poster

Kouřové signály

 • Kanada

  Smoke Signals

 • slovenský

  Dymové signály

Komedie / Drama / Road movie

Kanada / USA, 1998, 88 min

 • Chrustyn
  ***

  Nezávislá road movie, jehož největší inovací a originalitou jsou herečtí představitelé z řad indiánů. Jinak se ve své podstatě jedná o žánrovku, kde se mísí komedie s dramatem a film se zaměřuje převážně na herce a příběh a naštěstí to zvládá velice dobře. Mě jen film tolik nebavil ale rozhodně v něm nebylo nic co by mi vyloženě vadilo.(9.7.2012)

 • cheyene
  ***

  Spíše zklamání. Na základě chvalozpěvů od mnoha mých oblíbených uživatelů jsem očekával poněkud větší pecku.(11.8.2016)

 • Radyo
  *****

  Velice zajímavý a pozoruhodně natočený snímek z nám prakticky neznámého prostředí popisuje de facto sblížení dvou naprosto odlišných jedinců. Oba hlavní představitelé ve svých rolích excelují a dodávají filmu i trochu mystično.(30.12.2003)

 • sochoking
  ****

  Tak toto bola čistá " indiánka! " Hoci tam bolo niekoľko za vlasy pritiahnutých udalostí ( napríklad ja, ak by som ožratý zapálil niekomu dom a on v ňom uhorí, tak prestanem minimálne chlastať, kdežto Arnold Joseph musel odísť a až potom prestal chlastať, kedˇ ho začala žena viniť kôli tomu, že malý Victor sa tam trápil... ), okolností ( hádajú sa v aute o tom, že nemá prachy a je k ničomu div si neprijebú na držky, aby v závere vysmiati si povedali, že načo sú ti prachy v rezervácii ) a iných maličkostí ( ktroý doklad môže obsahovať fotku so slnečnými okuliarmi ?? ) , spôsob, akým bol tento film natočený, sa mi nenormálne páčil. To, ako preskočila jedna udalosť z minulosti plynulo do súčastnosti.... Alebo sa mi páčili baby na tom aute, ktoré riadili pospátky. Rozhodne veľmi zaujímavý film!(3.1.2011)

 • EdaS
  ****

  Velmi působivý pohled na současný život indiánů. Hezky napsané, zrežírované i zahrané. Na rozdíl od mého dětství, teď už bych indiánem být asi nechtěl. :o)(7.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace