Pan Dubínek

• Velká Británie Oakie Doke
Velká Británie, 1995, 26x min

Loutkový seriál o 26 dílech, kde je hlavním hrdinou moudrý pan Dubínek, který bydlí v dutině dubu a pomáhá rozlousknout problémy svých kamarádů. (Mertax)

Sygi

Taková roztomilá blbost, až si v tom dokážu představit podprahové podsouvání homosexuality nebo tak něco (jako u Teleblbies) :D ()

Paity

Děti to milují a to je rozhodující. Perfektní je hlavně krtek se svou přilbou a svíčkou na ní, aby si přisvítil v norách. ()

Person

Ta skluzavka je prostě klasika, kterou jsem chtěl vždycky mít, ale jinak nic mimořádného. Dubínek to bohužel mnohdy trochu přehání s moralizováním a poučováním. Já jsem se na to nicméně dívával rád. ()

P. J. D.

Na tohle jsem také koukal se zalíbením v dětství. Ta animace je tu super, docela milá, jak v ní hrají všechny světlé barvy. Každá postava je si svým způsobem typická a dobře rozvinutá. I dospělý to pozná (dítěti to bude asi fuk, protože to bude mít rádo hlavně Dubínka a situace, kdy bude dělat hlouposti). Hudba je tu příjemná. Poučení na konci každé kapitoly je taky super. Přesto to občas nudí. Dávám proto 4/5. ()

eFOXsize

Neměla jsem to ráda, z pana Dubínka jsem se vždycky psychicky osypávala a to platí dodnes. Důvod ani nzenám, napsat, že mi byl nesympatický je pěkná bbina, ale je to tak. Grrr. ()

Ondrasecek

Nedávno jsem po hooodně dlouhé době zhlédl asi 3 díly a musím říci, že pan Dubínek může jít skvělým morálním vzorem malým dětem. :D Je to sympaťák, workoholik, všem rád pomůže a má spoustu svých mouder. I když to někdy vypadá, že na něčem silně jede (nebo je prostě blázínek). Kromě toho jsou všechny postavy za své provinění vždycky spravedlivě potrestány okolnostmi a poté je jim odpuštěno, což je nesmírně poučné. Animace taktéž neurazí! ()

mai

Tuto pohádku jsem jako malá milovala a byla jsem doslova nešťastná, když mi ji v kouzelné školce nepřehráli. Bavil mě příběh o zvířátkách a vždycky jsem si ji pletla s pohádkou - kluci z květináče, nebo tak něco (kititimititi :D ) ale hlavně, vždycky jsem milovala jeho strom a toužila po jeho klouzačce :D :3 ()