DonBraso

Kouknul na to zase po letech a bohužel musím říct,že prostě kvalita není jaká by mohla být.Je hrozně fajn,že choreografii si dělal Claude sám i Frank Dux.Ano ten z Krvavého sportu,kterého JCVD ztvárnil.Jen bohužel jaksi je tam menší příběh hodný jen na to,aby se ringovalo pokud možno všude.Občas je to spestření jako ve vypuštěném bazénu,ale jinak vcelku to prostě moc nejede.Dabing je sice fajn věc,Deborah Rennard tam vypadá lahodně,ikdyž vůbec už nic pomalu nenatočila a Atilla kmen,kterýmu prostě něco chybělo.Závěr prostě idylka a šmitec.Průměr si to, ale zaslouží určitě.50% ()

EdmundDantes

Sláva po Bloodsport a Kickboxerovi pomalu vyprchává a akční filmy z osumdesátek plných karate, kung-fu a pod už jsou pomalu pase....nicméně JCVD chytil jednu z posledních vln a americký příběh s pouličním zápasením se mi líbil. ()

PeteBuck

Neviem, neviem, nič extra. Dalo sa na to pozerať, ale civieť na týpka, čo utečie z légie, aby získal prachy pre svoju rodinu a zrovna v nelegálnych bojoch. Hmmm. Už keď to bola novinka mi to pripadalo ako haluz, ale na túto haluz sa stále dalo pozerať, ale nie je to zrovna jeden z tých filmov, čo musím znovu vidieť. Podľa mňa trochu trhlý film, nevyvážený, ale OK, ešte stále lepšie než Van Dammove počiny z druhej polovice 90. rokov. ()

daleba

V dětství bych to asi žral, ale teď....?! Kdepak! Je to strašná srajda s naprosto dementní hudbou, zvukem, choreografií a idiotskejma "hercema". Nejhorší Van Damme, co jsem viděl. Ten teplouš s kocourem mě snad bude děsit ve snech! ()

JesterKruger

Dobře dobře. Je to má nostalgie, ale kvůli tomu nebudu zvyšovat hodnocení, jelikož ani nemusím. Je to jasných 5*. :-) :-). Upřímně nechápu zdejší hodnocení, a začínám mít takový pocit, že někdo dává takové slabé hodnocení proto, že nesnáší Van Dammeho. Jasně, může se to někomu jevit jako film, který není nic pro něj, to je každého názor, a není mi u prdele co si myslíte, já příjmu každý názor. Ale aby někdo tomuhle filmu dál odpad?!?! Jediné mínus tohoto filmu je to, že nemá stálého záporáka, protože podle mě by bylo fajn, kdyby tam byl nějáký vrah, a Van Damme by mu to nandal, ale ok. Jako takovou ustálenou špatnou postavu tu máme takovou levnou ku*vu Cynthií, která zařizuje zápasy, a chce vyždímat peníze dokud síly stačí. Ta postava mi opravdu lezla na nervy. Joshua je docela divný Lionův kámoš. Vsadil na Atilu, protože nedůvěřoval Lionovi, že ten zápas vyhraje. Ta scéna kdy to Lionovi řekl mě vytočila. Každopádně nebudu tu rozebírat děj úplně do podrobna, ať máte z toho filmu něco, protože pokud bych vám to řekl, bylo by z toho ho*no. Rozhodně nejlepší Van Dammův film, který je o fous lepší než Quest Souboj Cti, a to není lepší kvůli tomu, že to je má nostalgie. Hodnotím to prostě tak, jak se mi to líbí. ()

Sunwheel

Klasické béčko od JCVD s trošku horšími súbojmi a gýčovejším záverom ktorý mal chytiť za levie srdce aj ženské publikum. Hard Target je viac akčnejší a Double Impact ponúkol lepšie súboje. Ale raz za čas na vypnutie s nejakým tým pivom neurazí. ()

Rastamania

Ani celý náš národ nemá tolik prstů, abych na nich mohl spočítat podobné béčka s J.C.V nebo jinými :) Ale za nostalgii 3* ()

Svadbos

Balancujúc na hrane sentimentality ponúka Jean-Claude Van Damme dobré voleje pästných súbojiov a tým dodáva svojmu hrdinovi istý punc ľudskosti. ()

Pritok

fajn zalezitost. van damme v top forme. jedine co mi vadilo boli tie sentimentalne kecy. mozno by som prihodil este jednu hviezdicku, ale z toho sa mi naozaj stavali na hlave moje 1 mm dlhe vlasy. ()

pirate

No jo, staré dobré rvačky s Van Dammem. Neřekl bych, že je to nejlepší film, ale určitě se má čím chlubit. Jen ho mohli klidně o kousek zkrátit, to však nemyslím jako zápor. Jde o ty scény, když zrovna nebojuje. Některé mi přišli trošku zbytečnější. Spíše taková připomínka. 80%. ()

montel

Leon (Jean-Claude Van Damme) je legionář v cizinecké legii sloužící v Africe. Zde mu příjde dopis od švagrové, ve kterém se píše, že jeho bratr leží v kritickém stavu v nemocnici v LA. Velitel jej ale odmítá pustit a Leon je tak nucen utéct. V přístavu se nechá najmout jako kotelník na lodi a ilegálně míří do Ameriky. Je však podveden a místo v Los Angeles se ocitá v New Yorku. Zde si všimne pouliční zápasníků, kteří se lehce dostávají k penězům a protože ty Leonovi chybí zkusí své štěstí v zápase. Ten Leon s lehkostí vyhraje a tak s jej ujme zkušený manažer Joshua (Harrison Page). Ten mu slíbí cestu do LA za pár vyhraných zápasů. Leon se tak vzápětí setkává s rodinou,která s evšak topí ve velkých dluzích a hrozí jí vystěhování na ulici. To Leon nechce připustit a tak se vrhá do dalších těžkých soubojů, ve kterém už půjde o život...Klasika 90.let s oblíbeným Van Dammem a spoustou dalších hvězdiček bojových filmů jako například Michel Quissi nebo Billy Blanks. Patří to asi mezi to lepší co JCVD natočil. 60% ()