Specialista

Walter P. Martishius

Kostýmy:

Judianna Makovsky
  • cheyene

Nijak zvlášť mě Specialista Stallone nezaujal...(v tomto filmu). Jediné, co mi utkvělo v hlavě, je patrně "postelovka" Slye a Sharon, která je pro tento druh scén jako stvořená.(28.12.2006)

• mzss1

Celkem slabej film. Film dost nudí, má nezajímavý příběh, Stallone také moc nezaujme, tohle mi příliš nesedlo. 38% = **(12.10.2012)

Veľmi skoro som pochopila, že prvotnou snahou tohto thrileru bolo odpútať sa od zaužívaných scenárov akčných filmov plných klišé a namiesto toho sofistikovaným intervalom diváka dopliesť tak, že aj žena viacerých tvárí - dravá Sharon Stone, začne byť po čase nudná. Vo všeobecnosti zbožňujem akčné filmy 90. rokov a Stallonea tiež, takže pod 3* nejdem. Snaha vyžmýkať viac sa cení, aj keď v tomto prípade mi ani teraz nie je celkom jasné "what´s the point". :-) 70%(22.6.2010)

80% - Zlaté maliny 1994 - 2x - Nejhorší herečka HR (Sharon Stone), Nejhorší herecký pár (Sylvester Stallone a Sharon Stone)...(9.5.2007)

Jedna z najlepších erotických scén! Tak ako zo Sudcu Dredda a Demolition man mal byť jeden film, tak aj zo Špecialistu a Zabijakov mohol byť jeden super film - takto mame dva priemerné. Za skvelého Woodsa a rajcovnú Sharon dávam 4*. Skvelá zábava, pri ktorej si vždy spomeniem na tie staré krásne časy, keď stačil jeden svalnatý chlapík, kráska a kopec výbuchov...(18.5.2006)

• - Okrem najznámejšieho floridského mesta - Miami, sa filmovalo aj v ďalšom americkom štáte, a to Tennessee. (MikaelSVK)

• - Sylvester Stallone (Ray Quick) požadoval vystřižení některých scén s Jamesem Woodsem. Obával se, že by si Woods ukradl film ukradl pro sebe, protože je lepší herec. (DEXTER099)

• - V pôvodnej verzii scenára je meno hlavnej postavy Earl a nie Ray Quick, ako je to nakoniec vo filme. (MikaelSVK)