Medvěd

Radek273

Snímek bezpochyby zaslouží uznání, neboť práce s medvědy musela být opravdu náročná. Na druhou stranu otázkou je, zda to bylo nutné. Dokumentů o medvědech jest natočeno mnoho, a lepších. A v tom případě zůstává jen a pouze herecký výkon 3 postav a nezabraných cvičenců, což nakonec s přehledem (bohužel) vyhrávají cvičenci! ()

JesterKruger

Jeden z nejlepších filmů na světě. Po boku mého oblíbeného filmu Ben (1972), řadím tento film mezi mé nejoblíbenější. Rozepisovat se nebudu, jelikož tento film je bez jakékoliv chyby. Možná bych se mohl rozepsat v mých citech: Nádherný film. Je to sakra dojemný film, ten film by si zasloužil více jak 1 000 000 Oscarů...... Asi moji oblibu pochopíte. ()

Hicks

V raném mládí mne okouzlila skvělá kniha " Král šedých medvědů " a už tehdy jsem si přál, aby byla zfilmována. Když pak do kin přišli Medvědi, nemohl jsem uvěřit vlastním očím, jak dokonale převedl Annaud knižní předlohu na stříbrné plátno. Stejně jako v knize je nejsilnější scénou situace, kdy " král medvědů" daruje lovci život. Dívám se pokaždé kdykoliv Medvědy opakují v televizi. ()

f1

Neobyčejně emocionální zážitek se "zlým francouzem", který nakonec není tak zlý, jako vždy bývá. ()

fero_lašák

Skvěle zpracované téma, líp už to ani nejde, vše vypadá přirozeně a nenásilně. Plný počet dát ovšem nemohu, protože top filmy by měli obsahovat alespoň pár intelektuálních dialogů :)) ()

shinlove

Jako malý jsem u tohoto filmu v kině strašně moc brečel. Vzpomínám si na něj jako dnes, byl to krásný a smutný film, který mě svým způsobem poznamenal na celý život. Je to skvělý film, který nepotřebuje herce. Je to óda na přírodu! 4* ()

Warmsor

Medveď je nádherný film o láske medvedice k jej malému. Film som videl asi ako 13 ročný a (nesúďte ma :) ) som sa rozreval jak malý harant :). ()

FAxPR

miluju medvědy. svoje rodiče taky, ale medvědi mají u mě spešl místo. tenhle film je touching as it gets. J-J. Annaud je kanón! ()