Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Na první pohled nesourodá dvojice. Velký běloch, který poctivě pracuje a malý černoch, který poctivě krade. Avšak brzy najdou společnou řeč na téma pomsta a zábava může začít. Tim je prostě pan herec a to, že většina lidí Martina nemá rada, je mi víte kde, protože i tady předvání rychlou hubu a parádní ksichty. Překvapivá pointa na konci je velkým kladem.(12.11.2009)

Teda tak jsem se nezasmála už hodně dlouho, některé povedené gagy vyvolávaly přímo záchvatové stavy a to se musí ocenit! Pánové to spolu táhli jak sehraný tandem na pelotonu, zvlášť když Tim nahodil vážné ksichty a Martin zahrál milujícího taťku. Hudba taky ladila a nesmrtelný John Scatman by spolehlivě roztančil i mrtvolu. Scénář mě totálně dostal, i když dávno vím, že pes, který štěká, nekouše (sběratel abnormalit☺). Spíš jsem přes smích nestíhala důležité detaily, které mi došly až s odstupem. Pro mě to byla zábava na úrovni, s nápadem, neotřelým vtipem a vkusem. "Ani hnout ty krajzle jeden."☺☺(4.12.2011)

Narazit na opravdu zábavnou komedii v posledních deseti letech rovná se opravdovému štěstí. Tahle naštěstí potvrzuje pravidlo, že zázraky se dějí, a moje bránice se z toho uklidňovala hodně dlouho.(11.3.2009)

Veľmi podarený režisérsky počin Stevea Oedekerka podľa vzorca: dobrý scenár + slušné prevedenie + extra porcia humoru = sqelá nadpriemerná zábava a dobrý pocit po dopozeraní. Tak to má byť.(8.1.2010)

Silný vítr, tma. To vše spěje k ne příliš příznivé náladě. Jenže v televizi dávají komedii, kterou točí samotný blázen do asijských filmů a objeví se v ní dvě jména, které já osobně mám velice rád. Martin Lawrence a Tim Robbinson. Takže není co ztratit a s radostí doufám v podařenou zábavu. On Martin Lawrence osobně to má vcelku nahnuté. Jednou natočí vydařenou komedii a po druhé zase ne. Na druhou stranu je vidět, že herec špatný rozhodně není, ale krom toho taky neskutečně zbrklý, což tento film rozhodně podporuje. Není co ztratit je velice dobrá komedie, u které jsem se s radostí několikrát zasmál. Sice základní kostra nemůže pomalu chybět v žádné komedii, ale i tak na zabavení rozhodně stačí. --- No skvělý, tak jsi usekl nějaký malý sošce ptáka. Už můžem jít?(24.8.2007)