Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Teda tak jsem se nezasmála už hodně dlouho, některé povedené gagy vyvolávaly přímo záchvatové stavy a to se musí ocenit! Pánové to spolu táhli jak sehraný tandem na pelotonu, zvlášť když Tim nahodil vážné ksichty a Martin zahrál milujícího taťku. Hudba taky ladila a nesmrtelný John Scatman by spolehlivě roztančil i mrtvolu. Scénář mě totálně dostal, i když dávno vím, že pes, který štěká, nekouše (sběratel abnormalit☺). Spíš jsem přes smích nestíhala důležité detaily, které mi došly až s odstupem. Pro mě to byla zábava na úrovni, s nápadem, neotřelým vtipem a vkusem. "Ani hnout ty krajzle jeden."☺☺(4.12.2011)

Martin Lawrence je sice kus idiota, ale tady mi zase tak moc nevadil. Ale nejlepší byl stejně John C. McGinley v roli poněkud vyšinutýho zloděje. Celkově hodně dobrá komedie s dobrym soundtrackem.(30.4.2006)

Tim Robbins - člověk, který měl dočinění s přezávažnými záležitostmi jako jsou Jakobův žebřík nebo Mrtvý muž přichází a v takovéto roli? Elasticita jeho herectví je opravdu obdivuhodná, je to úžasný komik a teď si vzpomínám na jeho vědátora v Howard the Duck, hráče v podvazkách v Bull Durham ... takže ono to jeho komediantství vlastně není nic nového ?!?!(17.7.2005)

Jedna z mých oblíbených komedií. Lawrence a Robbins je nestandartní ale velice povedená dvojice které to dokonale funguje! Za mě 90%(25.8.2012)

Skvělý herec Tim Robbins v průměrné komedii s Martinem Lawrencem...(11.11.2009)