Smůla (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 60 min

• rakovnik

Nejsem sice již dávno dítě, ale tato pohádka u mě propadla. Oceňuji sice pěkné exteriéry, ale ze sympatických herců v hlavních postavách vytvořili autoři nesympatické duo. Jednou a dost.(18.10.2015)

V pohádce to moc sluší Jitce Schneiderové, navíc má velmi pěknou výpravu, problém je, že postavy se tu chovají divně a mají dost nedomyšlené motivy jednání. Kdo by toužil po takovém nesympatickém blbovi, jako byl princ zde.(18.8.2015)

• otík

Hodně slabá pohádka. Jindy alespoň průměrná Janečková servíruje zbytečně natahovanou nudu. První polovina pohádky je totálně o ničem, nezajímavá a nudná, v druhé polovině se přeci jen už řeší králova změna povahy, láska a odvržení. Ale i tak je s podivem, jak slabý a nezajímavý příběh vznikl. Ani slušné herecké zastoupení nic nezachrání. Většina vedlejších postav je tu zcela zbytečná a jen do počtu, pohádku aspoň trochu nad vodou drží slušná výprava a exteriéry.(18.10.2015)

Myslím že toto se nestává jen vílám a princům... jen ten šťastný konec občas chybí. :-D Pohádka je to vhodná hlavně pro slečny tak 15-25 let. :-D Mě se to líbilo(30.3.2016)

Trošku zvláštní pohádka, kde mají postavy trošku bipolární poruchu)(23.11.2015)