Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

TeraBum

Kamarádka tvrdila, že to nemůže být drama. Já zas, že to nemůže být porno. Kdybych se tomu celou dobu nechechtala, byl by to odpad. A docela ráda bych věděla, co se tím autor pokoušel říct... ()

Brejlil

Šťastná léta 70., kdy se tohle dalo vydávat za pornografii. Podle celkem jednoduché definice tohle rozhodně pornografie není, ale což. Ve sbírce špatných filmů je tenhle docela skvostem, pořád ale mi to připadá jako rozhodně příjemnější začátek filmové kariéry, než ten Arnoldův. A Stallone se rozhodně dostal hodně vysoko z tohoto dna. ()

Gore

Je docela blbost kritizovat bobry, když se jedná o začátek 70. let, tedy dobu, kdy bobra nosil opravdu každej a u nás se až na vyjímky uchoval minimálně do poloviny 90. let. Proto bobry bych tu neřešil jako každej druhej, ale je docela děs sledovat toporné herectví Stallonea, které se ani nedá nazývat herectvím. Je to trapnej film, ale zas bych ho tak moc neodsuzoval, jako experimentální kousek je to i koukatelný, až na to, že podruhý to vidět nemusím, ale měl jsem čest vidět mnohem mnohem horší kousky. ()

Yokolobuna odpad!

Škoda že byla žiletka vynalezena až v roce 1971. Jak jinak si vysvětlit takový výskyt bobrů na centimetr čtvereční? Toto není film ani porno, tak co to vlastně je? Nejspíše dokument o bobřících. Ale všechna čest Stallonovi, že se od něčeho takového dostal až na vrchol. ()

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

ViktorEl

Každý musí nejako začať a Sly si vybral práve erotiku. Čo sa mu dá vyčítať? Natáčajú sa a robia sa aj horšie veci, toto bol aspoň neškodný snímok, aj keď blbý, plný bobrov, ale aspoň sa na tom dalo zasmiať a porovnať si dobu vtedy a teraz, rozdiel je očividný. ()

Chundys odpad!

Teda fakticky jsem šílený sebetríznitel, protože tohle bylo něco, ale opravdu něco otřesnýho! Nojo ale alespoň už to mam za sebou! To je tak, když si řeknu, že skouknu celou filmovou kariéru Slyho... Tak každý měl nějaký úlet ne! ()

#47 odpad!

Pokud si chcete Sylvestra navždy uchovat v paměti jako hrdinu, tomuhle skvostu se vyhněte obloukem... ()

jura-roy odpad!

:D tohle nééé. Italský hřebec je fakt ulítlé dílo. Vypadá to chvílema spíš jako happening za záchranu pralesů a bobrů. Erotika taky prazvláštní a příběh sem ani nenašel. ()

Naushika. odpad!

Teda... Když jsem si tady přečetla tu kupu úžasných komentářů, řekla jsem si, že to musím vidět a že by to mohla být dobrá sranda. Nebyla. Nedělejte to. Je to humus. Je to takový humus, že se tomu nedá ani vysmívat. Fuj. Hnus. Nejodpornější věc, co jsem kdy viděla. ()

Hapretor odpad!

Ne již v mládí byl Stallone korba. Ne již v mladých letech byl schopný a úspěšný herec ... ze dna se odrazil na vrchol ... tohle byla hrůza ... ale někde se musí začít ... klobouk dolů za ten kus cesty, co jste ušel pane Sly. ()

RedDuck

Jako velký fanoušek Sylvestera jsem si to nemohl nechat ujít:) Pěkná atmosféra zimního New Yorku 70. let, Sylvester jako flákač ve velkém apartmánu pořádá se svou slečnou Kitty a dalšími přáteli divoké večírky. Musím říct, že ty melodie se mi až nezdravě vryly do paměti a dosud si je pobrukuju. Takže za mě fajn. ()