poster

Nepolíbená

 • USA

  Never Been Kissed

 • Slovensko

  Nepobozkaná

Komedie / Romantický

USA, 1999, 103 min

 • Indiana
  ****

  Rok 1999 nám dal spoustu teen komedií a tuhle spolu s Deset důvodů proč tě nenávidím řadim asi mezi nejlepší. Samotnou Drew Barrymore považuju asi za největší slabinu tohodle snímku, ale všechno ostatní kolem mi sedlo skvěle.(15.6.2005)

 • Dale
  **

  Otrasná Drew Barrymore v hlavnej úlohe romantickej komédie - to nemohlo dopadnuť dobre.(3.11.2004)

 • Nathalie
  **

  50%... Gertie zapomíná na mimozemšťana v objetí aliasového sympaťáka Vartana a kolem se míhá Johanka z Arku, Spidermanův kamarád i plastiková Neviditelná žena. Místo žabáka zabírá pětadvacetiletá žába, místo prince učitel literatury, místo polibku...neprozradím. :)(26.4.2007)

 • Kothy
  ***

  Slaďák s Drew Barrymore, který vypráví o svých neúspěších s chlapy. Jak to asi může dopadnout...(14.4.2014)

 • choze
  **

  Po popelkovském VĚČNÉM PŘÍBĚHU a vydařené sondě do let osmdesátých PÍSEŇ PRO NEVĚSTU se Drew Barrymore zalíbilo v romantické poloze a vyprodukovala tuhle průměrnou romantickou komedii pro mládež, jejíž hlavní devízou je, že až nepříjemně věrně evokuje peklo zvané střední škola. Obzvlášť první polovina filmu silně odpuzuje přesně vykreslenou ošklivostí a trapnou nemotorností středoškolského života těch, kteří nemají všechno "na háku", outsiderů zosobněných realisticky krajně nesympatickou ústřední hrdinkou. V druhé polovině se pak jak hollywoodská směrnice káže naplní naivní sny o přijetí do kolektivu a nalezení lásky, ve kterých střední školu introvertní člověk obvykle prožije, aby se nezbláznil. Cílová skupina na kterou se film obrací je sice velká, jenže kdo z nás, střední školou na duši znásilněných ale fyzicky nepolíbených, by si chtěl svá stará traumata připomínat?(29.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace