Novým partnerem policisty Chrise Kennera se v boji proti zločinu stává Johnny Murat, který je jeho pravým opakem. Chris je plavovlasý běloch, vyrostl v Japonsku, i dnes ctí japonské tradice a pohrdá americkou kulturou. Johnny je Asiat, vyrostl v Americe, japonské tradice mu nic neříkají, zato si s chutí užívá všeho amerického. Zdá se, že jediné, co mají společného, je láska k bojovým uměním. Společně mají vyřešit sérii zločinů v japonské čtvrti a dostanou se přitom na stopu japonské mafie Yakuzy, jejíž nelítostná krutost a fanatická disciplína z ní dělá tu nejnebezpečnější na světě. A pokud ji řídí chladnokrevný Yoshida, platí to dvojnásob. Ten se právě vraždou původního majitele zmocnil klubu Bonsai a setnul hlavu prostitutce Angel, která ho zradila. Svědkem chladnokrevné vraždy byla zpěvačka Minako Okeya a Chris, který chce získat informace, ji s Johnnym v poslední chvíli zachrání před útokem zabijáků. Současně Chris zjistí, že to byl právě Yoshida, kdo před lety zavraždil jeho rodiče, a navíc se s Johnnym dostane na stopu nové, nebezpečné drogy, kterou chce Yoshida zaplavit město. Yoshidovi se sice podaří Minako unést, Chris a Johnny však nedbají jeho hrozeb, proniknou do jeho přísně střeženého domu a zpěvačku znovu zachrání. Yoshida, jehož ješitnost byla zasažena na citlivém místě, vyšle do ulic malou armádu s jediným příkazem - zmocnit se Minako, Chrise i Johna. V japonské čtvrti se rozpoutá nelítostná a krvavá válka. (TV Nova)

gogos

Celkem dost blby film. Lundgrena jsem nemel nikdy rad a nikdy mit nebudu.... Kvalit Arnieho a Slyho v podobnych filmech nikdy nedosahne!!!! ()

Bat55

Akčné béčko ako vyšité!!!Ja tieto staré B-filmy proste milujem.Hlavné duo Dolph Lungren a Brandon Lee sú parťáci ako sa patrí a záporák Tagawa je proste coolový béčkový herec.Je tam akcia neuveriteľná,Lungren si chodí ako Terminátor a striela zločincov a každého trafí,len oni neho nie.To by ale nemohol byť ústrednou postavou tohto filmu.Dnes už po smrti Brandon Lee tu bol taktiež skvelý a občasná hláška z jeho úst taktiež nechýbala.Myslím,že film,ktorý je aspoň do akcie dobrý a aj trochu srandy nechýba,ale k čomu to,keď sa po 3/4 filmu začnem nudiť a už to tak neočarí.Ale bavil som sa:D/68%/ ()

blackrain

Přehlídka svalů na začátku filmu byla velmi působivá a totéž lze říci i o Lundgrenově vstupu na scénu. Nemohl si vybrat lepší způsob. Dolph Lundgren je tady za drsnou mlátičku, která má šrám na duši a Brandon Lee za hezouna. Trošku nesourodá dvojka policajtů, ale alespoň se doplňovali. Příběh je předvídatelné a už na začátku je jasné, jak to celé dopadne. Bylo tu i pár humorných momentů. Film je poplatný době svého vzniku. ()

topi

Velice svižné béčko z počátku devadesátých let, které tenkrát hodně kolovalo na VHS a brzy se stalo kultovkou ve svém žánru. Není se taky čemu divit, když policejní parťáky tvoří Dolf Lundgren a Brandon Lee, kteří jdou po zabijácích Yakuzy a hláškami nešetří. Krátká stopáž okamžitě vtáhne do děje, kde není čas na hluchá místa, klasický příběh o vraždě a pomstě tak uteče jako voda. Dynamičnost snímku umocňuje i výborně ozvučený soundtrack, který tepe jedna radost. Po Commandu pro mě hned druhý nejlepší film Marka L. Lestera. ()

decouble

Brandon Lee: "Kennere, v případě, že nás zabijou, chci ti říct že máš to největší péro, jaký jsem kdy viděl." Dolph Lundgren: "Díky." ()

