Chyťte tu holku

• USA Catch That Kid (více)

Připravte se na vzrušující dobrodružství s Maddy, Gusem a Austinem, třemi dětmi na supertajné misi! Jsou to blízcí a talentovaní kamarádi: horolezkyně šampiónka, počítačový génius a mechanik specializující se na nejmodernější vozítka. Jejich úkol: dostat se do dobře zabezpečeného bankovního trezoru a provést největší krádež, jakou kdy jejich třída viděla - a to všechno kvůli nemocnému otci Maddy. Mají naprosto spolehlivý plán, ale ještě nemají věk na řízení auta! (oficiální text distributora)

BUD-SFIS

Takovy maly pokus o vytvoreni "loupezneho" filmu v podani deti., ktery zrovna moc nevysel i kdyz nektere sceny byly napinave, hned v zapeti nasledovala takova, ktera vse shodila na zakladni caru. Co muzu pochvalit je napad a dobre zpracovany konec, ktery pridal snimku jednu * ()

carly

ako nápad skvelé, koniec klasicky americký. ale decká v hlavných úlohách sú mi strašne sympatické. celkom príjemná oddychovka ()

Shorty_

Dosti předvídatelný a trochu stupidně infantilní příběh. Ovšem díky slušnému množství vtipných momentů, dobře zvoleného hudebního doprovodu a krásně roztomilé Kristen Stewart rozhodně méně jak 4* při pohledu na celkové hodnocení dát prostě nemůžu :) ()

Riley

Kristen ještě jako nevylíhnuté kuřátko, samá ruka, samá noha, kdo by to byl řek, že z ní vyroste taková nádherná holka, ale to charisma a herecký um tam je už od malička no :) A ta její signifikantní gesta taky. Jo byla to blbost, nechápu proč amíci musej do všech dětskejch komedií cpát blbečky ala zloději ze Sám doma, kterejm stačí hodit pod nohy autíčko a zlikvidujou se sami! V Sám doma to teda ještě mělo účinek, to né, že ne, ale opakovaný vtip, přestává být vtipem jak se říká! Je pravda, že ke konci jsem se nechala už i unést a docela mě to bavilo - když otevřela sejf, měla jsem i chuť zatleskat, ale bohužel ta absurdita se stejně pořád drala na povrch a člověk nevěděl jestli se má dřív smát nebo nechápavě kroutit hlavou. ()

sir-dave

Dětská oddychovka od které příliš neočekávat. Je jasné, že pro dospělejší publikum poměrně nuda a pravděpodobně ztráta času, do 16- by to ale mohla být zábava. Kristen Stewart milá, konec docela dojemný :-) Na odpoledne jako vyšité. ()

lennyd

Maddy je docela normální 12letá holka, kteréžto největším problémem je jak utajit před maminkou vášeň k horolezectví (zděděnou po tátovi) a nebo rozhodnout se kterému ze svým kamarádů dát přednost. Až do chvíle, kdy její otec onemocní, a na operaci je potřeba sehnat 250 tisíc dolarů. Se svými přáteli se Maddy vydává na vyloupení banky (kde mimochodem její maminka právě spouští zabezpečovací systém), a uloupit peníze právě zde... Ehm uhm, asi jsem nespadal do té správné věkové kategorie pro tento film, nicméně nelze říct, že bych se až tak nebavil. Hromada správných fórků (dobrmani či pánové sekuriťáci jsou docela ok), ovšem zabíjí celý námět (V první scéně se ukazuje jak Maddy umí šplhat - a čirou náhodou sejf je xx metrů nad zemí, apod). A vzhledem ke svému tématu (krádež, ačkoli ušlechtilá je vždycky jen krádež), bych to ani nedoporučoval pro děti, tak nevím nevím... ()

BoncheR

Mám chuť hodiť niečo do toho televízora. Posledná veta na konci: "Ale dvoch frajerov mať nemôžeš" ma totálne dostala. Nuda, hrôza, ale štart pre Kirsten. ()

jondoe

Vynikajuci film na zabitie nedelneho dopoludnia. Kristen Stewart u mna opet zaziarila. Naozaj mam slabost pre toto dievca. ()

Paity

Typická blbina pro mladé. Mladá holka, co si hraje na Jamese Bonda, Mac Givera a Indyho dohromady. Výsledek je ale celkem zoufalý. ()

Ricky_CZ

Co na té Kristen proboha vidíte?? Tváří se permanentně jako na drogách a dodnes nemá prsa...Nebrat! A podobně vidím i tento film. Jsem na něj asi už starý, protože mi to připadalo strašné a infantilní. A ten patos na závěr. To byla už opravdu lahůdka...30% ()

odmocnina

Až po druhom zhladnutí som zistila, že kto sa skrýva za hlavnou postavou - Kristen Stewart. Síce Twilight nepatrí medzi moje obľúbené filmy, tu stvárnila hlavnú úlohu úžasne, aj keď táto úloha patrila medzi jej začiatky. ()

Hartigan

Dobrodružství určené výhradně pro kindroše do patnácti let, než vyfasují čerstvou občanku. Kristen měla krátké vlásky a dostala za úkol zahrát šikovnou horolezkyni, pro kterou je zdraví rodiny v jejích hodnotách na prvním místě. Ještě se seznamovala s Hollywoodem, panenka naše, ale jako herečka mnoha tváří se ukázala až v pozdějších filmech. ()

Martini98

Na zabití času a pobavení je to ideální, solidní akce na motokárách i překvapí. Ale na druhou stranu, je to celé dětské a trochu naivní! ()

sWONDER

Pre deti slušný filmík plný napatia a akcie. Tak sa k tomu treba aj tak stavať. Potom to ja rodičia bez problémov zvládnu spolu s nimi . ()

kritička

A tak pro děti to není úplně špatný ... Navíc se mi potvrdilo, že Kristen Stewart nemá absolutně žádnej hereckej talent. Už jako malá si hryzala tu pusu. ()