poster

Specialista

 • USA

  Specialist, The

 • Slovensko

  Špecialista

Thriller / Akční / Drama

USA / Peru, 1994, 106 min

Režie:

Luis Llosa

Předloha:

John Shirley (kniha)

Scénář:

Alexandra Seros

Hudba:

John Barry

Producenti:

Jerry Weintraub

Střih:

Jack Hofstra

Kostýmy:

Judianna Makovsky
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  **

  Celkem slabej film. Film dost nudí, má nezajímavý příběh, Stallone také moc nezaujme, tohle mi příliš nesedlo. 38% = **(12.10.2012)

 • Sarkastic
  ***

  Jaká škoda! Mohl to být lepší film, ale když se kouknu na jméno režiséra, je mi jasné, proč není (na Anakondu se opravd nedá zapomenout :-(). Samotný myšlenka filmu není špatná, herečtí představitelé se snaží, ale film je takový neslaný, nemastný a...prostě mě zklamal no :-).(17.12.2007)

 • Falko
  ****

  Filmy v 90-tych rokoch, kde vybuchovali bomby ma velmi bavili, aj ked niektore boli slabsie, niektore zase lepsie. Mna osobne hlavne v case premiery tento film velmi bavil vdaka hviezdnemu obsadeniu, aj ked tu bol citit zamer tvorcov nasadit druhu Catherine Tramell zo ZAKLADNEHO INSTINKTU (1992) z pohladu jej nevyspytatelnosti osoby, ktorej nemozete nikdy verit. To vsak u divakov nezabralo, pretoze Zakladny instinkt v porovnani so Specialistom mal velmi zaujimavy scenar so skvelou hudbou Jerryho Goldsmitha. James Woods dokaze zahrat neurotickeho zaporaka vzdy skvele, ako aj Stallone zase naopak kludneho dobraka, ktory nechava zloduchom vybuchovat bomby, asi tak na styl podobneho filmu NAJEMNI VRAZI (1995) od Richarda Donnera. ________ Sylvester Stallone - (Ray Quick) +++ Sharon Stone - (May Munro) +++ James Woods - (Ned Trent) +++ Rod Steiger - (Joe Leon) +++ Eric Roberts - (Tomas Leon) +++ Mario Ernesto Sánchez - (Charlie) +++(28.7.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Pomstít smrt rodičů, pokud byli dobří, tak je jistě správná věc. Když na to nestačí mstící se osoba sama, tak si musí najmout specialistu, což je taky správná věc. A pěkné taky je, že si na to naspořila hlavní postava poctivou prací.(22.8.2010)

 • Cival
  **

  Lluis Llosa je neuvěřitelně špatný režisér a zabíjí tak docela žhavý projekt se slušným potenciálem.(28.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace