Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

kadles

Sylvestr běhající jako malé děcko v prolejzačkách, válející se ve sněhu, hopsající jako školák, který ví, že dostane lízátko. Následují scény, které mají být erotické, ale nefungují. Ani tanec dívky a detailní záběry na její podbřišek a ani závěrečná kreace 6 lidí ve vás požadovanou reakci nevyvolají. Když už se někdo honosí titulem hřebec, představuji si zcela někoho jiného než postavu, jenž hraje Stallone. V celém filmu zazní snad pouze 2 písničky a jejich variace. Celkově to vypadá spíš na nějaké domácí erotické video a kdyby tam nehrál Stallone tak mě tento snímek mine. ()

infernet odpad!

Když jsem viděl zběsilý tanec té černošky, nevěděl jsem, jestli se mám smát a nebo mám plakat. A závěrečná scéna, která by se dala nazvat "pár z nás válí bobry a pár okolo nich jakože tancuje", to měl být asi vtip, který jsem ovšem nepochopil. A vám se ten film jako líbil?? No to snad ani néééééé! Teda jestli tohle byl erotický film, tak já jsem kosmonaut. ()

Plague.

Hodnotit péčka nemíním. Pkud bych hodnotil jako film, tak asi 1* protože se částečně jedná o jakýsi umělecký pokus (a nebo byl režisér na LSD a tohle je co viděl). Jelikož se jedná o soft péčko a ješět ze 70. let (asi proto tolik bobrů) tak nevím jestli se to takhle točilo nebo ta péčková část je taky špatně. Každopádně Sly to udělal proto že neměl kde bydlet a potřeboval prachy, tak si za 2 dny vydělal $200 a pak se z něj stala světová hvězda. Gratulace! ()

chrustie odpad!

Tenhle výplod choré duše sem si stáhl jenom proto, abych omrknul Rockyho vzkvétající kariéru. No to sem si zase jednou dal. Nebudu se tady tvářit, že sem to poctivě zkoukl celé, to by mi snad nikdo normální ani nemohl uvěřit. Co sem z toho tedy pochytil: naprosto nevkusný slepenec trapné hudby šedesátek mixnutý ženskýma, které jsou oděné pouze do koberce, který mají ale pouze v oblasti přirození (tedy jsou téměř nahé). Tohle není ani muzikál, ani porno, ač by se to mohlo na první pohled zdát. Rocky tady píchá s gumovým čurákem holky do pupku a u toho se tváří jako idiot, v mezipauzách pokládá základní kameny parkouru. Závěrečná scéna napodobuje nejspíše neřízenou mrdačku z feťáckého squotu. Tohle je tak debilní, že dokud to neuvidíte, tak tomu na 100% ani neuvěříte, proto silně doporučuji kouknout aspoň na kousek. ()

Víteček odpad!

Jako zasmál jsem se, ale jak film to prostě nefunguje. Smysl to pořádně nedává a erotické to taky není. Ale za vidění to kvůli Stallonemu stálo. 15% ()

hippiesak

Proč to má tak málo? :) :) :) Já se bavil a o to víc, když jsem svýma 3 hvězdama v 01/2019 udělal ze 17% nově 18% :) :) :) Těch bobrů co tam je :) ()

lisma

Začátky filmových hvězd bývají mohdy krušné a Stallone je přesně ten příklad. Doporučuji také prvotinu jiného akčního hrdiny. Arnold a jeho Hercules též stojí zato. ()

Katy19 odpad!

Tak k tomuhle není co dodat. Horší film jsem snad ani neviděla. Nejspíš typický erotický film ze 70.let. Všichni jsou tam hodně, opravdu velice hodně sexy!!! Ten tanec na závěr je třešnička na nechutnym chlupatym dortu! Sylvester snad musel být zfetovanej... ()

Mr. Movie

Přiznám se, že jsem to viděl asi tak napůl 10min.filmu a pak 10 minut přetočení. Tímto indiánským sledováním jsem se docela pobavil a opravdu zasmál. Proč? Koukám na bobra 10 min. přetočím 10 min. a co nevidím zase bobra :-) Koukám 10 min jak se mazlí v posteli a po přetočení zase stejná scéna. Ovšem nepřekonatelný je začátek jak vesele Stallone hopsá po lavičkách kdesi v parku. No a vrchol filmu je konec, to nemělo chybu. Zřejmě sjetej rejža zařadil super taneček. Nakonec facka, velice krátce bobr a nahý zadek / zřejmě aby to neurazilo / hned titulky. To bylo obzvlášť vypečený, aby si divák neměl čas o tom nic myslet, protože kdyby se tak stalo asi by to mnozí nepřežili. Geniální Morton Lewis prostě ví jak nás pobavit a zároveň uchránit naše zdraví. Ostatně natočit za 24 let jen několik filmů vypovídá o tom, že to zřejmě dlouho promýšlí. Teď mám na mysli, že promýšlí jak nás nezabít, protože na film se stačí zhulit a najít pár bobrů. BTW: Docela by mě zajímal muzikál TRAVELLIN' MAN, THE - všichni herci mají ve svý "herecký" filmografi jen tento muzikál - asi to byl nářez Na druhou stranu Mortone, v 53 letech natočit "erotiku" není zase tak špatný :-) Každopádně za začátek a konec, kde jsem se opravdu zásmál a pobavil / i kdyz to určitě nebyl záměr / dávám hvězdičky ()

krt7236826

nevidel a ani nechcem ... ale za čítanie týchto vtipných komentárov pri ktorých som sa fakt pobavil dávam 5 päťcípich ... stalone si za svoj celoživotný prínos nezaslúži odsudzovanie a mal by byť vzorom. Ukážte mi herca ktorý začal preskakovaním lavičiek v bobrporne a skončil pri režírovaní najlepších filmov. ()

kolly13

Tady se někdo docela fajně zhulil. A Sly si dobře zapařil, dostal na pivo a šel. Místy uděsný pokus o art či co. No, odpad to není, tento pokus totiž rozšiřuje obzory pitomosti. ()

hastafix odpad!

Nejsem si jistá co chtěl režisér tímto filmem říct, protože jako erotický film to nefungovalo a jako porno to nejspíš nefunguje už vůbec, vlastně to nefunguje celkově jako jakýkoli druh filmu. Neuvěřitelně nudné, nesmyslné o ničem...Možná by to mohlo přeci jen fungovat jako jakási pornoparodie, protože směšné to opravdu bylo, i když nejspíš ne cíleně ... ()

DonFrolimo

Dívat se na to se svou dívkou nebyl možná nejlepší nápad (kdyby to aspoň bylo porno co proto), ale při 4-8 násobný rychlosti přehrávání se to dalo vydržet, protože se z toho stala jen trochu bezduchá němá groteska. ()

Saroman

Když to shrnu. Je to teda dost originální. Na druhou stranu všestrannej freestyle bez scénáře, kamera se soustředí na bobry a pak nějaký ty hipísácký manýry. Ale ten soundtrack… ()