poster

Kubo (TV film)

Komedie / Drama

Československo, 1965, 71 min

 • dr.fish
  **

  Je to tupé. Samozřejmě úmyslně, ale nedokázal jsem se naladit na správnou strunu. 40%(1.5.2016)

 • corpsy
  ***

  Sexy Anička a retard Kubo sprostredkuvávajú príjemné chvíle. Pre nás chlapov, že sa ešte nájdu dievčatá či ženy, ktoré niesu zlatokopky a pre to krajšie pohlavie, že láska stále zvíťazí ( neplatí pre golddigerky ).(25.12.2015)

 • Mylouch

  Bez valných režisérských zkušeností upletená potěšitelně stylová inscenace ve folklórních kulisách aka Slovenská činoherná Predanka s Kronerem z oskarového roku.(5.1.2015)

 • troufalka
  ****

  Svého času šly v televizi každou neděli české pohádky. Na rozdíl od filmových jsem ty televizní moc ráda neměla. V širším ohledu to platilo i pro filmy. Televizní inscenace s divadelními kulisami se pro mne staly málo atraktivní. To se naštěstí změnilo. Kubo je televizní inscenace v takřka divadelním provedení zaměřená především na dialogy. Stačilo mi 15 minut, abych si Kuba oblíbila. Jednoduchost kulis mi učarovala. Celá inscenace je vlastně jedna velká folklórní slavnost se zpěvy a tanci. Úsměvné proklamace či babské rady a povídačky nechybí.(12.1.2015)

 • nascendi
  ***

  Je to klasika. Plejáda najlepších hercov, tomu primerané výkony, úsporné dekorácie, hudby toľko, ako v muzikáli. A to je tak asi všetko. Klasiku chce mať každý pozretú, ale len máločo z nej túži vidieť i opakovane. I divákovi v mojom veku už filmy tohto rangu nemajú čo povedať. Nezaujaté uznanie je za tri hviezdičky.(24.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace