  Boogeyman - Der schwarze Mann

 • Slovensko

  Boogeyman

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Nový Zéland / Německo, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  **

  Ten nápad není k zahození. Bohužel, právě to s ním jeho autoři udělali. Ač se režisér docela snaží, tenhle příběh je moc řídký i na tuhle nepříliš dlouhou stopáž, scénář je poskládaný ze samých recyklovaných motivů a herci nikde. Aspoň do hlavní role mohli snad najít menší poleno. Vždyť přece ani hororové béčko nemusí vypadat trapně.(19.2.2007)

 • blackrain
  **

  Bojíte se v noci po tmě? Usínáte při rozvsvícené lampičce? Díváte se před spaním pod postel, jestli tam nečíhá bubák? Co když na vás číhá v pootevřené skříni? Jestli vaše odpověď na všechny položené otázky zní ano, pak se právě zhmotnila vaše nejčernější noční můra. Timovi, když byl malý kluk, zabil jeden takový bubák ze skříně otce přímo před jeho očima. Nikdo mu to nechtěl věřit. Sám si pak začal myslet, že jeho táta prostě odešel. Tim už dospěl, ale jeho vzpomínky nikam nezmizely, pořád se vracejí a trápí ho. Psycholog mu poradí, aby odjel do rodného města a vypořádal se tak se svou minulostí. Musí se strachu podívat přímo do očí. Tvůrci se snažili o reklamní tah na branku v podobě herečky Lucy Lawles, který jim příliš nevyšel. Kdybych si její jméno nepřečetla v závěrečných titulkách, tak ji ani nepoznám. Asi ji pořád vidím jako neohroženou bojovnici Xenu. Hrála Timovu matku.(18.3.2010)

 • mandes

  rozpočet : $20 million tržby celosvetovo : $67,192,859(14.4.2007)

 • Phobia
  **

  Když vezmu to, co jsem viděla v okamžicích, kdy jsem zrovna nehnípala, vychází mi podprůměrný horor o bubácích ve skříni, dětských hrůzách a dospěláckých fóbiích. Sem-tam nechyběl náznak atmosféry, herci spíše horší, ale čumitelní, triky celkem úsměvné. Jako program k usínání dokonalé. 40%(27.3.2011)

 • rollman1
  odpad!

  Po tom co jsem dostal varování od svých přátel, že je to opravdu nejhorší díl, jsem si řekl, že to tak strašné nebude a pustím si to. Velká chyba. Dlouho se mi nestalo, že bych u filmu myslel na tyto věci. Smrt, sebevražda, vražda. Přemýšlel jsem jestli si u filmu zabodnout nůž do krku, nebo rozsekat monitor. Film úplně o ničem, kde bubák nevystraší ani kojence a herecké obsazení vybírali na smetišti u Hypernovy. Děs.(8.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace