Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Tak při sledování toho filmu sem se opravdu bavil moc dobře.A je to hlavně díky Martinu Lawrencovi který je fakt moooc vtipný ale smál sem se i Timu Robbinsnovy.Padlo tam i pár hlašek , dobrej děj a ja sem spokojenej.(5.5.2006)

Martina Lawrence považuji za jednoho z největší kreténů filmového plátna, ale nikdo není dokonalý, takže i ve filmografii tohohle černošského trapáka se najdou kvalitní výjimky. Jednou z nich je právě tato vynikající komedie, kde je Lawrence přímo skvělý! A Tim Robbins, to je záruka!(10.3.2007)

Dobrá komedie s výborným Robbinsem. Kdyby posledni čtvrtina neupadla do patetické nálady, hodnotil bych lépe. Ovšem první tři čtvrtiny hýřily pro mě neokoukanými, svým způsobem trochu bizarními, nápady. Dobrá svižná odreagovačka. 70%(24.8.2007)

• Gilmour93

Sporadické vtipné momenty má na svědomí Robbinsova kamenná tvář. O existenci Lawrencova komediálního talentu nebyl důkaz stále podán..(5.1.2009)

Ze začátku skvělá zábava, ale tak v půlce se to znudní. Akorát se mi ještě hodně líbil ten namachrovanej securiťák. Herci byli dobrý, akorát všechny scény s Irmou P. Hall byly hypertrapný. Jinak ale příjemnej film.(17.5.2006)

• - Režisér Steve Oedekerk ztvárnil postavu hlídače Baxtera, a to téměř beze slov, zato však s úžasnou taneční kreací. (Roman.Ticka)

• - Během scény pronásledování Rig (John C. McGinley) hodí cigaretu z okna do SUV. Stejná cigareta se přesto objevuje hned v dalším záběru. (Borrtex)

• - Rig (John C. McGinley) a Charlie (Giancarlo Esposito) ukradnou vozidlo, přesto mají o několik scén později opět původní starší. (Borrtex)