Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Martin Lawrence je sice kus idiota, ale tady mi zase tak moc nevadil. Ale nejlepší byl stejně John C. McGinley v roli poněkud vyšinutýho zloděje. Celkově hodně dobrá komedie s dobrym soundtrackem.(30.4.2006)

Silný vítr, tma. To vše spěje k ne příliš příznivé náladě. Jenže v televizi dávají komedii, kterou točí samotný blázen do asijských filmů a objeví se v ní dvě jména, které já osobně mám velice rád. Martin Lawrence a Tim Robbinson. Takže není co ztratit a s radostí doufám v podařenou zábavu. On Martin Lawrence osobně to má vcelku nahnuté. Jednou natočí vydařenou komedii a po druhé zase ne. Na druhou stranu je vidět, že herec špatný rozhodně není, ale krom toho taky neskutečně zbrklý, což tento film rozhodně podporuje. Není co ztratit je velice dobrá komedie, u které jsem se s radostí několikrát zasmál. Sice základní kostra nemůže pomalu chybět v žádné komedii, ale i tak na zabavení rozhodně stačí. --- No skvělý, tak jsi usekl nějaký malý sošce ptáka. Už můžem jít?(24.8.2007)

Tim Robbins v roli chlapa, který fakt nemá co ztratit, hraje líp než Martin Lawrence v jeho typické póze (aby taky ne). Ale překvapivě jim to spolu jde výborně.(28.5.2003)

rozpočet : $25 million tržby americké : $44,480,039(18.4.2007)

Moje velmi, velmi oblíbená komedie. Dobře situovaný člověk vychýlený nevěrou své ženy až za hranici zákona. Tim Robbins je vynikající a jak nemám rád Lawrence, tady jsem k němu našel cestu. Scéna tančící ochranky je nezapomenutelná :-)(23.2.2003)