Vědma

Náhodou jsem zhlédla po thrilleru Sedm. Svěle jsem se tím odreagovala. Fakt sranda a hvězdička navíc za Brandona Lee, kterého miluju od Vrány. ()

kinderman

Film by se mi nelíbil ani v době svého vzniku, protože Lundgren byl z těch osmdesátkových bijců vždycky herecky největší dřevák. Hvězdička navíc za obdivnou repliku B. Lee směrem k nordickému polobohu: "Teda ty máš to největší péro, jaký jsem v životě viděl." Jednak upomíná na Suchánkova Karla ve Sněženkách a machrech, jednak se vnucuje otázka, kolik penisů Leeho postava do té doby vlastně viděla. (Ta první hvězdička je samozřejmě za T.Carrere.) ()

peto12

Zúčtování v malém Tokiu, Mstitel, Temný anděl či masakr na střední škole i mnohé iné kvalitné akčné snímky s Lundgrenom patria medzi moje najoblúbenejšie trháky. Zúčtování v malém Tokiu - keď bol ako dieťa,tak mu v detstve zabili rodičov. Bol ním Joshida. Teraz sa mu Lundgren pomstí. Akčné scény ma najviac nadchli, keď Kenner preskočil do výšky auto. ()

Martin741

Kvalitny film z rannych 90. rokov, presne to je Zuctovani v Malem Tokiu. Scenaristicky to sice nie je ziadna vyhra, ale ta akcia, ta akcia fakt stoji za to. Nadhera : 83 % ()

Figu

Tohle se prostě povedlo! Akční komedie, kde o hlášky a spousty soubojů není nouze, navíc v pozadí hraje libá melodie. Lundgren je hrouda a suverén, vedle něj Lee - malej, ale šikovnej. Ano, jsou skvěle sehraní. Navíc pro mě několik nezapomenutelných scének, ať už třeba sebevražednej rituál na stanici, nebo "bitva" u Dolpha na chaloupce, či třeba scénka ve vile, kde si Dolph udělá ze žluťásků živý terče a vysvobodí ze zajetí svojí princeznu. A nádech Yakuzy, kterej Lester vnesl do filmu byl taktéž báječnej zážitek! Tenhle filmek je jeden z topů Lundgrenovi kariéry a já si ho cením na pohodu za 75% ()

Mefistofelle

Akčňák s Lundgrenem na jedno použití, ideální na oddechové povalování v posteli se spoustou žrádla. Rozhodně není špatný, řekla bych, že v rámci nízkorozpočtových akčňáků je to dokonce ten lepší, přesto to není trhák, který bych si nutně potřebovala pustit dvakrát. Akční scény docela fungujou, hlášky přichází v pravu chvíli a jsou trapné jenom někdy, nějaká ta érotika a pěkný baby by taky byly (pánové ocení), Lundgrenovi to sluší (dámy ocení), Brandon Lee se k němu v roli parťáka skvěle hodí a celé to tak nějak plynule a příjemně uteče. Jo, takhle by to šlo... ()

cubajz

oldschool akčňárna s naroubovanou větévkou japonské kultury, vesměs ovšem klasického a ničím nepřekvapujícího střihu. ()

Kwaichi

Keď počujem slovo Yakuza alebo čínska štvrť, toto je prvý film, ktorý mi príde na um. O Akčné scény nie je núdza, aj keď väčšina z nich ma už teraz len pobaví ako nadchne. ()

McLushi

Akčňák s množstvím bitek, střelby a mým oblíbeným Dolphem Lundgrenem, který se tu potýká s Yoshidem-bossem losangeleské Yakuzy prostě miluju. Nikdy se u něj nenudím ani vteřinu, prostě 100% ()

Pajky3

Jako malej jsem měl tenhle film strašně rád, protože je to pro mě jeden z nejlépe fungující buddy akčních filmů. Dolph i Brandon tady totiž hlásí jako o život. Nejvíc mě dostává scéna z lázní, kdy Dolph říká Tagawovi "a taky jsem slyšel, že ti nestojí." Takových skvostů je tam, ale víc. Navíc se mi strašně líbí úder Dolpha v bistru na začátku, kdy složí dva soupeře najednou. Jednoho rukou vpřed a druhýho nohou vzad. Baví to, baví. ()