Yann má strach z lietania predurčený takpovediac od narodenia. Na svet totiž prišiel kdesi nad Pacifikom a jeho matka na to doplatila životom. Od tej chvíle Yann nikdy nesedel v lietadle. A iba irónia osudu chcela, že Yann je dnes letový inštruktor na simulátore. A aj keď sú možnosti prekonania dávnej traumy pre Yanna neobmedzené, neexistuje nič, čo by Yanna prinútilo opäť si sadnúť do skutočného lietadla. Až do momentu, kedy nestretne Alice... (oficiální text distributora)

marek86

Zajímám se o létání, mám rád francouzský film a herečka Marion Cotillard mi přijde velmi krásná. Co ještě mohu dodat? Možná ještě to, že krom toho všeho se jedná o výbornou komedii. Moje hodnocení 8/10. ()

hazdrova

Priemerná komédia, ktorá ma až tak dejom neoslovila, ale na Marion sa vždy dobre pozerá. A bol to celkom neklišé príbeh. 3* ()

petisek

Celkom vydarená romantická komédia na francúzsky spôsob. Váhal som medzi 3 a 4 hviezdičkami, ale prikláňam sa k 4, lebo som sa počas pozerania filmu zopárkrát schuti zasmial. Film má aj svoje slabé miesta, ale to dobré prevažuje. Navyše hlavný hrdinovia sú sympatický a Marion Cotillard ma ešte nikdy nesklamala. Odporúčam. ()

mirkath1

Tak jsem asi viděla jiný film, nebo co, ani po 40minutách sledování, jsem se nechytala-ba naopak přišlo mi to docela trapné, takže tohle není můj šálek kávy, tudíž nehodnotím ()

DooFooS

Evropské romatnické komedie jsou vždy o něco blíže a tím pádem i o něco hřejivější a navíc tato je okořeněna rozličnými zlomyslnostmi osudu. ()

principessa

Dej a to, kam se bude pribeh dal bude vyvijet se da predvidat na vterinu presne a mne, ackoliv jindy mam hrozne rada prekvapeni, to vubec nevadi, jsem schopna to tem Frantikum vsechno odpustit (mam pro ne hroznou slabost). Brala jsem to s nadsazkou a uplne pohodove sem se bavila. A propos - nepripomina vam Yann tak trochu postavu Teda z HIMYM? Cokoliv by pro jineho normalniho tvurce uz bylo prilis komplikovane a zamotane, tam Francouz pridava dalsi, milostnou ci jinou, zapletku. Mam hrozne rada zpusob vypraveni v nekterych francouzskych filmech, tady je to rovnez povedene. Vsechno krasne plyne a vy proste odpocivate, i takovych filmu je treba! ()

Sejkorka

Milá komediální romantika ro Francouzsku. Yan a Alice nevyhnutelně míří k velké lásce, ale chvíli to potrvá. Mezitím se Yan málem ožení s Charlotte a Alice odletí někam do Karibiku. Yan překoná svůj strach z létání a pomůže zabránit katastrofě. Nic převratného tenhle film není, ale proč si u něj příjemně neoddechnout. PODRUHÉ 16-11-23 Přidávám 1* Kdo to dabuje tak příjemně Marion Cotillard ? A ona Klára Issová .... ()