Kdysi dávno, za vlády krále Richarda Lvího Srdce, kolovala legenda, kterou každý znal - o muži, jenž bohatým bral a chudým dával. V celé říši slul jménem Robin Hood. Ví se, že on a jeho družina nedali spát zlému šerifovi z Notinghemu a že si namlouval a získal srdce panny Marion. Tím však jejich příběh neskončil. Táhl se dál, zahalen tajemstvím, až zmizel zapomenut v bludišti času a křehké paměti. Neb Robin a Marion počali dítě - dceru... Dějiny snad zapomněly na vládu Filipa, syna Richarda Lvího Srdce, ale to hlavní se o něm ví: Filip zůstal svobodný. Své srdce dal do zástavy ženě bez dědického práva. Dceři zloděje a dámě. Obyčejné ženě - neobyčejně statečné. Říkalo se jí - Gwyn a byla dcerou Robina Hooda. (oficiální text distributora)

cachina

I přes zvučnější jména (McDowell, Knightley...) je příliš z filmu znát televizní formát, jehož hranice se za celou dobu nepřekročí. Tvůrci chtěli nalákat na atraktivitu a oblíbenost příběhu o Robinu Hoodovi (jehož hlavním úkolem ve snímku je ale být uvězněn a čekat na osvobození). Příběh se zaměřuje na osudy jeho dcery. Bohužel děj je velice zkratkovitý, předvídatelný, bez jakýkoliv zvratů a originality. Do toho se samozřejmě kupí klišé. Vyznění snímku nezachraňují ani souboje. Přímo naopak film ještě více shazují. Mají být hlavném vrcholem, ale jsou jak primitivně zahrané, tak i primitivně natočené. ()

wosho

Děs,běs přichází ze "Šervůdu" a to v podobě Keiry a je jedno,že je má oblíbenkyně a k Malcolmovi mám respekt za jeho dávné filmy.Toto je sračka a je mě šuma fuk,že je to jen pidi tv produkce.Sračka je stále sračkou,ať sníte hamburgr od McDonnaldu,či biftek z telete!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

BuddyO

Příjemná, i když trošičku naivní, Hoodovka s krásnou herečkou v hlavní roli. I přesto, že film „Princezna zlodějů“ není ničím výjimečný, tak já jsem se u něj příjemně pobavil a díky plynulosti příběhu ani chvíli nenudil. Vřele doporučuji, pokud si chcete v klidu vydechnout. ()

ThomasL

Ani Keira tuhle podprůměrnou slátaninu svým hezkým obličejem nezachrání... tohle asi nešlo natočit hůř... ()

bloodcountes

Blbost, slabá, nezajímavá blbost. A Keira tady hází jednu grimasu za druhou, jak se to naučila někde před zrcadlem. Nojo, byla ještě mladá a nepřirozená. Takže ztracenej čas, nedík. ()

aLPaC

Děsně Disneyovsky naivní, navíc s příšernými šermířskými souboji. Alespoň, že tam je Keira Knightley, jenž sice herecky nepředvádí žádnou hitparádu, ale pěkně se na ní dívá. Kdyby byl někdo na i v ní, možná dám průměr, takto ne. ()

kdosizrosy

Šestnáctiletá Keira pobíhající nezbedně po lese s lukem v ruce. Kdo by se na to rád nekouknul. Všechna klišé odpuštěna. ()

Silencia90

Keiru jsem nemusela, pak mě v Pýše a předsudku okouzlila, ale už se zase vrací do starých kolejí. Jak mně se ta holka nelíbí... Ale příjemně mě překvapil Stephen Moyer, který mi dříve v True blood přišel (mírně řečeno) zvláštní, ovšem tady mu to sekne. Když k tomu přidám moji slabost pro filmy z dob již dávno minulých, kdy se lidé sobě navzájem klaněli, má tento film u mě značný úspěch. ()

Rannveig

Je moc krásné pro romantickou duši opět jednou pohlédnout na pěkně vyvedenou a krásnou pohádku s nádhernou, statečnou a hlavně půvabnou hlavní hrdinkou!-) ()

Hapretor

Děj a provedení na hovno. Výprava, herec. výkony, scénář, režie na hovno. Celkově na hovno. Za zmínku stojí jen K. Knightley, což je opravdu krásná ženská, na kterou bych mohl koukat pořád. Ale film, kde ona pobíhá s mečem úplně nahá, asi nikdy nenatočí. Kdyby toto praktikovali v tomto filmu, bylo by aspoň na co koukat. ()

