Nepolíbená

Never Been Kissed

Nepobozkaná

Komedie / Romantický

USA, 1999, 103 min

Romantická komedie, která mi určitě sedla, zvláštním způsobem mě oslovila a místy i pobavila od zákusku z trávy až po závěrečné titulky. Drew a Michaeal Vartan skvěle zapadli do filmu a přesvědčili mě o naplnění pocitů, které každodenně prožíváme anebo o nich sníme. Film, který byl pro mě uvolňujícím citovým zážitkem.(21.7.2007)

Drew je boží! Příjemná romantická podívaná na nedělní odpoledne.(8.1.2012)

Pokud jste schopni vypnout mozek, je to docela dobré. Takže mně se ta pohádka docela líbila :)(8.7.2010)

• Slarque

Drew Barrymore je trapná. Jelikož z plátna téměř nesleze, film nezachrání ani David Arquette. Na druhou stranu, docela se mi líbily závěrečné titulky - úžasně stylové a zábavnější než to, co jim předcházelo.(22.7.2003)

• Želik

Pre mňa osobne žiadne prekvapenie. Škaredé káčatko sa na konci premení na populárnu peknú labuť.(29.6.2010)

• - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

• - Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

• - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)