poster

Nepolíbená

 • USA

  Never Been Kissed

 • Slovensko

  Nepobozkaná

Komedie / Romantický

USA, 1999, 103 min

 • WANDRWALL
  **

  Že je nepolíbená, tak za to si může sama! Kdyby se více snažila, tak by si ty polibky sehnala.(28.8.2010)

 • Jericho666
  ****

  Amerických romantických komedií je nespočet... Najdeme mezi nimi jak kvalitní filmy, tak naprosté braky (kterých je daleko více) na které se nedá koukat ani v naprosté ospalosti či když člověk bez smyslů... Je ale i třetí skupina USA romantických komedií a mezi ně patří i Nepolíbená... Jedná se o takové filmy, které nejsou ani braky, ani skvělé, ale krásně vyplňují tuto mezeru a jsou takový svěží vítr mezi nimi... Nepolíbená není další na hlavu padlá romantická komedie ze střední školy... I když někdy je trochu "hloupoučká", tak má něco, co ostatní podobné filmy ne... Za prvé je to ne až tak na hlavu padlý příběh, který se točí jen okolo sexu a za druhé hlavní představitelka není jen přiblblou postavičkou, co se snaží být vtipná... Ne, tedy ta postavička hraje a vcelku dobře... Rozmýšlel jsem se mezi 3 a 4, ale nějakým vnitřním pocitem se přikláním spíše ke 4, takže 3++....(15.5.2010)

 • Lamiczka
  ***

  Drew je boží! Příjemná romantická podívaná na nedělní odpoledne.(8.1.2012)

 • SexyAjinka
  ***

  ..rufus..(30.6.2010)

 • Hal_Moore
  ***

  Velmi předvídatelný příběh (ošklivá dívka, vracející se zpět na střední školu o několik let později, potkává se se studenty, kteří se jí nejdříve budou posmívat a nakonec se s ní budou všichni kamarádit...) je zde velmi pěkně zpracován. Nekvíce zde září asi David Arquette, který si svou roli náramně užívá. Film se vám bude líbit o to víc, jste-li fanoušci Drew Barrymoreové (nutno podotknout, že já jím nejsem, ale ve filmu mi nevadí). Zde předvádí snad svůj nejlepší dosavadní "herecký" výkon. Velmi mě zklamal konec, mohl být udělán o dost lépe. I přesto se mi film líbil.(10.6.2005)

 • - Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

 • - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

 • - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace