Oběšenec (TV film)

Obesenec

Thriller

USA, 2001, 96 min

• Cival

No podle mě spíš naprostá sračka s absurdní záplatkou a nulovými schopnostmi tvůrců.(10.3.2003)

• Djkoma

Lou Diamond Phillips býval velký talent, bohužel ten klučina trochu svou kariéru nezvládl a zahučel do nejnižších vod televizní produkce. Tento film je naprsoto zbytečný a je škoda, každé koruny/dollaru na jeho výrobu.(27.10.2006)

• Shit

Bože kde to kopyto Lou Diamonda Phillipse našli? Ten když nic neumí, tak si nechá aspoň udělat zajímavý jméno, jinak byl ve filmu naprostej propadák a do svý roli hodnýho plicajta se vůbec nehodil, ale to bohužel neni jedinej problém tohohle filmu. Jako u většiny podbných thrillerů je i u tohohle jednoduše předvídatelnej děj a i když se zprvu způsob zabíjení zdá být vcelku originální, tak už to ke konci omrzí, ale zase na druhou stranu mě potěšilo, že to nemá úplně jasnej konec a že se to vlastně nevyřeší, to je asi jedinej klad , jinak je to ztráta času(20.8.2005)

• LiVentura

Kategorie "B".(16.11.2009)

• bassator

16. 11. 2009 - 40%(16.11.2009)

• Pepinec

Bezprostředně pod zhlédnutí bych byl býval patrně shovívavější. Leč pak jsem si uvědomil, že ač průměrně zpracovaný, disponuje Oběšenec opravdu primitivním scénářem, ohraným jako Bílá orchidej. No a ten herecké ansámbl… Já vám nevím, ale kdo mohl kdy shledat Loua Diamonda Phillipse charismatickým a vhodným pro ztvárnění dramatické role? A tak dále, a tak dále. Čili, nedívá se na to špatně, ale v porovnání se zástupem obdobných snímků musí snad každý uznat, že nemá nic, čím by skóroval.(7.2.2011)

• Chrustyn

Ničím nepřekvapující, předvídatelný a nudný thriller.(24.10.2007)

• anais

Lou Diamond Philips nenatočil příliš dobrých filmů. Naposledy jsem viděl Supernovu, což byl děs (Mladé pušky jsou holt jen jedny). Připravil jsem se tedy na nejhorší, a podíval jsem se na Oběšence. Byl jsem však mile překvapen, že to není špatný film. Oběšenec je velice chudý příbuzný Mlčení jehňátek a Sedm. Sériový zabiják vraždí lidi pomocí počítačové hry - v dabingu Kat, pro Čechy však známá coby Šibenice. A milý Lou Diamond je hlavní vyšetřovatel. Děj se poněkud vleče. Zachraňuje to několik zvratů, které přijdou vždy v poslední chvíli (těsně před divákovým usnutím), a (last but not lest!) Lou Diamond Phillips! Jeho výkon je příjemný, a vnáší do této levné nápodoby kultovních filmů jistou dávku serióznosti, důvěryhodnosti. Oběšenec by slušel spíš nočním televizním hodinám, ale LDP z něj dělá koukatelnou záležitost.(13.8.2005)

• 5150

Řadový tv thriller, kterému chybí akce, hlášky, napětí a cokoli originálního..))(30.1.2008)

Madchen Amick hraje zásadně rozporuplné ženy, opředené tajemstvím a nečitelné, není tomu jinak ani v tomto hodně dobrém thrilleru. Lou Diamond Phillips pro mě však navždy zůstane nezapomenutelným hlavně díky Mladým puškám.(7.8.2007)

• c.tucker

Slaboučký jak čaj. Lou Diamonde Phillipsi, ks¨de se to v tobě bere, nevěřím ti ani podání ruky. Ještě je to furt lepší než drátem do voka, ale pívo z popelníku bych kvůli tomu nevypil.(6.1.2008)

...a mně se to líbilo, výborná oddychovka, u které jsem se ani chvíli nenudil. Akorát mi tam nesedělo pár zvuků a myslel jsem si, že tu potvoru Amickovou..., no... raději nic. :-)(10.3.2011)

• bruceman7

Dost nuda, čekal jsem něco akčnějšího. Slabá a dějově předvídatelná krimi. 4/10(15.11.2010)

• Mustaffa

Je to opravdu slabý thriller, ale to se dá předpokládat u TV filmů, ale co je opravdu příšerné, je herecký (ne)výkon hlavního hrdiny v podání L. D. Phillipse. Ten si musel asi říct o hodně malý honorář, že ho obsadili, jinak to nevidím.(18.1.2010)

• pff

Naprosto necharismatická hlavní postava a příběh taky nic moc :-/(11.8.2005)

• petrik11

Pozerateľné, Lou Diamond Phillips herecky vyčnieval nad ostatných, dejovo dosť naivné. Viaceré postavy, otras. Udivila ma však kvalita prenášaného videa internetom. Na tú dobu. Také pripojenie chcem, prosím....(1.8.2011)

• yarca

Kam se poděl charismatický chavez z mladých pušek?!takhle promrhat talent by mělo být trestný,lou diamonde phillipsi(18.7.2014)