Francouzská tajná služba získala chip s důležitou informaci o pašování zbraní a diamantů. Je nutné povolat nejlepší agenty kapitána Brisseaua (VINCENT CASSEL - Dannyho parťáci 2) a půvabnou Lisu (MONICA BELLUCI - ) - aby zneškodnili řídící mozek zločinecké organizace, obchodníka Lipovského. Oba jsou vysláni do Maroka, kde mají vyhodit do povětří loď převážející jeho zboží. Mise běží jako po drátkách až do okamžiku, kdy je Lisa při zpáteční cestě zatčena. Někdo zradil. Někdo má svůj vlastní plán. Teprve teď začíná skutečná operace. (oficiální text distributora)

moorks

Tenhle snímek mě teda moc nevzal. Nelogický, nejasný, zdlouhavý...asi jsem od něj moc čekal...nebýt hlavní dvojice dal bych mu ještě horší hodnocení... ()

sha.piro

Naprosto tragické. Na obalu je napsáno "Jsou tajnější než James Bond a rychlejší než smrt", přitom by vás dostalo do varu už pomalu jejich vysmrkání do kapesníku, protože lepší akci tu žádnou nenajdete. Od filmu jsem čekal leccos, jen né tak nudnou podívanou. ()

Bragi66

Akční film pouze trochu okořeněný akcemi, ale bohužel bez napětí. Většina filmu je neosobní jakoby nepříběhová vyprávěnka ze života tajných agentů, která je sice na hony vzdálená od bondovek a cruisovek a přeakčněných akčňáků s prskavkovými efekty v každé scéně, ale přesto to nepůsobí věrohodně. Děj to ale nějaký má, hlavní herci hrají a zlo nakonec nezvítězí. Kdo ale má rád ty uvěřitelné syrovinky, tak ví, že ve francouzské nebo severské produkci jich najde mnoho a mnohem lepších. ()