Smrt přichází v bílém

• Francie Dead End (více)

Pro Franka a jeho rodinu jsou Vánoce důležitým dnem v roce. Už 20 let je slaví tradičním způsobem. Ale tentokrát se rozhodnou pro malou změnu. Ještě však netuší, že udělali velikou chybu, za kterou zaplatí. Noční můra v podobě mystické ženy v bílém, která prochází nočním lesem a zanechává za sebou smrt, právě začíná... Děsivé černé auto s neviditelným šoférem odváží své oběti přímo do temné noci. Panika a šílenství. Vánoční svátky se mění v peklo... (oficiální text distributora)

speedy7929

Lin Shaye poznám ako celkom dobrú záruku ku kvalitným hororom, no aj výnimka potvrdzuje pravidlo. Nemastné-neslané tak by som to nazval. Stále sa to točilo dokola okolo toho istého ako sa oni točili v lese. Každá zastávka sa rovnala jednej smrti, ale čo keď človek nevidel ani ako zomreli len videl ucho alebo ruku. A označenie "Komédia" to by som tomu nedal už vôbec. ()

chlebo

V bielom mohol prísť akurát tak mikrospánok, ktorý istotne nezažil len vodič v Dead End. Na komédiu je to na môj vkus moc horor, na horor moc komédia, na dobrý film proste moc nuda. Uznávam, možno je Dead End lepší než dve tretiny slaboduchých sračiek, točených pre pätnásťročných mentálov, ale mne proste sadol asi tak jak Merkelovej názory na utečeneckú krízu v Európe. ()

playboy_05

Atmosfericky vysponovane cekani na strach, ktery neprijde...herecke vykony na urovni parodie a temer nulove napeti a obecna absence zla. K cemu je sakra horor kde se o hlavni postavy vubec nezajimate a vsichni vesele chcipaji off-screen...Videno o pulnoci, s patricnou davkou respektu a ocekavani, a jenom zasnu nad zazitky nekterych zdejsich recenzentu...zlata americka ducharska becka... ()

GameboyNES

Rayi, Rayi ty si nedáš s těma Laurama pokoj :) Docela pohodovej filmeček, teda strašání tam žádné není, gore takyne ale pár kapek krve ukápne. Vtípky jsou povedené, beru to jako černohumornou roadmovie. 82% ()

Clark_Kent

Převařená srágora, bez výraznější chuti. Nevím co na tyhle zhovadilosti lidi z unuděnýho csfd, vlastně viděj? Slabota ()

Gekon

Průměrný horor se zajímavou pointou , který sráží přehršle nesmyslně zařazeného černého humoru. ()

Luki.V

Perfektní horror s menší dávkou humoru... ale zato chytrého (Pokud pominu jednu opravdu dementní scénu s masturbací). Ač se to nezdá film má neskutečnou hloubku a je tak natřískán odkazy, kritikou, satirou a nevím čím možným ještě až Vám z hoho půjde hlava kolem. Líbivá hudba, chytrý scénář... humor neruší jen přirozeně doplňuje děj.. nění to žádná hororová komedie... ale poctivý horor sem tam odlehčený nějakým tím vtípkem. "Ale Marylin Manson je chlap tati.. je to zpěvák".... "Marylin?? Chlap?! Kam ten svět spěje..." :-)) ()

pepino

Konečně v poslední době hodně povedenej horor s takovou gradací atmosféry až je to zdraví škodlivé.... ()

intro

Hororů s podobnými scénáři je spousta a Smrt přichází v bílém nijak nevybočuje z řady.Nic nového,jen obšlehnutý snímek. ()

Borecz

Vcelku solidní horor s poměrně tísnivou atmosférou. Snesl bych sice ještě tísnivější, ale člověk nemůže mít všechno :) ()

macetoma

Ponurá atmosféra, absurdní situace a konec, který všechno vysvětluje. Jen nechápu ten divný překlad názvu filmu, ale jděte do toho, je to zajímavé. Dávám 4 hvězdy. ()

Ivec

Začiatok len pre osvetlenie príbehu(teda aby sa nepovedalo). No a potom sa roztrhne vrece z hrôzostrašnou atmosférou a môžeme začať. S pribúdajúcimi minútami ubúda hercov, a tím prežitím sa otvára viac priestoru na svoje výkony. Človek by mohol povedať, že je to iba nudné presúvanie sa autom z jedného miesta na druhé, pričom nešťastne zahynie pár ľudí. Ale tá ponurá atmosféra sa dá krájať a koniec tomu dodá chýbajúci rozmer. Toto som očakával a užil si to do poslednej sekundy. Skvelé... ()

blacktomas

Takhle dobře jsem se nezasmál ani u novodobých rádoby komedií. Horor? Ale jděte. Hodně ujetá, dobře mířená road movie. ()

Ernie_13

Nekutočná blbosť. Prepáčte mi, ale takto som sa už dlho nenudil. Nielenže mi absolútne chýbal pocit napätia a strachu, namiesto toho som cítil nervy na úplne vadných rodičov, trápny vôbec sa sen nehodiaci humor a záverečné rozuzlenie mi vôbec tak úžasné neprišlo. Veľké sklamanie. ()

rob_troy

Po recenzi jsem nevěděl co mám od tohoto snímku čekat už jenom podle názvu. Očekávání se uplně změnilo už po půl hodině filmu. Atmosféra byla temná, překvapivá, děsivá a rozhodně celých 85 minut stálo za to sezení v nočních hodinách u monitoru. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

habertek

No asi ve čtvrtině filmu jsem se šel podívat na zdejší stránky co že je to vlastně za žánr. Ještě tu nebylo dopsáno komedie což je to především řekl bych...Jako horor v podstatě blbost! Ale ten černý humor? Za břicho jsme se popadali! ()

katuuuska

Nechápu a snad nikdy nepochopim, proč se spojuje horor s komedií, tyhle dva žánry by se nikdy neměly setkat v jednom filmu. V tomhle případě nešlo o thriller a už vůbec ne o horor, takže vlastně nebýt toho, že jsem se párkrát zasmála, odpad by byl jediná volba :/ ()

FandaHoffman

Hrozně zvláštní film. Podobný neznám. Chvíly je to dost děsivé a o chvíly později před kameru vklouzne matka a prohlásí nějakou sračku :D. Pecka. 8/10 ()

Mr.nachos

Schválně jsem se na film koukla poduhé s půlroční pauzou, protože jsem si říkala, že to nemůže být taková blbost jak to vypadalo. No, může. Nejenom, že osazenstvo auta je neskutečně nesympatické, ale to nelogické chování a stupidní dialogy, to mě celou dobu drtilo. No tak, kdo bude dobrovolně a úplně sám chodit uprostřed lesa po tom, co mi kdosi zavraždí několik spolucestujících? Ona je to spíš hoooodně nepovedená komedie než horor. Humor, který působí tak trapně, že i já se za něj styděla. Ale na druhou stranu, do tak stupidního děje to tak nějak pasuje. ()