Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

johnsnow

Príjemné prekvapenie. Je síce pravda, že u akcie mi chýbalo R-ko ale inak to bohato vynahradzuje slušný humor a fajn herecký výkonný hlavnej pätice. Hinds a Q tu majú iba také šteky, a u Hindsa cením, že ostáva vo vážnej rovine celú dobu. Prvé 2/3 fajn, ale po vyložený kariet to dostáva jedno klíše za druhým. Ale stále slušný jednohubkový nadpriemer. ()

DonBraso

Neurazí, nenadchne. Ty dvě hodiny si tento film za rámeček nedá, přesto určitě první hodina není špatná, ale kupodivu jak padne dobrá poslední čtvrtka, která je akčnější, tak nějak paradoxně jsem už zíval. Marky Mark to odehraje sobě vlastnímu a celkově i ta mladší část si to svoje odehraje. Moc vtipný to úplně není, ale takový ten film jak jsem psal už na začátku. ()

sunjata

Pokud by celý film vypadal jako posledních deset minut, byla by to příjemná komediální jednohubka. Takhle ale dost sterilní. ()

Dawe2

Ze začátku to funguje i jako komedie. Tak je nutno to brát i dál, ale už to komické moc není. Úsměvné občas. Ale já jsem přesně na něco takového nevážného měl náladu a sedlo to, bavil jsem sem, takže možná jsem o hvězdu navíc. S přihlédnutím k žánru doporučuji. ()

Kushina

Tohle byla hodně fajn akční rodinná komedie, která zároveň nebyla přehnaně kýčovitá. Wahlberg pořád jeden z top herců a tenhle typ filmů mu sedí. 65% ()

PanJelen

Už mě to nebaví. Koukat na absolutní spotřebku, jen kvůli známým hercům, kteří jedou podle známé šablony, kde stačí jen poslouchat zvuk z jiné místnosti a ty pohyblivé obrázky úplně ignorovat. Je to na relax, to chápu, ale pokud vás láká dělat při sledování něco jiného, třeba krmit holuby, už v tak zasrané Praze, nemůže se jednat o dobrý film. ()

bonovox

Sympaťák Mark ktorému veríte otcovskú aj rodinnú rolu a taktiež bez problémov aj tu zabijackú z minulosti. Vcelku slušný mix komédie s akčným žánrom. 60% ()

Heywood

Slušná zábava, která mělo pár dobrých vtípků, jedno malé překvapení, dva odzkoušené herce, kteří to odehráli s profi úsměvem, jedno veselé Vegas a jeden obehraný námět o ukrývaném... Přidány dětičky, aby to mělo ten nádech, že "jde o lidi" (což nikdy nejde), ale šlo to a ten superfunkční výtah v hotelu na zbourání a s barem plným láhví mě taky "dostal". Ale 65% si to zaslouží, dobré řemeslo se má pochválit a tohle si na umění nehrálo. ()

Dusty56

Průměrná akční komedie. Bavil hlavně Wahlberg a malý Max, zbývající děti mi přišli naopak docela otravný. Škoda slabšího závěru (myšleno děje ve Vegas), první půlka byla přeci jen zábavnější. 65% ()

BullittSF

Trochu zbytečně dlouhé,ale Mark a Michelle solidně jedou, taková pohodová akční komedie,určitě nadprůměr za poslední roky.Fight s miminem ala korejská akční škola je scéna k zapamatování. ()

tuctovychlap

bavilo ma to a chlapcov Wahlergovcov mám rád..štvrtá hviezda však hlavne za atletické výkony na streche (auuu, ten skok o žrdi ma zabolel :)).. keďže "zaujímavosti" sú pre mňa nedostupné, uvediem to sem..v záverečných titulkách je pri piesni Ice Ice Baby nesprávne napísaný spoluautor John Deacon ako John Dean.. ()

Tadas

Neurazí, nenadchne, ale celkem solidně pobaví :) Klasická filmová akční vykrádačka - otec od rodiny, který napohled vypadá jako naprosto typický a obyčejný fotr, počkat vlastně není, je to bývalý agent a zabiják! A padouši se najednou po tolika letech po něm rozhodnout jít a chtějí ho odstranit.. on ovšem dělá vše pro svojí rodinu, vzniknou na útěku trable, pak hádka s manželkou, před kterou roky vše tajil, pak unesou jeho rodinu, bla a bla. No však už to všichni známe, ale o to je to víc fajn, v pátek večer vypnout, dát si drink a jen si užívat dobře natočený snímek s americkým humorem. ()

Hexx

A tak proč tomu nedát tři hvězdy, když je to zábavné, napínavé, akční, místy komické... klasická "USA produkce", která neurazí, avšak nečekejte něco originálního. Ba naopak. Scénář, který byl viděn již nejméně... tu a támhle, ovšem vadí to? Ne. Jako pohodový filmek na sobotní večer ideální, s pytlíkem brambůrek, který dojde v první půlhodině, zažijete skvělé časy! ()

atr212 odpad!

genericky scenar, tazko stupidny aj na rodinnu komediu, nechapem hviezdny casting, ale ucty platit treba, az som sa hanbil chvilami, jedna katastrofa.. ()

holtis

Slátanina, která při sobotním večeru pobaví. Nehledejte nic hlubokého, nepřemýšlejte o chybách scén a scénáře.  Jednohubka. ()