Aby zachránily rodičům manželství, zavřou je děti ve sklepě. Když děti začnou vychovávat své rodiče, nemůže z toho být nic jiného, než pěkná taškařice. A hlavní vinu na tom nesou Beindorfsovi, protože řekli svým ratolestem, že se hodlají rozvádět. Druhá nehorázná pitomost byla, když se od nich nechali zamknout do sklepa. Jiskra všeobecného povstání malých proti příšernému chování velkých se okamžitě rozhořela v docela silný plamen. Manželské páry ze širokého okolí upadaly do nedobrovolného domácího vězení jako na běžícím pásu a jejich potomci neúprosným hlasem se vztyčeným ukazovákem varovali: pod zámkem zůstanete tak dlouho, až konečně dostanete rozum! (oficiální text distributora)

sefino

Úžasnej nápad. Jediný, co celkovej dojem pokazilo byl konec, který mi připadal, jako když už prostě usoudili, že nějak být musí a tak to prostě, co nejrychleji ukončili...ale jinak výborný film...hlavně postava T.J..."A vy jste kdo?" "Já jsem váš novej bachař." ()

Prubner

Po celou dobu jsem měl chuť ty nesympatické zpovykané fracky, kteří zavřeli své rodiče do sklepa, nakopat do zadku. A to asi nebyl tvůrčí záměr. Film byl nudný, nevtipný a ani Jennifer Love to nezachránila. ()

aysxdcfvgbhn

Vím, že je to uhozená komedie a má pár mezer, který ,,skřípou". Nadruhou stranu jsem se překvapivě skvěle bavila a zápletka je rozhodně originální. Myslím, že pár lidem by taková situace rozhodně neublížila! Pro mě byl film příjemným překvapením... (Myslete si co chcete. :D) ()