Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Josefin

Ke komentáři uživatele Divočáka není snad už co dodat, to už nejde líp popsat. Snad jen, že Sly jako Stud měl taky svého vlastního bobra. Chtělo by to 1*za bobříka odvahy pro Sylvestra i pro mě :-) . ()

Lukoboss odpad!

Vlastně jsem viděl jen asi pětiminutovej sestřih "toho nejlepšího" a jsem hrozně rád, že to nebylo delší nebo nedejbože, abych ten film viděl celej. Prostě kdyby se to jmenovalo Hoši od Bobří řeky, nikdo by nemohl říct ani slovo. Naštěstí se Stallone dal na lepší dráhu a dneska je z něho legenda, což je obdivuhodné. Italskýho hřebce už ale nikdy víc... ()

bari68

Skorej som to vnímal ako komédiu na ktorej sa dalo aj občas (ne)chcene zasmiať. Teraz už chápem tú slávnu prezývku z Rockyho. :) ()

Han22 odpad!

Začátek kariéry Sylvestra Stallona... co k tomu napsat? Je to soft eroťák, jaké dávali na Nově v devadesátkách bez jediné skutečné soulože. Příšerná muzika, příšerný a ošklivý Stallone, příšerný vizuál, příšerní bobři. Vzrušení na nule a obávám se, že bych nepohonil ani v těch 15ti v rámci sobotních večerů na Nově. Nedalo se to, první film co komentuju, který jsem vícenéně proklikal rychloběhem... nu ale také jsem na ČSFD nikdy nekomentoval péčko. ()

wosho odpad!

Normální porno své doby s říznou hipís hudbou co by se ztratilo v propadlišti dějin, kdby hlavní star tu nebyl mladičký Stallone. Odpad tomu nedává proto, že tu holky nejsou depilovaný, ale proto, že je to opravdový škvár i ve své žánru. ()

Paity odpad!

Je mi to líto Slyi, ale tak to prostě chodí, i když to jednou bude součást historie nej herců světa. Jak zajímavž paradox. ()

Schuldiner odpad!

Tak toto je opravdu ..hehe.. no..ono to vlastně neni nic, jen sem se prostě musel smát.. Pobavil mě ´´Divočákův´´ komentář :-) Rozesmál si mě chlape a za to ti dík, smích je zdravej.. Možná tohle je pravej význam tohoto filmu - aby si z toho mohli lidi dělat prdel.. Všechno existuje kvůli něčemu a nic neni uplně zbytečný..jak sem si doteď bláhově myslel. Jako ´´kolo kolo mlýnský´´ bylo fakt dobrý :-) Když to vezmu trošku vážněji, tak je jednoznačně jasný, že se z filmovýho hlediska jedná o odpad - děj žádnej, herecký výkony votřesný, atmosféra nulová, jediná věc, která se tam dá hodnotit, je erotika, ale ta je opravdu na úrovni tak nízký, že se to ani nedá nazvat erotikou.. Erotika by vás totiž měla vzrušovat a tohle na mou osobu takhle nepůsobilo :-) Ale celkově to vytváří neuvěřitelně komickou slátaninu, při který se člověk opravdu od srdce zasměje. Jednou jsme to sledovali s jednou mojí spřízněnou duší a brečeli jsme u toho smíchy :-)) Viď, malá rm??? ;-) Jedinej film, na kterej, i když sem ho označil za odpad, nikdy nezapomenu a kterej si možná někdy ještě pustim :-) ()

Prochy38

Jedinou větou: Wtf?! Blbej "film", hnusný lidi (nechci nikoho urazit), nulovej děj, otřesné erotické scény, kdo mluví o pornu, měl by si nějaké najít na netu, tohle k tomu mělo hodně daleko. Hvězdička jen a pouze za to, kam to Sly dotáhl s takovým začátkem... ()

Blazin

Na tenhle film jsem se podíval jen z důvodu toho, že tam hraje Sylvester Stallone, je to můj oblíbenec a o tomhle filmu se toho šuškalo a psalo jak Sylvester začínal, tak jsem se podíval a je to blbost, i když o to nejde, ale ani erotika to není nic moc, ubohost. Souhlasím s Faustkou, že Sylvester se snaží hrát a i Rocky nějak začínal :-). ()

dezert

Totální jebárna, která nemá cokoliv společnýho aspoň se sračkama, taková je to jebárna. Stallone leze na prolízačku jak vůl, padá do sněhu jak vůl, a celý to završí tím, že vejde a vyjde ze stejné stanice metra během jedné minuty jak vůl. Speed Čáryfuck! Ale co si má Ital počít když je bezdomáč. Nejlíp bych udělal, kdybych u téhle jebky usnul. To, že to ani nemá děj, ale je to jen kupa na hovno "záběrů" zaskládanejch za sebe, to úplně přeskakuju a dostávám se na konec, kde Stallone tančí dokola s dalšíma podivínama dokola, pak všichni spadnou a je konec. Jo a ještě taky Stallone liští nějaké ženské. Pak je konec. Velice v prdeli. S tímhle by měl někdo vážně jít do prdele. Lewis Morton je Fucking Moron! ()

spiritus

Musím přiznat, že jsem absolutně nepochopil co tímto filmem mělo být řečeno. Jestli se dá něco nazvat opravdovou blbostí, tak určitě tento filmový nesmysl. Jediná věc, která je na tom zajímavá, je vidět Stalloneho v úplných počátcích kariéry. Z tohoto pohledu má smysl se na to podívat, ale pak to radši zahodit a už se k tomu nikdy nevracet. ()

Movie Gourmet odpad!

Tenhle "film" rozhodně nedoporučuji ke shlédnutí, protože je to absolutní brak, vtip a výsměch. Jednou jsem měl možnost proklikat jej se spolubydlícími na kolejích, a tak, jak jsme se dohromady zasmáli tenkrát, jsem se už dlouho nenasmál. Naposledy teď, když jsem si četl komentáře k této lahůdce. Takže vzkaz pro ty, co to neviděli ale slyšeli o tom a zauvažovali: Na film se vybodněte a přečtěte si co tu o filmu píší ostatních ve svých komentech. Některé fakt nemají chybu. Výborně jsem se u nich pobavil. Verdikt: opad! a 0 %. ()