Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

Skip

Velmi chutně namixovaný koktejl. Nic než pobavit tenhle film neměl a dělá to dost dobře. Tak proč se prostě jen tak nenechat pobavit? A navíc ještě se Seanem Connerym jako zlodějem té nejvyšší extratřídy, který se spojí s Catherine Zeta-Jones jako mladou zlodějkou, která do oné nejvyšší zlodějské extratřídy míří mílovými kroky, našlapujíc lehce jako šelma blížící se ke své kořisti. ()

klerik

Solídny príspevok do žánru, kde to medzi ústrednou dvojicou fakt iskrí (btw údajne druhá "nejnechutnejšia" dvojica po Stone/Pesci z Kasína :)) Žiadne zázraky sa na plátne nedejú, ale herci tak šikovne presviedčajú diváka o svojej pravde, že je z toho príjemná techno-ochcávačská zábava. Film má skrátka ten správny moderný feeling a nebyť blbého českého sloganu, asi by som si ho vychutnal lepšie... ()

Yardie

Takových lepších 50%. Film sám o sobě nemá v podstatě žádné charisma a šmrnc. To, co se tam odehrává jsme viděli už v jiných filmech, takže nic objevného. Na film se dá koukat asi jen z důvodu dvou hlavních protagonistů a proto, že to vyloženě nenudí. Je to prostě film na jedno podívání, který nenadchne ani neurazí. Howgh! ()

Jara.Cimrman.jr

"Zeptám se na pár otázek. Když se mi nebudou líbit odpovědi, vyletíte oknem." Tak tady to jiskří od prvního okamžiku. On je chytrý, ona krásná, divák obelhaný a tak to mám rád. Takže až se jednou rozhodnu vyloupit Venezuelskou národní banku, tak budu doufat, že bude po ruce pružná vyšetřovatelka typu Gin a pomůže mi s tím. Já mám tedy do sympaťáka Maca poměrně daleko, nemám ani žádné zlodějské schopnosti a věřím nahým ženám, ale tohle by muselo vyjít. Stejně jako se povedl tento snímek, který v mé soukromé oscarové kategorii "pohodová zlodějina" zaujímá přední umístění. ()

genetique

S odstupom času si tento film nechávam vychutnávať oveľa viac sprístupniť ako kedysi. Connerymu sa na staré kolená ešte zacnelo po svižnejšej roličke a keďže sa jedná o jeden z jeho (zatiaľ) posledných filmov, predsa len začína mať väčšie čaro. Rovnako ako Catherine. Takže presne ako vraví 'POMO', parfém, ktorý vonia možno nie na prvý krát, ale postupne som si naň zvykol. A napínavosť treba spomenúť tiež. 75%. ()

• Sean Connery dostal za film 20 miliónov dolárov, čo je najvyšší honorár v jeho kariére. (m.a.t.o.)
  • Catherine Zeta-Jones byla ve scéně, kdy ji Sean Connery v noci překvapí, pod dekou úplně nahá. (B!ker)