Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Nečakane podarená komédia. Vtipné hlášky, fajn herecké výkony (Tim Robins!) a primerane svižné. Film určite patrí k tomu najlepšiemu, kde hral Lawrence (okrem Bad Boys toho veľa dobrého vlastne nemá)...(12.1.2007)

Tohle ja radostné pokoukáníčko. Martin Lawrence i Tim Robbins jsou skvělí, samotný ústřední nápad stavět na psychickém rozpoložení chlapíka, kterému by až tak nevadilo, kdyby měl přijít o život, je značně originální a i celé vedení příběhu je mnohdy překvapivé, hravé, jako by všechny ty eskapády herce právě napadaly na place. Je v tom napětí, humor a nepřestávající pohoda.(10.12.2011)

Tim Robbins a role šitá mu přímo na míru. Martin Lawrence mu skvěle sekunduje.Ve filmu je mnoho geniálních hlášek a scének, které musíte vidět ! Osobně jsem se nenudil ani chviličku. Marně hledám v tomto filmu nějaké hluché místo. Film bych přirovnal k horské dráze - jedete od začátku až do konce bez nějakého zastavení, skvěle se pobavíte a rychle Vám to uteče.(12.11.2009)

Tim Robbins už opět nachytal nevěrnou ženu a opět odešel aniž by ji zabil. Není co ztratit je celkem dobrá komedie využívající hudby na pozadí a co víc, dobře ji využívá. Nejlepší scéna: Scatman a ohnivý tanec s pavoukem na poušti :-D(22.12.2008)

Robbinsův tanec v rytmu Scatmana je neuvěřitelný. Jenom kvůli tomuto momentu stojí za to film vidět. Není to žádný veledílo, ale dýdapapapadapa prostě stojí za to.(11.12.2008)