UjoLenin

Bez príbehu, bez začiatku a konca, bez vzájomného prepojenia. Nudných 90 minút, ktoré vás buď znechutia hneď na začiatku alebo uspia do príjemnej pohody, ktorá zaváňa až trestuhodným ničnerobením. Pokiaľ vás dokáže uspokojiť pohľad na dvojicu ľudí, ktorí za stolom vedú nezmyselné reči, máte sa na čo tešiť :) Pre mňa príjemná pohodička pri káve, na ktorú asi nikdy nezabudnem. Zoberte si z práce voľno, pripravte plnú kanvicu tej najhoršej kávy (fajčiari môžu pridať spaľovač tabaku) a pohodlne sa usadte. Reality show začína.. ()

iLBenacio

Vynikající povídková záležitost, obzvláště pak Strange to meet you - S.Wright a R. Benigni, příjemnou pohodu navodí samozřejmě i výkon Iggy Popa a Toma Waitse a jejich bezproblémové nekouření :) ... velice vydařený počin, u kterého člověk okamžitě přehodnotí každodenní strasti a trápení a vklidu si posedí u kafíčka a cigaretky, a podívá se na tenhle filmek :) (85%) ()

Fraktální

Opravdu nemám ani jednu kravatu obloukem se vyhýbám kvádru žaludek zvedám, když uvidim krevetu jsem jeden z přízemních kádrů. V poledne nikdy nebyl jsem na suši na kůži mojí chybí depilace než rybu syrovou radši hubu sušit a jezdim károu, která žere dvacet. Ref: Rozeznám červený víno ale jenom v průhledný sklínce nestydim se, řeknu to přímo jsem obohacenej buran ()

saintanwar

...není to film pro každého a určitě dost lidí bude nudit...ale pustil jsem si ho v pravou chvíli a zanechal ve mně krásný dojem...už ty mé tři hvězdičky jsou hodně, ale dal jsem je za ten fajn pocit, když mě v pracovním dnu dostal dost do pohody...přesně souhlasím s názory, že film byl natočen "pro své potěšení", nevidím na tom ale nic špatného...tři hvězdičky jsem dal i pro to, že mám slabost pro takto nasvícené filmy, atmosféra je z toho fantastická...kdyby to bylo "in color", tak nedám ani hvězdičku, bylo by to totiž zcela něco jiného...když bych tak měl hodnotit jen prostou náplň, připadá mi to jako "rychle spíchnutý" filmeček ()

maggie785

Pravda, některé povídky jsou slabým průměrem, na který od Jarmusche nejsme zvyklí. Ovšem už jenom díky některý povídkám (např. Delirium, Cousins? a zase Cousins), které jsou šperky celého filmu, nemohu s hodnocením jinak. ()

Srandistka

Jestli jste někdy inklinovali k zakázanému ovoci, po shlédnutí začnete zcela určitě kouřit a pít kávu (a pokud tak již činíte, zaručuji přinejmenším šílenou chuť na zmíněné artikly). Geniální film, ale za 4, protože se to projeví až po chvíli sledování s pozdvihnutým obočím. ()

corrimson

Ani nevím, proč jsem se pronudil tímto filmem až do konce. Pro pseudointelektuály to možná je žraso, ale já holt asi nejsem dosatečně sofistikvaný na to, abych ocenil ty plky o ničem. Hvězdu k dobru za Teslu, ale jinak trápení. ()

JustinC

Původní představa, že budu 96 minut koukat na lidi co popíjejí kávu, kouří cigarety a do toho si o něčem povídají ve mně zanechávala spíše opovrhující pocit, který okamžitě vystřídala hned první část. Musím ale uznat že chvílemi byl krapet zdlouhavý, to ale nedokázalo nijak ovlivnit dojem, který na mě film Kafe a cigára udělal. ()

Herbert007

Tohle je bez diskuze luxusní záležitost :-) Velekrásný filmy jdou prostě točit i bez komixových hrdinů a superdrahých triků. Sestřenice, Bratranci a WuTangClan s Billem Murrayem bych si snad mohl pouštět pořád dokola... ()

Mike_BossO

Krásny prierez ľudskou spoločnosťou a vox populi na v zásade malicherné ale vďačné témy. Máme tu jednoducho pokec pri káve a cigaretách. ()

Clockwork

Chápu velmi rozdíná hodnocení. Některým se to může zdát fakt o hovně.Jiní to budou vynášet do nebes. Mě se zdá že je to vlastně celý úplně o ničem (pár lidí si povída u kafe příběhy a kouřej u toho cigára),ale strašně se mi to líbilo. Možná že jde jen o to se nad to všechno trochu povznést a nebrat to všechno tak vážně jak to vypadá. ()

stuj

Spousta známých tváří. Ale vyplňují jen nudné konverzační povídky, kdy spolu sedí u stolu a popíjejí kafe. ()

Amber.1977

Mé první seznámení s Jarmuschem, kdysi před lety. Pro mě tehdy úžasný film o té chvilce zastavení světa nad kafíčkem, ve stylu - mám pár přátel, se kterými chci udělat film, co si o tom budou myslet diváci, je mi u zadku. A jo, na mě to fungovalo. A pak jsem viděla Dead Man a Ghost Dog a další, a Jarmusch byl můj. ()

pankito

Většina povídek o trusu, film jako celek nevím, nevydržel jsem to do konce, ale řekl bych, že taky o trusu. Jediný závěr z téhle bezpointové NIKOFEJNOVÉ zblemcaniny je ten, že mám chuť na kafe a cígo i když obojí nesnáším... Ta hvězdička je hlavně za Pinocchia Benigniho. ()

Tazlandia

Znám film už dlouho, ale jak to teď vidím, asi po dvacáté, tak si uvědomuji, že je to komplexně hezčí než se zdá na poprvé či popáté. Scénky s Cate a Iggym jsou dost brilantní, aby dostaly film na vrchol mého žebříčku. ()

Hvězdně obsazená zombie komedie

Hvězdně obsazená zombie komedie