Smůla (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 60 min

Trošku zvláštní pohádka, kde mají postavy trošku bipolární poruchu)(23.11.2015)

V pohádce to moc sluší Jitce Schneiderové, navíc má velmi pěknou výpravu, problém je, že postavy se tu chovají divně a mají dost nedomyšlené motivy jednání. Kdo by toužil po takovém nesympatickém blbovi, jako byl princ zde.(18.8.2015)

"Já jsem si svou krásu našel, živou." Romantická pohádka, vhodná zejména pro Donatellu Versace, která dost zdlouhavým a komplikovaným způsobem vypráví o tom, že bez smůly, bychom si nevážili štěstí, jejíž obsazení utvrdilo mé přesvědčení o hereckém antitalentu Igondy a Schneiderové.(18.10.2015)

Princi Lukášovi se vehementně vnucuje princezna Helena, hezká sice, ale umělá jak babiččiny zuby. Samozřejmě, že na louce odchycená víla je pro něj větší atrakce. Komplikace jejich harmonického soužití nastane v okamžiku, kdy princ zatouží se svou vyvolenou hovořit. Nějakou dobru to fungovalo, princ hovořil o sobě a víla Oxana přikyvovala. Přikyvovala tak vehementně, až z toho princ zešílel a ona zas nebyla šťastná z šíleného prince. Pak to ale ve vzájemné spolupráci zalepili smůlou a od té doby se jich láska a porozumění držely, jako ... pryskyřice kůry.(15.3.2014)

Myslím že toto se nestává jen vílám a princům... jen ten šťastný konec občas chybí. :-D Pohádka je to vhodná hlavně pro slečny tak 15-25 let. :-D Mě se to líbilo(30.3.2016)