poster

Kouřové signály

 • Kanada

  Smoke Signals

 • slovenský

  Dymové signály

Komedie / Drama / Road movie

Kanada / USA, 1998, 88 min

 • Cappuccino
  ***

  Smoke Signals aneb ako sa ukecaný a krehký & tichý a tvrdý vydali na cestu, ktorá ponúka plno otázok, no prakticky žiadne odpovede. S prespríliš kladným hodnotením užívateľov csfd bohužiaľ nesúhlasím. Jednoduchá, pokľudná a nie príliš náročná rozprávka na poobedné "lehárom". Nič viac, nič menej. Odkaz tajomných indiánov by si mal na otisknutie do ľudských sŕdc nájsť úplne inú cestu..(25.7.2011)

 • MaedhRos
  *****

  Výtečný film disponující silným příběhem a dobrými hereckými výkony... Úsměvný a zároveň podněcující k přemýšlení... A co je obzvlášť pozitivní je fakt, že zamyšlení i široký úsměv zůstanou hodně dlouho potom, co tahle jízda skončí.(10.8.2002)

 • KevSpa
  *****

  Tento film se stal historicky prvním filmem, který byl natočen indiány a jde o snímek velmi nekonvenční. Nelze tenhle působivý film vidět a zůstat nepoznamenán, protože je založen na silném příběhu, který vás prostě nemůže nechat chladnými.(26.5.2002)

 • Malarkey
  ***

  Indiáni pro mě nejsou zrovna kulturou, kterou bych vysloveně vyhledával. Když ale na ně občas narazím ve filmech, rád se na ně podívám. Zajímavé ale je, že ve výsledku s těmi filmy zůstanu tak nějak na průměru. Ani nepřekvapí, ani nepotěší. Prostě ukážou to, co ukazuje snad každej film o indiánech. Utlačovaný národ bílou většinou, která se ve svém světě utápí v chlastu, jak zvíře v ohradě.(25.9.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $2miliónyTržby USA $6,745,362Tržby Celosvetovo $6,745,362║ /40%/(13.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace