poster

Smůla (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 60 min

 • Winster
  ****

  Trošku zvláštní pohádka, kde mají postavy trošku bipolární poruchu)(23.11.2015)

 • flanker.27
  ***

  V pohádce to moc sluší Jitce Schneiderové, navíc má velmi pěknou výpravu, problém je, že postavy se tu chovají divně a mají dost nedomyšlené motivy jednání. Kdo by toužil po takovém nesympatickém blbovi, jako byl princ zde.(18.8.2015)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Já jsem si svou krásu našel, živou." Romantická pohádka, vhodná zejména pro Donatellu Versace, která dost zdlouhavým a komplikovaným způsobem vypráví o tom, že bez smůly, bychom si nevážili štěstí, jejíž obsazení utvrdilo mé přesvědčení o hereckém antitalentu Igondy a Schneiderové.(18.10.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Princi Lukášovi se vehementně vnucuje princezna Helena, hezká sice, ale umělá jak babiččiny zuby. Samozřejmě, že na louce odchycená víla je pro něj větší atrakce. Komplikace jejich harmonického soužití nastane v okamžiku, kdy princ zatouží se svou vyvolenou hovořit. Nějakou dobru to fungovalo, princ hovořil o sobě a víla Oxana přikyvovala. Přikyvovala tak vehementně, až z toho princ zešílel a ona zas nebyla šťastná z šíleného prince. Pak to ale ve vzájemné spolupráci zalepili smůlou a od té doby se jich láska a porozumění držely, jako ... pryskyřice kůry.(15.3.2014)

 • BubbleGum
  ****

  Myslím že toto se nestává jen vílám a princům... jen ten šťastný konec občas chybí. :-D Pohádka je to vhodná hlavně pro slečny tak 15-25 let. :-D Mě se to líbilo(30.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace