V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

lskala odpad!

Travolta nasadil s touhle dementní blbostí laťku tak vysoko, že Cage v Ghost Rider měl co dělat, aby ho trumfnul. Ovšem měl mocnou zbraň - Evu Mendes. 10% - ODPAD! ()

MsUtahraptor odpad!

Co nedokázaly všechny armády světa, zvládne banda ptačích mozků (bráno rozměrově, nikoli inteligenčně) raz dva! Sranda je, že všichni lidé začínají na úrovni vyspělejších opic a ke konci používají samá chytrá slovíčka, učí se sami od sebe číst a manipulovat s technikou, na kterou bych já sama akorát čučela jak (zlatá) cihla. Víte, děti, i sci-fi musí mít logiku, pravidla a jistou míru uvěřitelnosti. Tohle jsou dvě hodiny stupidně naivních žvástů a falešné vážnosti. ()

Soweek odpad!

Považuji se za guru filmové tvorby 21. století, ale tenhle klenot mě minul dlouhými kroky. Kdo by to byl řekl, že Travolta v období své největší slávy společně s dalšími hvězdnými jmény natočili takovýto počin. Nyní, díky kvalitnímu kanálu Prima MAX sem si mohl doplnit své mezery a shlédnout tak tento epický klenot. ()

kenkaku

Film jsem viděl poprvé v kině a pak šťastně zapomněl. Tento týden jsem na něj náhodou narazil v TV a nevím proč se rozhodl pro trochu toho masochismu. Podíval jsem se znovu. Ze začátku jsem si i říkal “tohle není zas tak hrozný… ne na aktuálních 24%”. Jako jó, triky hodně komické. Projevy herců také. Pak idiocie s Forestem Whitakerem. (jsem netušil, i před 20ti lety měli tabulky na diverzitu, protože důvod proč “ufon-černoch” mě opravdu hlava nebrala). Pak ale nastal prapodivný zlom na úroveň až lobotomické idiocie. Něco neskutečného. Nejen s ohledem na super-schopnosti postav, ale i zcela debilní předpoklad “cokoliv po 1000 letech bude normálně fungovat”. ()

PALINO

Nie vždy sa všetko musí podariť, no nie Johne. Slabý scenár, otrasné vizuálne efekty, nevydarená réžia, ..... a takto by sa dalo pokračovať na niekoľkých riadkoch. BOJISKO ZEM je skrátka typickým príkladom nepodareného, ale ambiciózneho filmu. ()

pearl_jam

divoch říká divochovi, kterej sedí v bojovém simulátoru stíhačky a kterej ještě včera nevěděl, co je to trojúhelník a lovil v lese s oštěpem: tak na tomhle se všichni naučíte bojovat a máte na to SEDM DNÍ - a to je jenom střípek přímo lahůdkových sekvencí (nemluvě o závěrečné bitvě v herrierech, kde všichni piloti vypadají ála statečné srdce :-)) .....půl hvězdičky je za travoltu (fakt odvážlivec) a půl za supr trávníčkův dabing ()

LEATHERFAC odpad!

Vážení přátelé...pravděpodobně jeden z nejblbějších zahraničních filmů, jaké jsem zatím viděl. V těch našich vede samozřejmě pan režisér Soukup... (:o)) ()

killjezor odpad!

Naprostá příšernost s hloupými dialogy, strašným střihem a děsivou kamerou, která měla být asi nějak inovativní. Možná takový měl být celý film, ale co říct...nepovedl se. Po 10 minutách se začnete nudit a nemůžete se dočkat konce (pokud jste dost velcí masochisti a vydržíte to sledovat). ()

iXtr3m3

Tak pri čítaní ostatných komentárov si teraz pripadám ako čierna ovca, ktorou aj naozaj som, ale musím priznať, že aj keď neviem z akých nevysvetliteľných dôvodov (nefajčím, nepijem, drogy neberiem), ale mňa tento film celkom zaujal a som si pritom vedomý, že to bolo fiasko pre každého na filme zúčastneného. Jednoducho ten film bol pravdepodobne tak hrozný, až ma tým zaujal viac, ako je možno zdravé. Takže sorry všetkým, ale v tomto prípade som asi čudný, alebo chcem vyniknúť nesprávnym spôsobom, vyberte si... :-) ()

Rudinsky

Tento film je definícia nového žánru, zvaného ANTIFILM. Mohol by dokonca byť manifestom... Každopádne tá jedna hviezdička za Foresta Whitakera, Trávničkov dabing a s odstupom času extrémny fun pri pozeraní (keď si pomyslím, že Travolta má na konte napríklad Pulp Fiction...), inak je tento film tá najväčšia a snáď aj najlegendárnejšia kokotina, čo sa dala vidieť v kine. Je navyše extrémne zábavné, ako to komerčné televízie servírujú v prime time ako "večerný megahit". ()

honzii

"Naší první zastávkou jsou skladovací bunkry jaderných bomb v Texasu." Aneb dokonalá parodie sama na sebe. Dokonalý příběh, dokonalé postavy, dokonalý design. A na vrch ještě prolínačka alá opona. Nemohl jsem věřit, že to s tímhle filmem někdo kdy myslel vážně. Vše je dokonalé absurdní. No.. prostě dokonale vtipný film :) ()

BlackTom

Ono... Nie je to zlé... Len tupé, otravné a papundeklové. Základná myšlienka je fajn, pripomína hypotézu, ktorú načrtol Däniken v Spomienkach na budúcnosť, a ktorá je celkom logická. Zvyšok je hrozný. Barry Pepper ako najväčší hrdina? Ehm. Travolta ako šéf Klingonov, pardon, Psychlonov? Wtf?! A čo tu dofrasa robí Forest Whitaker, ktorý vyzerá ako Leví kráľ v ľudskej podobe, to už ozaj netuším. Nečakal som, že nadšením sa hneď pridám k scientológom (preboha, ani nechcem vedieť, v čo tí ľudia vlastne veria...), takže som nebol ani príliš sklamaný. Celkom pekná rozprávka a celkom slušné 2 zvezdy. ()

Eraserhead odpad!

Když jsem to viděl před lety poprvé, tak jsem kroutil hlavou nad tim, jak je možný natočit takovou hovadinu. Nicméně jsem neodolal a po nějakých sedmi letech to shlédl znovu. Možná to bylo tim, že jsem věděl do čeho jdu, ale náramně jsem se bavil právě tou zhovadilostí. všechny vážně míněný proslovy (hlavně ty o svobodě) vedou k výbuchům smíchu a Travolta se do role mimozemšťana zoufale nehodí, což jen podtrhuje celou absurdnost tohodle díla. Je to odpad!, ale úžasnej. Je to Plan 9 From Outer Space pro 21.století :-) ()

Hopper odpad!

Hahahahahahahahaha....... Tak toto skutočne predčilo všetky očakávania. Čo nedokážem celkom jasne pochopiť, ako sa podarilo do takéhoto paškvilu dostať herca typu Forest Whitaker. To, že sa tu strapňuje Travolta ešte by sa dalo tak akosi pochopiť, ale to druhé ťažko. Barry Pepper tu tiež riadne šľapol do hnedého a devalvuje svoj výkon z napr. Saving Private Ryan. Stupídny scenár (eufemizmus), výkony všetkých pred kamerou (nechcem povedať hercov), nezmyselné spomaľovačky a bizarné uhly kamery, ktoré sa kombinujú so sfetovaným strihom ako aj debilný dej s televíznym outfitom. A všetci sa tvária, že to myslia úprimne vážne. Grc. Ale srandovný. Lenže aj na to je škoda času. ()

KmK odpad!

Opravdu bída! Žádný děj, nulové herecké výkony, prostřihy a zpomalovačky na úrovni mateřské školy. Travolta nám asi chtěl ukázat jak se to nemá dělat, přesto mu však ty boláky na xichtě po tom hnědém pudru přeju. ()

Scytale odpad!

Neveřil jsem vlastním očím v čem byli schopni Travolta a Whitaker hrát a neodejít z placu se slovy, že to je přece neskutečná sračka. ()

Paity odpad!

Teda tohle je skutečně trash.... John Travolta jako sadistické, pedantské a nechutné mimozemské čuně a proti němu jouda z joudákova co slezl ze stromů a řídí Harriera. Chjo, kde se na tohle vzaly peníze, to dodnes nechápu. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu