poster

Specialista

 • USA

  The Specialist

 • Slovensko

  Špecialista

Thriller / Akční / Drama

USA / Peru, 1994, 106 min

Režie:

Luis Llosa

Předloha:

John Shirley (kniha)

Scénář:

Alexandra Seros

Hudba:

John Barry

Producenti:

Jerry Weintraub

Střih:

Jack Hofstra

Scénografie:

Walter P. Martishius

Kostýmy:

Judianna Makovsky
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Nevím, kdo dostal tehdy ten šílený nápad vecpat Stoneovou a Stallona do jednoho filmu a myslel si, že to bude fungovat. Samozřejmě, že se tak nestalo. Film nefunguje ani v akční, ani v erotické rovině. Režii si ke vší smůle vzal na starost bývalý filmový kritik a neumětel Luis Llosa a výsledkem je hotová blamáž. Do očí bijící zadní projekce v rádoby strhujících akčních scénách, prkenné výkony herců-čestnou výjimkou je James Woods, který to jediný svým herectvím zachránil a Stoneová sice předvedla jeden ze svých nejhorších hereckých výkonů ve své kariéře, ale co se týče vizáže, tak nezklamala. Jinak je Specialista slušný trapas. 40%(12.2.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $45miliónovTržby USA $57,362,582Tržby Celosvetovo $170,362,582║ Taký povrchný vývar, ktorého oporné základy sú postavené hlavne na tele Sharon Stone, dejovo balast, akcia tuctová, zbytočnosť. /40%/(22.5.2005)

 • Tosim
  ***

  Ale vždyť on je nahatý! Tohle je v tom "nejlepším/nejhorším" smyslu příklad akčního filmu, který se vyplatí sledovat v příjemně oblblém stavu "stand by." Pak je zábava zaručena!(2.5.2006)

 • Stegr
  ****

  80% - Zlaté maliny 1994 - 2x - Nejhorší herečka HR (Sharon Stone), Nejhorší herecký pár (Sylvester Stallone a Sharon Stone)...(9.5.2007)

 • Legas
  **

  Raději bych - co se pyrotechniky týče - doporučoval lépe herecky obsazené, stylovější a zábavnější Zděšení. Stallone není žádný charakter a ve Specialistovi bez svého těžkotonážního kulometu vypadá jako nahatý.(9.4.2003)

 • - Na pozici režiséra byl obsazen Luise Llosu přímo na přání Sylvestera Stalloneho, který byl údajně nadšený jeho filmografií. (wosho)

 • - Eric Roberts (Tomas Leon) je jen o dva roky roky starší než Sharon Stone (May Munro), a přitom jí měl jako dítěti zabít rodiče. (DEXTER099)

 • - Steven Seagal dostal nabídku, aby film režíroval a zároveň si v něm zahrál hlavní roli. Jenže chtěl 9 milionů dolarů, tak se studio rozhodlo na jeho místo dosadit Stalloneho. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace