Specialista

Walter P. Martishius

Kostýmy:

Judianna Makovsky
  • Wacoslav1

No skoro jsem se unudil k smrti akce minimum Sly ma takovou divnou roli a film jako by ani nevedel co chce bejt jestli akcnarnou nebo serioznim dramatem plusem je snad jenom Woodsuv zaporak jinak bida z nouzi(26.11.2012)

• igi B.

Akčník psaný Slymu hezky na tílko. Sharon s pěkně nabroušeným kukučem, samosebou bez podprsenky - o kalhotkách nemluvě (prý nejinteligentnějsí herečka na světě: IQ 90-60-90 nebo co, no možná že méně :-)... Jojo. Jinak rutinní houlywůdek na noční okuk - no a pak si zajít ještě někam na pivko. Z kina i od dívídý. Přesně tak to udělám. Zkrátka a nic: Mírně dobré, lehce zábavné, nic víc... (Neužívat s dabingem, bejby!) Dvě a půl, ani ten nádherný vínový Ford Mustang 66 nakonec nezabránil zaokrouhlit dolů...(6.1.2006)

Podle mě je to docela dobrej film, je sice pravda že to je béčko jako sviň, ale dobrý béčko s několika celkem slušnýma nápadama a Sharon Stone, která sice nějak zvlášť dobře nehraje, ale u ní stačí aby tam jenom byla a to ostatní vystřílí nebo vyhodí do povětří Sly, ale to co se mi opravdu líbilo byl výkon Jamese Woodse, kterej se na drsnýho zlýho poldu skvěle hodil a celej film tím oživil a pozved a kvůli němu musim přidat hvězdičku navíc(7.5.2005)

Nad Specialistou se nesmí zase až tak moc laborovat. Je to film, který se sice tváři někdy velmi vážně, ale vážně se brát zdaleka nemá. Kdo to pochopí, užije si fajn explozivní zábavu. Stallone je v černém obleku cool. Opět toho moc nenamluví, ale bohatě ho kompenzuje pravý opak James Woods, jehož postava ex CIA experta je naprosto geniální a u několika jeho ksichtů, hlášek a poznámek jsem se hlasitě zasmál (nutno vidět v originále). A i Sharon Stone je úchvatná a postava jako by jí byla psána přímo na triko. Výbuchy jsou fajn, prostředí Floridy opojné a večírky bohatých jsou za doprovodu pomalého jazzu strhující. Skoro až hmatatelné přes televizní obrazovku a to se zase tak často nevidí(7.5.2005)

Rozpočet $45miliónovTržby USA $57,362,582Tržby Celosvetovo $170,362,582║ Taký povrchný vývar, ktorého oporné základy sú postavené hlavne na tele Sharon Stone, dejovo balast, akcia tuctová, zbytočnosť. /40%/(22.5.2005)

• - Okrem najznámejšieho floridského mesta - Miami, sa filmovalo aj v ďalšom americkom štáte, a to Tennessee. (MikaelSVK)

• - Sylvester Stallone a Sharon Stone ziskali v roce 1994 za své výkony Zlaté maliny v kategorii nejhorší filmový pár. (Terva)

• - Steven Seagal dostal nabídku, aby film režíroval a zároveň si v něm zahrál hlavní roli. Jenže chtěl 9 milionů dolarů, tak se studio rozhodlo na jeho místo dosadit Stalloneho. (viperblade)