Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

Shakers

Medzi tými komedialnymi blbostami čo sa točia, je toto aspoň pozeratelná blbost. Síce celý film sa vlečie v priemere a prekvapivo osvedčené trio Reitman - Arnie - DeVito prídu len občas s nejakými vtipnými hláškami, či scénami, ale prekvapivo ako celok sa to dá zniesť. Hlavne záver je celkom dobrý a taktiež aj hudba Jamesa Newton Howarda. 60% - 3* ()

Tommassi3

"Dovolte, abych potřásl rukou muži, který bude matkou.." ;) Těhotný Terminátor ?? Ale jistě !! Ačkoliv to tu vypadá jako v ovčíně, touhle komedií mě rozhodně československý rodák Ivan Reitman moc potěšil.. Nebudu vůbec řešit, kde vzal Arnie dělohu, protože Junior platí za nesmírně zábavný film, v němž je však Arnold Schwarzenegger, svému hereckému rozsahu navzdory, natolik přesný, že by to jiný těžko zvládl, paradoxně stejně přesvědčivý a zábavný zde jako v Conanovi či již zmiňovaném Terminátorovi.. ()

otík

Komedie o tom, jak nejlepší kulturista osmdesátých let a akční superhvězda otěhotní a předvádí klasické ženské problémy, je pro mně potupující a trapná. Nad propadlištěm dějin ji drží snad jen teatrální výkony Emmy Thompsonové a Danny DeVita. Vrchol trapnosti dosáhne film v okamžiku, kdy se Arnold oblékne do ženského oblečení a skončí mezi těhotnými ženskými, kde se učí správně dýchat. Uf, raději na to rychle zapomenout. ()

Fiftis

Arnold Schwarzenegger v roli tehotného otca sa totálne znemožnil, až strápnil. Ani režisér Ivan Reitman nedokázal z Arnolda dostať viac komiky ako je nutné, nič sa nedá robiť, ani vedecký pokus a tehotný muž, ani osvedčený Danny DeVito nedajú komédii žiadny náboj ... nič moc. Nezachráni ho ani spojenie osvedčenej dvojice Schwarzennegger - DeVito, ktorá sa spojila už vo filme Dvojičky (1988). Emma Thompson tiež nezažiarila, mohli ju viac skrášliť, aby bola príjemným spestrením filmu. ()

C0r0ner

Schwarzenegger má za sebou spousty legendárních filmů a taky spoustu slušných sraček. Junior logicky patří do druhé kategorie, protože námět je hodný opravdového trotla. Srandy tam bylo dohromady tak dvě špetky a děj mohl mít tak o hodinu méně, než měl. Znám hodně horších filmů, ale špatné to bylo dost. 35% ()

• Náklady na výrobu byly zhruba 60 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman