Série(3) / Epizody(40)

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

Kaffewelwet

Je to takový ten druh seriálu na který koukáte, když nic není v televizi a vy přepínáte programy tak to tam prostě necháte. ()

TerezkaV

Před tím, než jsem propadla Harrymu Potterovi, jsem tenhle seriál jako menší strašně zbožňovala a skoro nikdy mi neutekl díl. :) ()

cici24

Vůbec tak špatné jak se zdá, má to svůje kouzlo a v dnešní době mega vizuálních triků velmi příjemná pohádka... ()

BillieJoe odpad!

Tohle si pamatuju jako malá a vždycky jsem nevydržela se na to dívata musela to přepnout, protože prostě málokdy vydržím koukat se na obličeje britských děcek, i když v HP, tam se dala Hermiona přežít. Nikomu tohle neberu, každý má rád něco jiného, já mám ráda kouzla a čáry, ale na totok řikám:" čáry, máry FUCK!" ()

unclejack

Určite to nieje odpad. Ale ani veľké kinematografické dielo , každopádne seriál bol zameraný na taký ten dievčenský pohľad na svet. Z tohto uhla sa mi javí seriál ako vcelku prijateľný , trochu banálny , ale vždy si zachováva akú-takú úroveň. ()

anarya

Kdysi dávno před Potterem.... Co si vzpomínám, tento seriál mě v cca 8 letech opravdu moc bavil a vždycky jsem se na něj těšila. Teď by mě asi nebavil, ale tolik špatných hodnocení si podle mne nezaslouží. ()

Tercikkk

Není to seriál pro dospělé..asi bych byla dnes překvapená na co jsem jako malá koukala ještě neznala Harryho Pottera :-) ()

Tsuki003

U mě je to hlavně nostalgie z dětství. Dívat se na to poprvé jako dospělý divák, asi bych byla kritičtější. Absolutně nevhodné pro náročného diváka, ostatně ani nechápu, proč by takový koukal na seriál tohoto typu. Jsou to jednotlivé jednohubky pro děti (asi spíš slečny) a okem takové diváka je to naprosto ok. ()

Rosa.rie

K tomuto seriálu mám prostě citovou vazbu z dětství, takže mi vůbec nevadí, že je to 251. nejhorší seriál, já dávám 4 hvězdičky!! :) ()