• Indiana
  ****

  Rok 1999 nám dal spoustu teen komedií a tuhle spolu s Deset důvodů proč tě nenávidím řadim asi mezi nejlepší. Samotnou Drew Barrymore považuju asi za největší slabinu tohodle snímku, ale všechno ostatní kolem mi sedlo skvěle.(15.6.2005)

 • Jericho666
  ****

  Amerických romantických komedií je nespočet... Najdeme mezi nimi jak kvalitní filmy, tak naprosté braky (kterých je daleko více) na které se nedá koukat ani v naprosté ospalosti či když člověk bez smyslů... Je ale i třetí skupina USA romantických komedií a mezi ně patří i Nepolíbená... Jedná se o takové filmy, které nejsou ani braky, ani skvělé, ale krásně vyplňují tuto mezeru a jsou takový svěží vítr mezi nimi... Nepolíbená není další na hlavu padlá romantická komedie ze střední školy... I když někdy je trochu "hloupoučká", tak má něco, co ostatní podobné filmy ne... Za prvé je to ne až tak na hlavu padlý příběh, který se točí jen okolo sexu a za druhé hlavní představitelka není jen přiblblou postavičkou, co se snaží být vtipná... Ne, tedy ta postavička hraje a vcelku dobře... Rozmýšlel jsem se mezi 3 a 4, ale nějakým vnitřním pocitem se přikláním spíše ke 4, takže 3++....(15.5.2010)

 • Stegr
  **

  40% - To bylo takové hloupaté...(6.6.2007)

 • Redlum
  ****

  Mohl bych si vymyslet spoustu frazi, ale shrnu to do jedne: dobre jsem se u tohoto filmu bavil.(29.7.2003)

 • Fanucci
  odpad!

  Tento film je strašná blbost a když je v něm navíc Drew Barrymore, nemám co řešit. Jasný odpad!(22.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace