poster

Specialista

 • USA

  Specialist, The

 • Slovensko

  Špecialista

Thriller / Akční / Drama

USA / Peru, 1994, 106 min

Režie:

Luis Llosa

Předloha:

John Shirley (kniha)

Scénář:

Alexandra Seros

Hudba:

John Barry

Producenti:

Jerry Weintraub

Střih:

Jack Hofstra

Kostýmy:

Judianna Makovsky
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack John Barry: 1. Turn the Beat Around ,2. Jambala ,3. Real ,4. All Because of You ,5. Shower Me with Love ,6. El Baile de la Vela ,7. Slip Away ,8. El Duro Soy Yo ,9. Mental Picture ,10. Que Manera de Quererte ,11. Love Is the Thing ,12. El Amor ,13. Did You Call Me ,14. The Specialist ,(6.5.2011)

 • Shakers
  ***

  Taká typická Slyovka, ktorú ja môžem. Namakaný Sly a krasna Sharone obsadili hlavné role a vydali sa za pomstou. Akčné scény nie sú vôbec zlé, záporná strana je perfektne nesympatycká a Stallone skratka likviduje všetkých tak ako vždy. Pridajte k tomu Sharone ktorá to s čistého premiéru trochu vyzdvihne a máte ďalšiu Slyovku, na ktorú sa dá vždy občas pozrieť. 60% - 3*(10.9.2012)

 • Superpero
  ***

  Normální koukatelnej film se Stallonem jako bonus.(24.5.2005)

 • sud
  **

  Jeden z těch slabších Stalloneho filmů. Chvílemi sice docela slušná akce, výbuchy a nápady, chvílemi zase nuda. Všechno ubíjí nekvalitní režie. Sylvester Stallone se tu moc nepředvedl, tímto filmem se nastartoval k úpadku. I ostatní herecké výkony nejsou nic převratného, až na jeden. Na Jamese Woodse. Ten si svou roli záporáka vychutnal. Sharon Stone je kočka, ale zde nijak (myslím herecky) nezazářila. Nic extra dílo, ale když není co dělat, dá se na to koukat.(7.1.2006)

 • Wacoslav1
  *

  No skoro jsem se unudil k smrti akce minimum Sly ma takovou divnou roli a film jako by ani nevedel co chce bejt jestli akcnarnou nebo serioznim dramatem plusem je snad jenom Woodsuv zaporak jinak bida z nouzi(26.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace