Kdysi dávno, za vlády krále Richarda Lvího Srdce, kolovala legenda, kterou každý znal - o muži, jenž bohatým bral a chudým dával. V celé říši slul jménem Robin Hood. Ví se, že on a jeho družina nedali spát zlému šerifovi z Notinghemu a že si namlouval a získal srdce panny Marion. Tím však jejich příběh neskončil. Táhl se dál, zahalen tajemstvím, až zmizel zapomenut v bludišti času a křehké paměti. Neb Robin a Marion počali dítě - dceru... Dějiny snad zapomněly na vládu Filipa, syna Richarda Lvího Srdce, ale to hlavní se o něm ví: Filip zůstal svobodný. Své srdce dal do zástavy ženě bez dědického práva. Dceři zloděje a dámě. Obyčejné ženě - neobyčejně statečné. Říkalo se jí - Gwyn a byla dcerou Robina Hooda. (oficiální text distributora)

swinevenca

Skoro pohádka zasazená do atraktivní legendy, podobně jako např. Muž se železnou maskou od Wallace. A dojmy se opakují - tak nějak to uteklo, bavil jsem se, ale nejčastěji to bylo na účet věcí, jenž byly asi tvůrci myšleny smrtelně vážně. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

fruitixx

Áááá máme tady paní rádoby Robinku Hoodovou v ženském, trošilililinku slabším odvaru. Napadá mě taková menší výstižná básnička: Když se někdo opičí, tak je to pak o píp-tchi.Takže tolik k ději a námětu, jinak postavy jsou celkem dobře vybarveny a psychologicky to celkem ušlo. Taková odpočinková pohádka do TV. ()

Danushkadii

Jááj, to bolo veľmi pekné :D Taká škoda, že sa nemohli vziať :) Milujem romantické filmy z minulosti :D A samozrejme šťastné konce :D Podľa mňa McDowell bol naozaj veľmi roztomilý :) Nie je to zrovna nejaký známy perfektný film, ale určite na spríjemnenie chvíle je :) Tak keďnemáte čo robiť odporúčam :D :D ()

Megahead

Robinova dcéra skôr spôsobí problémy, než pomôže, ale nakoniec to bol celkom príjemný film vrátane hereckého obsadenia. Niektoré časti filmu mohli lepšie spracovať, ale ako celok to bolo slušné. ()