Pan Dubínek (TV seriál)

Oakie Doke

Velká Británie, 1995, 26x min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (39)

60% - Roztomilá pohádka, kterou jsem měl před lety moc rád...(13.10.2007)

Jestli máš bolení či v botě kamínek, tak víš že ti pomůže jen Dubínek...(3.5.2013)

TV-seriál. Milá vzpomínka na dětské časy. Pana Dubínka jsem měl moc rád. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) |(15.11.2014)

• Rocky62

Jako malé dítě jsem býval velmi klidné povahy. Flegmatik, který neměl ponětí, jak vypadá šok, či vztek. Zlom v mé povaze nastal v momentě, kdy jsem v televizi zahlédl dubínka. Tento pořad ze mě udělal cholerického bastarda, kterému už pouhé vyslovení tohoto pořadu zalévá oči krví. Skutečně dosti nemocný seriál, jehož projekce u mě zanechala vážné zdravotní následky. Pan Dubínek Teploušínek.(17.6.2009)

Miluju to! :D:D(2.7.2011)

Jako dítě jsem to měl rád a když vidím dnešní dětské pořady, tak jsem rád, že alespoň něco takovýho bylo.(6.10.2012)

Dubínek je tak hezky roztomilý a neskonale moudrý , ale to je vše. Možná kdybych to shlédnul jako mladší , viděl bych přece jen jinak. Celkově si ovšem myslím že se to našim malým ratolestem líbí. ;-)(8.3.2008)

Ta klouzačka je úchvatná!!! :)(20.5.2010)

Roztomilý a moudrý Dubínek se nemůže vyrovnat geniálnímu Noddymu.(12.5.2005)

Už si to moc nepamatuji a ani si moc nevzpomínám, jestli to bylo vůbec tak dobré, ale vím, že se mi strašně líbila Dubínkova skluzavka. Vždycky jsem ji taky chtěla mít pod oknem a jen tak se sklouznout dolů pod dům. Asi bych se teďka na ten seriál dívala jinak a s velkou pravděpodobností by mě ani nebavil, ale vzpomínky nezměním. Jako malá jsem to žrala a Dubínka taky.(18.9.2013)

• Simpoch

Kam se poděly pohádky plné dobrodružství? Kdo ví... Možná že z nás Chip a Dale, Pokémoni a další pohádky založené na vtipném boji s padouchy vychovaly surovce. V tom případě ale nechci vědět koho vychovají tyhle Dubínek, Teo, Teletubbies... z dětí co to vážně sledují. Nerad to říkám, ale u televize jsem strávil i já pěkný flák života a to se pro děti nezmění. My jsme chtěli být hrdinové, nebo strážci vesmíru. Diváci Dubínka budou toužit být přihřátí. Dvěma slovy: Palec Dolu!(27.3.2012)

Moje oblibená pohádka z dětství..(22.9.2012)

• BetuSKA

Ta otravná znělka mě neustále pronásleduje :-X(6.9.2009)

Už za tu znělku!____________Rocky62: Trefný komentář :D(14.4.2010)

Jedna z nejlepších pohádek na Kouzelné školce. Dubínek je prostě sympaťák!(30.7.2013)

Dubínka jsem objevil až díky své dceři. No je to samozřejmě pohádka určena pro předškolní publikum a tak se k tomuto seriálu musí přistupovat, nicméně své splní a ještě nenásilně zamoralizuje.(22.1.2013)

• lucascus

Nebavilo mě to ani když jsem to sledoval jako děcko...(23.10.2011)

• Paity

Děti to milují a to je rozhodující. Perfektní je hlavně krtek se svou přilbou a svíčkou na ní, aby si přisvítil v norách.(16.8.2013)

Měl jsem hrozně rád znělku a doteď si pamatuju díl, kde se pořádaly závody v místním.. jak to nazvat.. okolí dubu?(20.7.2016)

• Asmodin

No alespoň je to originální. Je to to pravý ořechovový pro malé a debilní dětičky.(5.6.2013)

<< předchozí 1 2