poster

Boogeyman

 • USA

  Boogeyman

 • Německo

  Boogeyman - Der schwarze Mann

 • Slovensko

  Boogeyman

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Nový Zéland / Německo, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes

  rozpočet : $20 million tržby celosvetovo : $67,192,859(14.4.2007)

 • hladass
  odpad!

  Pitomý děj, špatné herecké výkony (i po dvou litrech Jagermeistera bych to zahrál líp), katarstrofální triky... Snad i na osmibitovkách by to vypadalo líp... A z té točící se kamery jsem málem dostal závrať...(26.9.2008)

 • Slarque
  **

  Ten nápad není k zahození. Bohužel, právě to s ním jeho autoři udělali. Ač se režisér docela snaží, tenhle příběh je moc řídký i na tuhle nepříliš dlouhou stopáž, scénář je poskládaný ze samých recyklovaných motivů a herci nikde. Aspoň do hlavní role mohli snad najít menší poleno. Vždyť přece ani hororové béčko nemusí vypadat trapně.(19.2.2007)

 • blackrain
  **

  Bojíte se v noci po tmě? Usínáte při rozvsvícené lampičce? Díváte se před spaním pod postel, jestli tam nečíhá bubák? Co když na vás číhá v pootevřené skříni? Jestli vaše odpověď na všechny položené otázky zní ano, pak se právě zhmotnila vaše nejčernější noční můra. Timovi, když byl malý kluk, zabil jeden takový bubák ze skříně otce přímo před jeho očima. Nikdo mu to nechtěl věřit. Sám si pak začal myslet, že jeho táta prostě odešel. Tim už dospěl, ale jeho vzpomínky nikam nezmizely, pořád se vracejí a trápí ho. Psycholog mu poradí, aby odjel do rodného města a vypořádal se tak se svou minulostí. Musí se strachu podívat přímo do očí. Tvůrci se snažili o reklamní tah na branku v podobě herečky Lucy Lawles, který jim příliš nevyšel. Kdybych si její jméno nepřečetla v závěrečných titulkách, tak ji ani nepoznám. Asi ji pořád vidím jako neohroženou bojovnici Xenu. Hrála Timovu matku.(18.3.2010)

 • paascha
  **

  Ani dobrý ani špatný, takovej slabší průměr nebo lepší podprůměr.(12.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace