poster

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro

 • Jižní Korea

  Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom

 • Jižní Korea

  봄 여름 가을 겨울 그리고 봄

  (Jižní Korea)
 • Německo

  Frühling, Sommer, Herbst, Winter... und Frühling

  (Německo)
 • slovenský

  Jar, leto, jeseň, zima... a jar

 • anglický

  Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

Drama / Poetický

Jižní Korea / Německo, 2003, 103 min

Režie:

Ki-duk Kim

Scénář:

Ki-duk Kim
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  *****

  Unikátní umělecké dílo, jehož děj je rozkvetlý a krásný jak jarní strom, jehož láska skrytá v minimalistických a tichých náznacích zahřeje u srdce jako letní slunce, jehož pravdivé poslání a životní moudra zamrazí jak nekonečná ledová pláň zamrzlého jezera pod bosýma nohama a jehož katarze mě postupně emocionálně roztříští jako mocný vichr zesláblé podzimní listí. 10/10(11.5.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Je to pěkné, hlubokomyslné, ale možná maličko moc očividné. Děj to má, to mě mile překvapilo, a i když docela odhadnutelný, celý film obklopuje taková ta aura důležitosti. To se musí uznat.(9.5.2010)

 • Pethushka
  ****

  Tenhle film hledá harmonii někde mezi čistotou a špinavostí. Kupodivu ji za pomoci přírody a moudrosti nachází. Dlouho jsem se u sledování necítitla tak vyrovnaná a uvolněná. Myslím, že má moc dostat se člověku pod kůži a nenásilně mu ukázat jak to v životě chodí. Umělecké dílo s příjemnou hudbou a krajinou. 4*.(8.9.2011)

 • Falko
  ***

  Bol som dopredu pripraveny na meditacnu ukazku styroch obdobi mnicha a chlapca, ktoreho mnich zauca ako svojho nastupcu. Tym, ze som dal 3 hviezdicky este neznamena, ze sa mi film nepacil, ale asi nikdy nebudem ten dokonaly milovnik azijskych filmov tohto typu. Avsak vdaka filmu som sa mohol aj trosku zamysliet nad dnesnym uponahlanym svetom, opustit pretechnizovanu dobu a zajst niekam pri opusteny domcek pri jazere a vychutnavat si ticho a prirodu, avsak asi aj ja som sa stal otrokom dnesneho moderneho sveta, ze presedim hodiny pri CSFD, alebo pri filmoch :-) ________ Yeong-su Oh - (Starý Mních) +++ Ki-duk Kim - (Dospelý Mních) +++ Young-min Kim - (Mladý dospelý Mních) +++ Jae-kyeong Seo - (Chlapec Mních) +++ Yeo-jin Ha - (Dievča) +++ Jong-ho Kim - (Detský Mních) +++ Jung-young Kim - (Matka dievčaťa) +++(13.4.2011)

 • Flipper
  *****

  Najlepší film od Kima, ktorý svojou filozofiou prečúral o poriadny metrák všetky kórejské filmy. Prírodná krása, čistota mysle a slasť pre vás.(13.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace