Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Teda tak jsem se nezasmála už hodně dlouho, některé povedené gagy vyvolávaly přímo záchvatové stavy a to se musí ocenit! Pánové to spolu táhli jak sehraný tandem na pelotonu, zvlášť když Tim nahodil vážné ksichty a Martin zahrál milujícího taťku. Hudba taky ladila a nesmrtelný John Scatman by spolehlivě roztančil i mrtvolu. Scénář mě totálně dostal, i když dávno vím, že pes, který štěká, nekouše (sběratel abnormalit☺). Spíš jsem přes smích nestíhala důležité detaily, které mi došly až s odstupem. Pro mě to byla zábava na úrovni, s nápadem, neotřelým vtipem a vkusem. "Ani hnout ty krajzle jeden."☺☺(4.12.2011)

Kdyby v poslední čtvrtině snímku nedošel dech a tvůrcům asi nápady hodnotil bych i výše! Duo Martin Lawrence a Tim Robbins výborní a pár opravdu povedených scén, kdy jsem se hlasitě smál. 60%(4.1.2007)

Dobrá komedie s výborným Robbinsem. Kdyby posledni čtvrtina neupadla do patetické nálady, hodnotil bych lépe. Ovšem první tři čtvrtiny hýřily pro mě neokoukanými, svým způsobem trochu bizarními, nápady. Dobrá svižná odreagovačka. 70%(24.8.2007)

Tim Robbins - člověk, který měl dočinění s přezávažnými záležitostmi jako jsou Jakobův žebřík nebo Mrtvý muž přichází a v takovéto roli? Elasticita jeho herectví je opravdu obdivuhodná, je to úžasný komik a teď si vzpomínám na jeho vědátora v Howard the Duck, hráče v podvazkách v Bull Durham ... takže ono to jeho komediantství vlastně není nic nového ?!?!(17.7.2005)

Moje velmi, velmi oblíbená komedie. Dobře situovaný člověk vychýlený nevěrou své ženy až za hranici zákona. Tim Robbins je vynikající a jak nemám rád Lawrence, tady jsem k němu našel cestu. Scéna tančící ochranky je nezapomenutelná :-)(23.2.2003)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Nickova (Tim Robbins) kancelář se nachází v US Bank Tower. (Borrtex)

• - Režisér Steve Oedekerk ztvárnil postavu hlídače Baxtera, a to téměř beze slov, zato však s úžasnou taneční kreací. (Roman.Ticka)