Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

lamps

"Průměr", řekli byste laicky poté, co vám kamarád odvypráví děj a vylíčí vrcholné scény. Jó, to by tu ale nesměl být šarmatní zlodějíček Connery, co si na Silvestra dopřává miliardové lupy, nejkrásnější herečka všech dob Catherine Zeta-Jones, která se umí proplétat mezi neviditelnými lazery jako nikdo na světě, a hmatatelný náboj, který doprovází jejich společné scény a vytváří tak silnou intimní atmosféru, že příběhově hluchá místa se stávají stejně příjemnými jako celý zbytek snímku. A ten "romantický" akční závěr je opravdu velmi pěkně a efektně natočený... Takže s průměrem na mě nechoďte, minimálně kvůli té Catherine na to prostě nemohu přistoupit. :-) 80% ()

Skip

Velmi chutně namixovaný koktejl. Nic než pobavit tenhle film neměl a dělá to dost dobře. Tak proč se prostě jen tak nenechat pobavit? A navíc ještě se Seanem Connerym jako zlodějem té nejvyšší extratřídy, který se spojí s Catherine Zeta-Jones jako mladou zlodějkou, která do oné nejvyšší zlodějské extratřídy míří mílovými kroky, našlapujíc lehce jako šelma blížící se ke své kořisti. ()

Dever

Soundtrack Christopher Young: 1. Entrapment ,2. Saints And Sinners ,3. Fayeth In Fate ,4. Bright Moments ,5. The Dancing Jars ,6. Blackmail ,7. Who's Who? ,8. Heist Society ,9. A Certain Uncertainty ,10. La Fleur De La Musique ,11. Kuala Lumpur ,12. Impossible, But Doable ,13. Thieveing ,14. Wondering Aloud ,15. Silent Partner ,16. The Empress Mask ,17. Millennium Countdown ,18. Alive Again ,19. Try, Then Trust ,20. Thank God , ()

suicide

Překvapivě dobrý film. Sean Connery jako vždy v roli dokonalého gantlemana (ostatně jakou jinou roli by mohl hrát) a Catherine Zeta-Jones v roli.. no krásky,, i když ne zrovna bondgirl. LAe z Conneryho mám takový dojem, že kdysi točil akční filmy, v nichž dělal akci sám, teď zestárnul, tak si našel lidi, co budou akční za něj a on se na ně bude dívat - a pokud jde o pěknou ženskou, jedině dobře, Ale já byl spokojený - a to i s koncem. ()

Iroquaise

Kdysi jsem z toho filmu odcházel dost zpruzenej. Trailery mne hodně navnadily a výsledek mi připadal nudný, bez akce ( chybí avizovaná automobilová honička - pravděpodobně po scéně krádeže v obchodě se starožitnostmi, ale to je jen můj dohad). S odstupem je to velmi příjemně obstarožní, sevřené pokoukání. Ona absence akce filmu neškodí, naopak. Nejde totiž o akční film, ale o komorní krimi s prvky thrilleru a ironickým humorem....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/08/past-entrapment-r-j-amiel-1999.html ()

• Jedno z hesel použitých ve filmu je 1007, a to na počest Seana Conneryho, jako prvního představitele agenta 007. (B!ker)
  • Vlaková stanice Pudu, na které se odehrává zácěrečná scéna, se v Kuala Lumpur opravdu nachází. (Matej.Mirejo)