Krisa

Neskutečně příjemná televizní pohádka s krásnou výpravou. Ano, je na tom vidět, že to je "pouze" TV film, ale ono si to ani na víc nehraje. Kéž by takhle vypadaly TV pohádky běžně. Upřímně musím říci, že je to spíše na 3 hvězdy, tu čtvrtou však musím dát za bídné hodnocení na CSFD a za Stephena Moyera s pačesama :). ()

anatheman

Tak jako je každý film o Robinu Hoodovi směsicí alternativní historie, pohádky a pověsti, zde tento přístup platí dvojnásob. Možná je to šílený příměr, ale tento film je v podstatě The Force Awakens "hoodovského" universa. Skutečně. Základní náplň příběhu je takřka tradiční. Opět zde máme "social justice warriors" :-) , kteří bojují proti uchvatiteli anglického trůnu, jemuž pomáhá šerif z Nottinghamu. Novinkou je ovšem Robinova dcera - takřka Rey... tedy Keirey :-) , a neméně fiktivní princ Filip, syn Richarda I. Tvůrci filmu si byli vědomi toho, že po Janovi ve skutečnosti nenastoupil on, proto je jeho vláda charakterizována tak, že se na ni zkrátka zapomnělo. Prostě epic - z tohoto přístupu by měl radost Jindřich VII. z Černé zmije. Celkově ale musím říct, že Princezna zlodějů není špatným filmem. Dokonce mohu tvrdit, že mě film mile překvapil. Jedná se o docela zábavný počin. K tomu zde vystupuje jako záporák Malcom McDowell - co si více přát? A ano - pro keiroholiky povinnost. :-) ()

skleboun

ze začátku to nevypadalo tak špatně, ale postupně se do toho míchalo čím dál tím víc patosu a béčkových hlášek...konec je HROZNÝ, tomu se dá snad leda jenom smát (možná bych i zoufalstvím zaplakala, kdybych neměla tak dobrou náladu)...jen díky tomu, že to patří opravdu jen do televize a že Keira Knightley opravdu dobře vypadá (ostatně jako vždycky), dávám 40%. ()

fraktal

30-45% - a to vse snad jen za Keiru - rekl bych, ze na toto nikdo jiny, nez jeji skalni obdivovatele, asi nebude mit prilis zaludek: Preplnenost slogany a hlaskami, feminismem za kazdou cenu, zoufalymi souboji, nelogickym dejem, straslivymi kulisami... i ta KK "hraje" jak... no, nebyt jejiho kukuce, je to stezi za jednu hvezdu... ... v popisu chybi, ze je to komedie. a ani hratky s historii mne 2x netesi: "There are some reports that Richard did have an illegitimate son named Philip of Cognac. Usually ignored in Robin Hood stories, this Philip was a character in 2001 television movie Princess of Thieves and the love interest of Robin Hood's daughter, Gwyn. But in real history, Philip did not become the king of England." http://www.boldoutlaw.com/realrob/realrob5.html or http://www.boldoutlaw.com/robspot/0305.html ()

Psycho.R

Za druhé světové války vznikl pojem zločiny proti lidskosti, tohle je jeden z nich a to pomíjím logiku příběhu a situací. ()

Likan7

Televizní roztomilá blbina. O chlup horší jako Příběh rytíře, ale přesně v tom samém duchu. Papundekl, několik známějších herců a mlaďounká Keira. Film nemá žádný potenciál, na nic si nehraje a pokud si to pustíte náhodou někde na Nově v neděli odpoledne, bude se Vám to možná líbit. Jen ale pokud u toho budete něco dělat, soustředíte-li se na 100% na film, budete se nudit jako já. ()

Hydr0gen

Nevim jestli Keira neumi hrat, nebo to ma ve scenari ale jeji kreace jsou ochotnicke... To nic nemeni na tom, ze divat se na Keiru je asi jedina zajimava vec na tomhle filmu, za tu ta 1*. Jinak jsem si musel porad strkat hlavu do dlani z tech unylejch dialogu typu: vojak/podrizeny:"Dali jsme hlidky na vsech cestach", pan:" NIKDO HO [Robina] NIDKY NEVIDEL! On leti...jako jeho sipy!" ugh:/ ()

Alfie

Špatný televizní film "brr".Když už televizní film o Robinu Hoodovy tak ten s P.Berginem a U.Thurman.Nejlíp však Costnerův letní blockbuster. ()

Wooke

Robin Hood by mohol byť pyšný na Keiru ale nie na tento film. Nebol zlý, ale prišiel mi až moc nezaujímavý pre bežného diváka. Ja osobne som si ho rád pozrel, lebo história Anglicka ma baví, ale určite by som to nepozeral znova, keby pri mne sedel niekto, koho to nebaví. Pomaly ale isto sa stáva téma Robin Hood klišé, ktoré snáď už nikto nechce znova vidieť. ()

irri

A mě se to líbilo. Sice nechápu, který blázen nazval tuto pohádku dobrodružným a akčním filmem, ale určitě to bylo pěkné, romantické a dokonce to mělo i nějaký (trošku převídatelný) děj. A Keira byla úžasná a mikádo jí ohromně slušelo. ()