Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

MM_Ramone

DVD s týmto filmom v mojom súkromnom archíve úplne zapadalo prachom. Nikdy som nenašiel chuť si ho pozrieť. Zhliadol som ho až včera v televízii. Nebolo to až také špatné ako som sa pôvodne obával. Hlúpučký scenár o partii rajcovných barmaniek ma vôbec nezaujal. Avšak na tie sexi "Divoké kočky" sa pozeralo dobre, niektoré skladby so soundtracku boli celkom slušné a tiež ma potešil aj John Goodman v jednej z vedľajších úloh. ** ()

kingik

Stojí tady proti sobě dva faktory. Naprosto prázdný děj a pěkné holky. Co z toho si vybrat, když děj jde od ničeho k ničemu. Volba pro chlapa celkem jasná. Vybere si holky tančící na baru i za barem, ale i tak mně bylo trapně, jak byli tvůrci dost nesoudní a dali prostor tanečkům. Není to z pohledu slovutného producenta Jerry Bruckeheimera nic neočekávaného. Když zrovna neprodukuje akční spektákl, dává vzniknout divoce kýčovitě pojatým šílenostem bez špetky nadhledu. Nacpe pohledné herečky do sexy oblečků a víc nic neřeší. Dál to neřeší, protože čím blbější to bude, tak o to větší úspěch to sklidí. Film zase až tak úspěšný nebyl, ale nezapadl. Ke svým naivním "exkurzím do života" většinou najímá zcela bezvýznamné režiséry. David McNally je jedním z nich a splnil to, co po něm producent chtěl. A asi do ničeho nesměl moc kecat. Z herců je široko daleko nejlepší asi jen John Goodman a herečky neměly nic jiného ve scénáři, než vzorně dmout prsa a vystrkovat zadky. Film je otřesně blbý, ačkoliv nejsem zrovna divák sahající po Bergmanově filmografii, přece jen všeho s mírou. Bruckheimer, když neprodukuje ukázkově bezduché spektákly, nažene před kameru partu holek, co to roztáčí v baru Coyote Ugly a ještě si u toho zazpívají. Jo, kdyby hloupost nadnášela...40% ()

Rousse

Marně pátrám, co bych zde mohla ohodnotit kladně - jo na holky skotačící na baru se dobře dívalo, bohužel mě rozdováděné holčiny opravdu nerajcujou. Takže hudba? No - kromě jedné písničky Lee AnRimes mě to také nechytlo a příběh? No tak ten mě opravdu také nedostal... Takže můžu říct, že tohle si už opravdu víckrát nepustím - toť vše. ()

czdmaso

No, no! Ano, je to trapné klišé, všichni po 10min. víme, jak to dopadne... Ale řemeslo je kvalitně odvedené, ty baby jsou fakt pěkné a na jejich řádění na baru se dobře kouká. Jeden nemá každej den náladu na Osvícení anebo Silnici... P.S. A jak se mám vyrovnat s tím že filmům Pé žánru přidělíte klidně 4hvězdy ??? ()

P1tr

Co jsem čekal, to jsem dostal, tedy neobjevný film s pohlednými ženami, které se musí ve své práci pořádně otáčet a naučit se být imunní vůči mužské ignoranci. Ženská část vizuálně funguje, ale zbytek již za moc nestojí a i když má snímek v určitých chvílích punc jisté koukatelnosti, nikdy se zážitek nepřemění v upřímné užívání si příběhu. ()

• Film získal v roce 2001 v soutěži MTV Music Video Awards cenu za nejlepší taneční scénu. (Dlee)
  • Původní scénář k filmu přepisoval Kevin Smith, i jeho verze však byla vzápětí přepracována. Z jeho zpracování ve snímku zbyly jen lokace a pouze jediná věta, kterou je zmínka o tom, že Cammie (Izabella Miko) je lesbička. Jak Smith uvedl, na scénáři k filmu se podíleli celkem 8 scenáristů. V titulkách filmu je však uvedena pouze Gina Wendkos, byť její první návrh konečnou verzí vůbec nepřipomínal. (T-pack)
  • Film se dočkal takové popularity, že v USA, Rusku a Německu byly otevřeny bary se stejným názvem, interiérem i obdobnou obsluhou a hudebním zaměřením. (Dlee)

Blonďaté posily

Blonďaté posily